چگونه درس بخوانیم تا در کنکور موفق شویم؟

همیشه گفته ام که هیچ کدام از ما از بدو تولد مشتق گیری یا فرمول های حرکت شناسی را بلد نیستیم؛ ولی تلاش میکنیم و یاد میگیریم. ممکنه در بازه زمانی الان آمادگی لازم برای کنکور را کسب نکرده باشید اما نگران نباشید. با تجربه هایی که من چندین سال به عنوان یکی از اعضای لیست مشاوران حرف آخر دارم که حاصل ارتباط با صد ها دانش آموز است مشکل اصلی دانش آموزان در درس ریاضی مطالعه این درس به صورت پایه به پایه است یعنی از سال دهم مطالعه این درس را شروع میکنند؛ دلیل اشتباه بودن این روش هم ارتباطی است که بین مباحث ریاضی آموزش پایه سوم ابتدایی کنکور وجود دارد. یعنی دلیل شکست شما چه چیزی بوده است؟ راه هایی که اشتباه رفته اند و به شکست ختم شده است و داوطلب از این راه ها تجربه میگیرد و خودش دچار این اشتباهات نمیشود. منابع و جزوات هر فردی مختص به خود اوست ، درست است او را به موفقیت رسانده است اما ممکن اس برای شما سم باشد پس دچار این اشتباهات نشوید. برای دریافت کافی است فرم زیر را پر کنید. خب در قسمت رویا پردازی شما توانستید رویای خود را پیدا کنید که بین افراد مختلف این رویا متفاوت است و برای عده ای میتواند پزشکی باشد ؛ برای عده ای دیگر دندان ، برای یک سری دارو و برای عده ای هم مهندسی و این کاملا عادی است و بر اساس سلیقه ی افراد میباشد.

کامل آماده بودم برای تمام درسا.برای اکثر تستا، درسنامه ها رو مسلط بودم ولی تو دو تا گرامر و لغات حرف آخر درس گیر افتادم. اگه موافق باشید یک تست از کنکور تجربی 97 و درس ریاضی رو براتون با دوتا روش حل می کنم تا متوجه بشید که منظور از روش تست زنی ریاضی کنکور و تاثیر این روش بر کنترل زمان به چه شکله. وقتی با یک رتبه برتر مواجه میشوند اولین سؤالشان این است که از چه منابعی استفاده کردی؟ دقت کنید با استفاده از این روش به تدریج مسیر شما مشخص میشود و میدانید برای رسیدن به مقصد به چه درصد هایی نیاز دارید و متناسب با آن تلاش میکنید. مشاورت چه کسی بود؟ این بهترین و مهمترین دیدگاه من در دوران کنکور بود. باز هم میگویم وقتی هدف بزرگ باشد شکست عادی است اما مهمترین نکته تلاش مجدد و بلند شدن است. یک دانش آموز خوب در مواجه شدن با رتبه های برتر اولین سؤالی که از آن ها میپرسد در مورد شکست هایشان است.

به یاد داشته باشید هدف بزرگ ، آسان به دست نمیآید و عادی است اگر در این مسیر حتی شکست بخورید. برنامه ریزی خوب مانند یک نقشه عمل میکند که تمامی مسیر را مشخص میکند. دوستان یک هدیه فوق االعاده هم برای شما در نظر گرفته ایم! دوستان باید بدانید که منابع بقیه شما را به موفقیت نمیرساند. توضیحات کامل در رابطه با ریاضی حرف آخر را در فروشگاه حرف آخر همراه با نمونه تدریس های بیشتر میتوانید مشاهده کنید. فرض کنید سر جلسه ی کنکور هستید، کلی استرس هم دارید، زمان داره میره و شما سر درس ریاضی هستید. خود درس ریاضی 30 تست رو تو کنکور به خودش اختصاص میده و برای هر تست، داوطلب 94 ثانیه فرصت داره که تست رو حل حرف آخر کنه. ممکن است از فردی پرسیده شود که آرزویت چیست و پاسخ دهد رتبه 1 کنکور ! یک پکیج بینظیر که 15 درصد از کل دروس کنکور را فقط در 5 روز به شما آموزش خواهد داد. موفقیت در کنکور فقط محدود به خواندن کتاب های درسی و رفتن به کلاس های کنکور و …

سوالی که هر دانش آموزی می پرسد اما با پاسخ های مختلفی روبرو می شود. حرف واقعا زیاد بود اما فرصت نیست. آیا واقعا همه ی این موارد تو 94 ثانیه امکان پذیره؟ فرض کنید یک ماه مانده به کنکور؛ در این شرایط باید مطالب را مرور کنید و تست بزنید و این یک نقطه ضعف بزرگ داوطلبان است. با بسته 5 روز با حرف آخر به صورت کامل 20 درصد از کل محتوای آموزشی حرف آخر را داشته باشید که شامل جزوه، آزمون و آموزش و پشتیبانی است و در طی 5 روز برروی 15 درصد از کل کنکور مسلط خواهید شد و قادر خواهید بود به 40 تست قطعی از کنکور بسته آموزشی حرف آخر پاسخ دهید. اگر 5 دقیقه زمان بگذارید و این مقاله را بخوانید قطعا تغییر محسوسی در خود حس خواهید کرد. قصدم از نوشتن این مقاله هوشیار کردن شما عزیزانه که راه اشتباهی که من اون دوران رفتم رو شما تکرار نکنید.