گزارش به بررسی بحران بی خانمانی در شمال منیتوبا می پردازد

گزارش جدید کانادایی مرکز سیاست های جایگزین (CCPA) منیتوبا روز پنجشنبه با عنوان “آوارگی ، مسکن و بی خانمانی در جوامع شمال منیتوبا” راه اندازی شد.

این گزارش از سال 2018 توسط لی آن دیگان و مارلنی بونیکستل در Nisichawayasihk Cree Nation و Thompson تهیه شده است.

این مطالعه با هدف بررسی تجربیات افراد بومی با بی ثباتی مسکن و مسایل بی خانمانی و همچنین دانش آنها از شرایط آنها و نیاز به افزایش آگاهی و پشتیبانی برای بهبود شرایط برای مردم در شمال مانیتوبا انجام شده است.

دیگان روز جمعه به وینیپگ سان گفت: “این ناشی از تمایل به درک و افزایش دانش در منطقه درباره آنچه در اینجا اتفاق می افتد و ایجاد تغییر است.”

“بزرگترین چیزی که از این مطالعه به دست آمد این است که ما به مسکن نیاز داریم و باید اطمینان حاصل کنیم که مسکن ارزان قیمت در جوامع ما وجود دارد. من پتانسیل های زیادی را می بینم تا بتوانم یادگیری را به اشتراک بگذارم و درک بهتری ایجاد کنم. ”

این تحقیق یک طرح منطقه ای را نشان می دهد که از روابط متقابل معنادار با مردم بومی تشکیل شده است تا اطمینان حاصل شود که همه از کار آینده و سرمایه گذاری در برنامه های اجتماعی و مسکن در شمال منیتوبا بهره مند می شوند.

بسیاری از آنها پس از آتش سوزی سال گذشته در دو بلوک بزرگ آپارتمانی در تامپسون ، بی خانمان شده و در شرایط ناامن زندگی می کنند. از آن زمان تاکنون ، بسیاری هنوز نتوانسته اند از وضعیت مسکن خود خارج شوند

برای جمع آوری اطلاعات برای این مطالعه ، از روشهای مشارکتی شامل مصاحبه ، گروه های متمرکز و کافه های جامعه استفاده شد.

دیگان با 22 شرکت کننده ملاقات کرده است تا داستان های خود را در مورد تجربیات خود با بی خانمانی جمع آوری کند.

“آنها فقط افراد شگفت انگیزی هستند. تصور کنید بدون سرپناه زندگی می کنید و همچنان اینقدر انسانی هستید. مردم بسیار دوستانه ، مهربان و با احترام بودند. احساس کردم گویی آنها کسی هستند که می توانند دوست من باشند. ”

“هیچ کس هیچ نشانه ای از پریشانی نشان نداد. چندین نفر گفتند که این اولین بار است که از مدت ها قبل کسی به داستان آنها گوش می دهد. ”

شرکت کنندگان خاطرنشان کردند که علت بی خانمانی در شمال منیتوبا به دلیل اثرات استعمار ، از جمله محدودیت خدمات ، نژادپرستی و خشونت خانگی بوده است.

با این حال ، شرکت کنندگان تشخیص دادند که کمبود مسکن ، مسکن بیش از حد و در معرض شرایط غیرقابل قبول زندگی مهمترین عامل در خارج شدن از جوامع خود و بی خانمانی در تامپسون هستند.

“چیزی که برای من برجسته بود این بود که چقدر قدرت ارتباط با یکدیگر وجود دارد. این روابط بسیار مهم می شوند و حتی می توانند ترک خیابان ها را برای مردم دشوار کنند. ”

بودجه گزارش توسط اتحادیه تحقیقاتی مانیتوبا “مشارکت برای تغییر: فقر بومی و داخلی” از طریق شورای تحقیقات علوم اجتماعی و علوم انسانی تأمین شد.

مطابق با اعلامیه مطبوعاتی CCPA ، دولت منیتوبا در پاسخ به نیازهای شهروندان آسیب پذیر در طی همه گیر شدن بیماری کند عمل کرده است.

دو سال پیش ، یک استراتژی ملی چند میلیارد دلاری مسکن توسط دولت فدرال در ماه نوامبر رونمایی شد ، اما هنوز هیچ نشانه ای وجود ندارد که نشان دهد این پول به سود منیتوبای شمالی بوده است.

بارگذاری…

بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…

تامپسون خود را متعهد شده است تا نقش پیشگیرانه تری را برای توسعه گزینه های مسکن با قیمت مناسب تر بازی کند حتی اگر این تلاش ها با مخالفت و عدم سرمایه گذاری دولت های استانی و فدرال روبرو شده باشد.

این شهر اخیراً سیاست “فروش زمین” خود را تغییر داده است که دیگر به پیشرفت مسکن بازار یارانه نمی دهد.

نیکول وونگ یک خبرنگار ابتکار روزنامه نگاری محلی است که خارج از Winnipeg Sun کار می کند. ابتکار عمل روزنامه نگاری محلی توسط دولت کانادا تأمین می شود.