La Scie بعد از آتش سوزی ساختمان شهرداری برنامه ریزی می کند

چند روز گذشته کیمبرلی موری شهردار La Scie مبهم بود.

روز شنبه ، در اثر آتش سوزی در فضای داخلی ساختمان ، ساختمان شهرداری در جامعه ناپدید شد و از آن زمان تلفن موری زنگ خورده است.

موری درباره تعداد دفعاتی که از صبح شنبه ، هنگام شروع آتش سوزی ، به تلفن پاسخ داده است ، گفت: “این کار مانند خط باز بوده است.”

برنامه شهردار نیز به همین شلوغی بوده است. هنگام شروع آتش سوزی او خارج از شهر بود ، اما شنبه شب برای جلسه شورای اضطراری بازگشت.

موری و شورای شهر روز یکشنبه مجدداً جلسه گرفتند تا برنامه های انتقال بیشتری را چکش بزنند ، زیرا ساختمان در اثر آتش سوزی آسیب زیادی دید. آنها قرار بود عصر دوشنبه دوباره ملاقات کنند.

آتش نشانان در این شهر از همكاران خود در نزدیكی بای ورته و بندر نیپارد كمك گرفتند و اطمینان حاصل كردند كه آتش سوزی هیچ یك از خانه های اطراف را تهدید نمی كند.

موری گفت: “در آن زمان هیچ كسی درون ساختمان نبود و هیچ كسی آسیب ندید.”

برای این شهر هنوز چیزهای زیادی برای کشف وجود دارد.

فقط تالار شهر و خدمات شهری تحت تأثیر آتش سوزی نبودند. این ساختمان همچنین محل آتش نشانی شهر ، خدمات آمبولانس آن ، شعبه محلی مرکز منابع خانواده و کتابخانه La Scie بود.

اتاق های شورای شهر و خدمات شهری در آرنا کیپ سنت جان مستقر خواهند شد.

این شهر همچنین مجبور به تهیه مکانی برای ذخیره تجهیزات اطفا حریق و وسایل نقلیه این بخش شد.

این نیز مشخص شده است. یک وسیله نقلیه واکنش به آتش در انبار شهرداری شهر ذخیره می شود ، در حالی که خودروی دیگر در یک گاراژ محلی نگهداری می شود. در همین حال ، دنده پناهگاه در مرکز دریایی محلی نگهداری می شود.

موری اظهار امیدواری کرد که این شهر بتواند در انبار شهرداری ساخته شود تا همه چیز را کنار هم نگه دارد.

روز دوشنبه از طریق فیس بوک ، کتابخانه عمومی La Scie اعلام کرد خدمات کتابخانه به دلیل خساراتی که ساختمان در هنگام آتش سوزی متحمل شده است ، به حالت تعلیق درآمده است. هنوز تصمیمی در مورد از سرگیری خدمات گرفته نشده است.

این پست مردم را به بازدید از کتابخانه عمومی Baie Verte تشویق می کند و خدمات پست الکترونیکی کتاب Baie Verte به ساکنان La Scie گسترش می یابد.

مرکز منابع خانوادگی این شهر یک دفتر ماهواره ای برای مرکز منابع خانوادگی شبه جزیره Baie Verte بود. این سرویس به چندین جامعه در منطقه La Scie خدمات ارائه می دهد و این خاموش شدن 25 تا 30 خانواده را تحت تأثیر قرار می دهد.

هنوز برنامه ریزی صورت نگرفته است ، زیرا به افرادی که دارای مرکز در Baie Verte هستند اجازه ورود به قسمت ساختمان خود داده نشده است.

کیم پنی ، دستیار اداری در مرکز منابع خانوادگی شبه جزیره Baie Verte ، گفت: “ما منتظر هستیم تا اقدامات لازم را انجام دهیم تا میزان خسارات وارده به مرکز را ببینیم.”

بارگذاری…

بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…

شورای شهر La Scie قصد دارد روز دوشنبه درمورد اقدامات بعدی برای بهبودی بحث کند. انتظار می رود مقامات استانی و فدرال در این هفته با شورا دیدار کنند.

امید است که شهر بتواند بخشی از ساختمان را نجات دهد.

موری گفت: “ما بسیار خوش شانس هستیم که چیزی برای نجات وجود دارد.”