چاقو زدن به ایستگاه کندی مردی را با جراحات خطرناک روانه بیمارستان کرد

مردی عصر جمعه پس از اصابت چاقو در ایستگاه مترو TTC به بیمارستان منتقل شد.

درست بعد از ساعت 20:30، پلیس تورنتو در توییتی اعلام کرد که افسران به گزارش هایی مبنی بر زخمی شدن شخصی در ایستگاه مترو کندی پاسخ دادند.

پلیس مردی را با جراحات خطرناک در محل شناسایی کرد.

پلیس همچنین گفت مظنون یا مظنونان از صحنه متواری شدند. بازرسان هنوز جزئیاتی در مورد شرایطی که منجر به چاقوکشی شد و جزئیات مربوط به مظنون، از جمله تعداد مظنون و توضیحات منتشر نشده است.

این حادثه برای مدت کوتاهی خدمات قطار را در خط 3 بین کندی و مک کوان و همچنین در خط 2 بین واردن و کندی متوقف کرد. به گفته سخنگوی TTC، از ساعت 9 شب، خدمات به حالت عادی بازگشته است.

حمله با چاقو روز جمعه به دنبال یک رشته حملات خشونت‌آمیز به TTC در چند ماه گذشته رخ داد، از جمله مردی که در 27 مه پس از حمله در نزدیکی ایستگاه مترو پارک داونسویو با ضربات چاقو به بیمارستان منتقل شد.

در 27 مارس، مردی در اتوبوس TTC مورد اصابت چاقو قرار گرفت و با جراحات جدی به بیمارستان منتقل شد. پلیس گفت که مظنون از محل متواری شد.

چند روز قبل، گابریل ماگالهیس 16 ساله پس از اینکه در ایستگاه مترو Keele در یک حمله تصادفی به طرز مرگباری مورد ضرب و شتم قرار گرفت، خبرساز شد.

در 1 مارس، مردی پس از چندین تجاوز خشونت آمیز و تجاوز جنسی در نزدیکی ایستگاه مترو سنت کلر که در یک بعد از ظهر شامل چندین زن بود، متهم شد.

به مکالمه بپیوندید

گفتگوها نظرات خوانندگان ما است و مشمول این است کد رفتار. ستاره این نظرات را تایید نمی کند.