23 مدل از بهترین کرم پودر سبک برای مصرف روزانه [اصل و عالی]

شاید به همین دلیل است که خیلی از بانوان با پوست خشک تمایلی به استفاده از کرم پودر ندارند. طرز استفاده از اونها بسیار راحته و میشه با انواع براشهای آرایشی و اسفنج و یا حتی انگشت به راحتی روی پوست استفاده بشن. قیمت کرم پودر مک در مقایسه با دیگر کرم پودرهای بازار ، بالاتر است اما به دلیل کیفیت بالا ، ماندگاری زیاد و بافت بسیار سبک ارزش خریداری و استفاده را دارد و جزو بهترین انواع کرم پودر ضد اکنه محسوب میشود. برای خرید انواع کرم پودر بورژوا، اپلیکیشن کمدا را به شما پیشنهاد میکنیم.

نیازی نیست که پوشش سنگینی از کرم پودر روی پوست خود ایجاد کنید، بهتر است مقداری خیلی کمی از کرم پودر را برداشته و روی پوستتان بزنید، در صورت نیاز به پوشش بیشتر، این کار را تکرار کنید. که علاوه بر خاصیت مرطوب کنندگی مقداری دانههای رنگی هم دارند که به پوست رنگ میبخشد این کرم برای پوستهای جوان و صاف مناسب است. درست برعکس پوستهای خشک. یکی کرم پودر برای پوستهای چرب برای فصل گرما، و یک کرم پودر مخصوص پوستهای خشک برای فصل سرما. وقتی از کرم پودر استفاده میکنم مسن به نظر میرسم. اگر پوستی خشک دارید از کرم پودرهای چرب، اگر پوستی چرب دارید از کرم پودرهای بدون چربی استفاده کنید و اگر پوستی معمولی دارید، کرم پودری با نوع معمولی برایتان مناسب خواهد بود.

در واقع پوست شما فقط با کرم پودر قابل تحمل خواهد بود و به استفاده از آن اعتیاد پیدا خواهید کرد. نکتهای که در استفاده از کانسیلر باید به اون توجه داشته باشید اینه که باید از کانسیلری استفاده کنید که تنها یک درجه از کرم پودر روشنتر باشه. نکتهای که توی استفاده از پنکیکها باید در نظر بگیرید اینه که اثربخشی ضد آفتابها رو کم میکنن! نکتهای که باید به اون توجه داشته باشید اینه که برای زمستان کرم پودرهای روغنی با پوشش بالاتر برای حفاظت از پوست در برابر باد و سرما و در تابستان کرم پودرهای سبکتر با بیس آب انتخاب بهتری هستند.

برای اینکه توی خرید اینترنتی کرم پودر به مشکل بر نخورید بهتره قبل از خرید کرمپودر، تناژ رنگی پوست خودتون رو بشناسید و ببینید که توی کدوم رده قرار میگیرید. کرم پودر منهتن مات یکی از پرفروشترین محصولات برند منهتن می باشد. این محصولات توانایی زیادی در یکدست کردن و یکنواخت کردن سطح پوست و شفاف نشان دادن پوست دارند. میشه از اون به عنوان پوشاننده پایه برای پنهان کردن خطوط نازک صورت، جای بخیه، جوش، ماه گرفتگی ها و لکه های ناشی از بالا رفتن سن، تاتو، حلقه های کبود زیر چشم و همچنین برای پوشش دادن تمامی نواحی صورت و گردن استفاده کرد.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد کرم پودر پ لطفا از صفحه ما بخواهید.