کریسمس همه چیز در مورد کودکان است و صندوق بابانوئل نیز چنین است

مایکل بوبله آواز می خواند: “این شروع به شباهت بسیار زیادی به کریسمس است.” خوب ، نه واقعاً ، مایکل ، ما مشغول شده ایم.

بسیاری از مردم ، عمدتا اندی ویلیامز ، آواز می خوانند: “این عالی ترین زمان سال است.” نه ، دسامبر یکی از بدترین ماه های سال 2020 تاکنون بوده است. از دست دادن شغل. مغازه ها تعطیل هستند رستوران ها تعطیل است بیمارستانها پر است. مادربزرگ و پدربزرگ به تنهایی.

“آخرین کریسمس قلبم را به تو دادم. روز بعد ، آن را بخشیدی ، “وهام می خواند. چی؟ این همان چیزی است که شما آن را آهنگ کریسمس می خوانید؟

همه این آهنگ ها دارای یک موضوع هستند. همانطور که متوجه شده اید – و امیدوارم که متوجه شده باشید – همه آنها در مورد بزرگسالان هستند. ما بزرگسالان ممکن است مشکلات خود را داشته باشیم ، اما آنها نوعی هستند که می توانیم با آنها کنار بیاییم زیرا بزرگ و قد بلند هستیم و چیزهایی بلدیم.

مانند نحوه مراقبت از کودکان کوچک ، با چهره های کوچک و شیرین ، حساسیت های لطیف آنها ، نوع خنده دار دیدن دنیای بزرگسالان و عادت آنها برای داشتن بهترین تفکر در مورد هر بزرگسالی که با آنها روبرو می شوند ، از جمله معلمان ، پلیس ، پزشکان ، عبور از نگهبانان ، مدیران و بیش از همه والدین.

کریسمس همه چیز در مورد کودکان است. اینها همان افرادی هستند که شکست می خوریم. نمی توان آنها را از اخبار کریسمس ، روحیه های تعطیلات ، انقلاب زمستانی یا هر آنچه والدینشان جشن می گیرند محافظت کرد. آنها می دانند که 25 دسامبر یک روز خاص است ، که سانتا تمام سال را در کارگاه شلوغ خود کار می کند و باید در زیر درخت هدیه باشد.

شاید این انبوه درخشان عالی باشد ، اما امسال شاید نه. ممکن است یکی دو مورد باشد. بزرگسالان ممکن است امیدوار باشند که تصورات بچه های کوچک به اندازه کافی گسترش یابد تا تقریباً در هر چیزی شکوه داشته باشد ، اما در دنیای مدرن ، بچه های کوچک پیچیده تر شده اند.

آنها می دانند که کریسمس چه باید باشد ، و می دانند که مامان و بابا چه وقت آنها را ناامید کرده اند. و این زمانی است که صندوق Santa Claus Star Toronto وارد عمل می شود.

خوانندگان ستاره ، این لحظه شماست. این صبحگاهی خواهد بود که یک کودک خجالتی ، یک پسر کوچک با لکنت ، یک دختر کوچک با یک ژاکت لکه دار و شلوار استرچ هایی که به همان دفعات شسته نمی شوند یا دوقلوهای شش ساله که به مدرسه می روند ، به مدرسه می رود. کانادا که نمی تواند انگلیسی را خوب بخواند ، می خواهد زندگی کوچک ، امیدوار و قابل اعتماد خود را غافلگیر کند.

آنها قصد دارند هدیه های کریسمس را دریافت کنند! آنها می خواهند بخشی از آن باشگاه مخفی به نام Kid World را احساس كنند ، وقتی بچه ها با چیزهایی بازی می كنند و می بینند كه بابا نوئل وقتی لیست خود را انتخاب كرد چه تصمیمی گرفت: “هوم ، این بچه خیلی خوب بوده است. تعداد زیادی هدیه در اینجا! “

کودکان معصوم نمی دانند که با صندوق بابانوئل ، کودکان شیطان هم هدیه می گیرند. ما خوانندگان ستاره اینگونه هستیم. آنها اسباب بازی ، لباس ، بازی ، وسایل هنری و همه چیزهایی را که در خانه های با نشاط بیشتری روی زمین ریخته می شوند ، به دست می آورند ، اما به خصوص در خانه هایی که در این کریسمس سرد سکوت و پر از درد هستند ، ارزشمند هستند.

در کریسمس ، ما به این بچه های کوچک و دوست داشتنی اهمیت می دهیم که هیچ کاری برای لیاقت آنچه COVID-19 انجام داد انجام ندادند. بنابراین ما با بسیاری از هدایای کریسمس بسته بندی شده در زیر درخت ، هرچند درختی سفت و سخت یا پلاستیکی یا موجود باشد ، آنها را در برابر خبرهای بد محافظت خواهیم کرد.

وقتی همه اینها شروع شد ، من به مردم هشدار دادم که در مورد چگونگی کنار آمدن با شرایط سخت امسال قضاوت خواهند شد. مهربان بودی؟ صبور؟ متفکر؟ خودتان را بسنجید. چقدر افتضاح بودی؟

راه اصلاح عزت نفس شما این است که سخاوتمندانه به صندوق بابانوئل بدهید و صبح کریسمس ، با صدای بلند بخوانید ،

“بگو خسته شدم ، بگو غمگینم ،

بگو سلامتی و ثروت دلم برای من تنگ شده است ،

بگو من پیر می شوم ، اما اضافه کن ،

جنی مرا بوسید ،

بارگذاری…

بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…

بنابراین من تمام پول خود را منفجر کردم

در صندوق بابانوئل

چون یک روز جنی و

ممکن است به کمک احتیاج داشته باشم

با کوچک ترهای ما نیز. ” (معذرت خواهی از شاعر لی هانت)

امسال هدف 1.2 میلیون دلار کمک به 45000 کودک است.

نحوه اهدا:

برخط: از فرم ایمن ما در: www.thestar.com/santaclausfund استفاده کنید

به وسیله ی کارت اعتباری: ویزا ، مسترکارت یا AMEX ، با شماره 416-869-4847 تماس بگیرید

بوسیله چک: نامه به: صندوق سانتا کلاوس تورنتو استار ، یک خیابان یونگ ، تورنتو ، ON ، M5E 1E6

ستاره به کسی اجازه نمی دهد که از طرف خود درخواست کند. رسید مالیات صادر خواهد شد.