SAAG امشب به صورت آنلاین مراسم Art Frenzy خود را راه اندازی می کند

دیل وودارد لتبریج هرالد

گالری هنری Southern Alberta Art Frenzy به صورت آنلاین در حال انجام است.

با توجه به بیماری همه گیر COVID-19 ، بیست و هشتمین نسخه مراسم SAAG به عنوان یک رویداد مجازی با قیمت های پیشنهادی در سراسر کشور راه اندازی می شود.

با حضور 44 هنرمند داخلی و بین المللی امسال ، نسخه آنلاین امشب از ساعت 7 تا 9 در www.artfrenzyauction.com راه اندازی می شود.

کریستین ترینیر ، مدیر اجرایی SAAG ، گفت: “به طور معمول ، Frenzy یک مهمانی بزرگ شخصی است.” “اما ما امسال به دلایل ایمنی چنین کاری نمی کنیم.”

در روز جمعه ، فرصت هایی برای مشاهده گالری آثار هنری وجود داشت ، اما پیشنهاد خرید آثار این هنرمندان از 13 نوامبر آغاز شد.

Art Frenzy امشب با دو ساعت پایانی آنلاین شدن ، بیش از حد رانندگی خواهد کرد.

ترینیر گفت: “بسیاری از آثار هنری از قبل پیشنهادات زنده دارند و رقابت نیز در حال انجام است.” “هرچه به رویداد نزدیک می شود ، شروع به تقویت می کند. حراج مجازی احتمالاً شبیه به بزرگنمایی است که اکثر مردم قبلاً آن را تجربه کرده اند. ما واقعاً مردم را تشویق می کنیم که هنر و فرهنگ را به روشی که دوست دارند جشن بگیرند ، خواه این لباس مانند روال گذشته برای مراسم هنری یا پیراهن های عرق شیک آنها باشد. هر چه راحت ترین است. از مقداری شامپاین لذت ببرید و آنلاین تماشا کنید.

“موسیقی DJ و برنامه ای وجود خواهد داشت که مناقصه با عناصر دیجیتال برنامه ریزی شده به طور مستقیم انجام می شود. مردم می توانند با هم هماهنگ شوند ، به صورت زنده پیشنهاد دهند و به مسابقه بپیوندند و برای کارهای خود رقابت کنند. ”

علاوه بر 44 هنرمند ، 16 بسته هدیه نیز امشب برای پیشنهادات ارائه می شود.

به محض ثبت نام آنلاین ، پیوند مجازی مجازی با تمام دستورالعمل ها برای آنها ارسال می شود.

با خرید بلیط ، پیشنهاد دهندگان جعبه حراج Art Frenzy را که پر از مواردی مانند چاپ چاپ محدود است ، دریافت می کنند تا شب را مانند یک دیوانگی در خانه احساس کنند.

ترینیر گفت ، وقوع همه گیری در اواسط ماه مارس باعث نگرانی شده است.

با این حال ، پشتیبانی محلی هرگز متزلزل نشده است.

ترینیر گفت: “این اثر در گالری تأثیر داشته است و به عنوان یک سازمان غیر انتفاعی فقط از جامعه پشتیبانی کرده ایم.” “هنرمندان ، مشاغل و همه حامیان مالی و شرکای ما امسال واقعاً با سخاوت زیادی روبرو شده اند و ما بسیار سپاسگزاریم.

“این گالری بیش از 40 سال قدمت دارد و حراج هنری بخشی از تاریخ آن است. هنر معاصر ، از نظر ما ، هنری است که توسط هنرمندان زمان ما ساخته شده است. حراج هنری خارق العاده است زیرا روشی است که مردم می توانند با استفاده از هنرمندان زنده در خانه و مشاغل خود هنری بسازند.

بارگذاری…

بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…

“این نمایش واقعا باورنکردنی برخی از استعدادها در منطقه ما و هنرمندانی است که در SAAG نمایشگاه داشته اند. این جمع آوری سرمایه امضای ماست. تمام عواید حراج ها از نمایشگاه ها ، برنامه های تعامل عمومی ، سخنرانی های هنرمند و کلاس های جوانان پشتیبانی می کند. این بخش مهمی از حمایت جامعه ما از گالری است. ”

DWoodardHerald را در توییتر دنبال کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>