کارگران ضروری تورنتو بین 40 تا 60 هزار دلار درآمد دارند اما توانایی زندگی در اینجا را ندارند

کارمند خواربارفروشی ، ریچف براون ، یک قهرمان همه گیر است ، کارگری اساسی که توانایی زندگی در شهری را که در آن خدمت می کند ، ندارد.

او سالانه حدود 44000 دلار در فروشگاه Etobicoke درآمد کسب می کند.

دسامبر گذشته ، براون 34 ساله تصمیم گرفت که دیگر توانایی پرداخت ماهیانه 1150 دلار برای تقسیم خانه با سه نفر دیگر را ندارد. بنابراین او با مادرش در یک آپارتمان دو خوابه در نزدیکی خیابان کیل و خیابان ویلسون دوباره نقل مکان کرده است.

وی گفت: “این راه برای ما ارزان تر است.”

اما رفت و آمد 15 دقیقه ای با دوچرخه وی اکنون 90 دقیقه سفر با اتوبوس برای کار است. وقتی ساعت 5 صبح سوار اتوبوس می شود ، می گوید که این ماشین “مانند ساردین” مملو از رنگین پوستان است – مردمی مانند او که نمی توانند خطر دیر رسیدن به کار را داشته باشند.

براون در گزارش جدیدی توسط شورای تجارت منطقه تورنتو (TRBOT) و WoodGreen Community Services ، یکی از بزرگترین ارائه دهندگان مسکن ارزان قیمت در شهر ، نمایه شده است. منتشر شده در دوشنبه ، “مسکن یک نسل از کارگران ضروری مدل سازی راه حل” ، نگاهی به آنچه در ساخت مسکن است که برای کارگران مثل او مقرون به صرفه است انجام می شود.

براون به تورنتو استار گفت که در اوایل همه گیر شدن بیماری اجازه ماسک زدن در محل کار را ندارد در صورتی که باعث وحشت مشتریان شود. در این گزارش ، او می گوید COVID-19 زندگی را از طرق دیگر پیچیده تر کرده است.

“شما بیشتر کار می کنید اما پول بیشتری نمی گیرید … این فراتر از شماست ، فقط بازار مسکن و گران بودن آن است. قیمت مسکن در طی COVID کاهش نمی یابد. در برخی موارد ، آنها در واقع در حال افزایش هستند ، “او گفت.

او همچنین در مورد نژادپرستی سیستمی صحبت می کند که یافتن مسکن را برای او دشوار می کند حتی اگر اعتبار خوبی دارد.

تورنتو مدتهاست که درگیر مسکن برای ساکنان با مشکل اقتصادی است. اما این مکالمه در حال گسترش است تا در ردیف بعدی کارگران قرار بگیرد ، افرادی که درآمد بالایی برای دریافت مسکن TCHC دارند ، اما بسیار کم برای تهیه قیمت های بازار

هیئت تجاری محاسبه می کند که حدود 330،000 کارگر در تورنتو سالانه بین 40،000 تا 60،000 دلار درآمد دارند. حدود 90،000 نفر از آنها مشاغل ضروری را انجام می دهند.

در این گزارش آمده است: “بیماری همه گیر COVID-19 مشخص کرده است که شهر و دنیای ما چقدر به این کارگران اصلی مانند پرستار ، کارکنان پناهگاه ، متولیان خدمات ، ترانزیت و کارگران رستوران بستگی دارد.”

کریگ روتان ، مدیر سیاست گذاری TRBOT ، گفت که مقاله دوم از سه مقاله “مسکن نسلی از کارگران ضروری” نام دارد که برای ایجاد انگیزه در بین هر سه سطح دولت ، م institutionsسسات و بخش خصوصی طراحی شده است.

وی گفت: “با راه حل مناسب زمین و شرکای مناسب در میز ، ما می توانیم مسکن بسیار بیشتری را بدون نیاز به بودجه دولت بیشتر بسازیم.” “این فقط یک وظیفه مدنی نیست که اطمینان حاصل کند جامعه ما سرزنده است و همه افرادی که مشغول کار هستند فرصتی برای زندگی در اینجا دارند. این امر از نظر داشتن جوامع با درآمد مخلوط که پر جنب و جوش هستند و جوامع قوی تری را ایجاد می کنند ، منطقی است.

برای ساخت ترکیبی متنوع از مسکن – تورنتو متعهد به ساخت 40000 اجاره جدید تا سال 2030 شده است – این شهر مجبور است از اراضی دولتی استفاده کند زیرا این هزینه بزرگترین موانع ایجاد خانه های ارزان قیمت است.

چالش دیگر “مقیاس پذیری” پروژه های مسکن است – ساخت واحدهای کافی برای ساختن پروژه ها از نظر اقتصادی.

روتن گفت: “ما برای چگالی و مقیاس تلاش می کنیم ، زیرا این تنها راهی است که برای دستیابی به این اهداف برای سال 2030 انجام خواهیم داد.”

اما این می تواند بحث برانگیز باشد. اعتراضات محله به پروژه های بزرگ مسکن می تواند با طولانی شدن زمان تصویب هزینه هایی را به همراه داشته باشد. هزینه بالاتر ساخت به این معنی است که برخی از مدل های مسکن که در گذشته کار می کردند اکنون دیگر مقرون به صرفه نیستند. این گزارش نمونه همکاری محلی مسکن کارگران مهمان نوازی 75 با 85 واحد را ارائه می دهد. در سال 2010 ساخته شده است ، به دلیل افزایش هزینه های ساخت سخت ، احتمالاً قابل تکرار نیست.

این گزارش می گوید: “یک پروژه مسکن ارزان قیمت در مرکز شهر تورنتو دیگر مقرون به صرفه نیست.” “یک پروژه مشابه در سال 2020 باید حداقل 50 درصد بزرگتر باشد تا آستانه های تأمین مالی ساخت و ساز را برآورده کند.”

روتان با اشاره به فرصت های افزودن “تراکم ملایم” به Yellowbelt در تورنتو ، گفت: “این تنها خانه های بلند مرتبه نیست” واحدهای مسکونی.

هنوز هم ، او گفت ، “در سایت های متعلق به دولت ، اگر نوع تراکم مورد پشتیبانی آن سایت ها را ایجاد نکنیم ، بسیاری از خانه ها را روی میز می گذاریم.”

این گزارش همچنین امکاناتی را برای مدل های تأمین مالی سهام مشترک در نظر گرفته است که امکان مالکیت خانه را در میان برخی از این کارگران ایجاد می کند. این به گزینه های سازنده غیرانتفاعی برای خانه ها اشاره دارد که کانکس هایی را برای خانوارهای با درآمد متوسط ​​فراهم می کند که می توانند 5 درصد برای پیش پرداخت داشته باشند.

Habitat for Humanity همچنین در حال ساخت مدل های “سهام عدالت اصلاح شده” است که به نفع ساکن خانه است اما به شخص غیر انتفاعی اجازه می دهد هنگام حرکت مالک مکان را دوباره خریداری کند و آن را به عنوان مسکن ارزان قیمت حفظ کند.

بارگذاری…

بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…

روتان گفت ، COVID بسیاری از امور را زیر پا گذاشته است.

“ما باید یک شهر پرتحرک و فعال داشته باشیم. افرادی که ما در این گزارش از آنها صحبت می کنیم همیشه کارهای خط مقدم را دارند حتی با تغییر شکل شهر. ” “راه حل های برنامه ریزی که برای آنها مفید باشد یکی از هوشمندترین و ایمن ترین برنامه هایی است که هم اکنون می توانیم در مسکن در شهر انجام دهیم.”

اولین گزارش توسط هیئت تجاری و WoodGreen که اوایل سال جاری منتشر شد ، به تعیین مشکل مقرون به صرفه بودن در شهر پرداخت. در بخش بعدی به هزینه عدم رسیدگی به مشکل پرداخته می شود.