پلیس پیل شخص چهارم را در قتل ماریو ابراهیم در سال 2019 متهم کرد

پلیس پیل روز سه شنبه اعلام کرد که چهارمین دستگیری را در رابطه با قتل “برنامه ریزی شده و از پیش برنامه ریزی شده” ماریو ابراهیم 26 ساله در میسیساگا انجام داده است.

افسران ابراهیم را که از زخم های متعدد تیراندازی در مرکز شهر می سی سیاگا رنج می برد ، درست قبل از نیمه شب 22 اکتبر 2019 پیدا کردند. بیش از یک سال بعد ، در روز سه شنبه ، چهارمین مظنون قتل او را دستگیر کردند – و اکنون جاستین مالکوم ، 34 ساله – یک ساله از برامپتون ، به قتل درجه یک متهم شده است.

پلیس گفت ابراهیم در اتومبیل خود در خارج از یک ساختمان آپارتمانی در وب درایو بود که مردی از آن بالا رفت و چند گلوله به او زد. سپس فرد مسلح با یک SUV تیره رنگ فرار کرد. ابراهیم در صحنه می میرد.

ابراهیم فقط دو روز زودتر از یک تیراندازی متفاوت جان سالم به در برده بود ، پلیس اضافه کرد ، هنگامی که او و یکی از دوستانش در امتداد بزرگراه 401 در حال رانندگی به سمت شرق بودند و یک SUV با ظاهری نزدیک به آن نزدیک شد و شخصی که در آن بود چندین تیر به سمت آنها شلیک کرد. در حالی که این وسیله نقلیه چندین بار مورد اصابت قرار گرفت ، نه ابراهیم و نه دوستش مجروح شدند.

بعد از مرگ ابراهیم ، پلیس بعداً توقیف یک SUV قهوه ای رنگ Infinity IFX 2012 را اعلام کرد ، که تصور می شد همان نمونه ای است که در تیراندازی ابراهیم استفاده شده است. در تاریخ 4 دسامبر 2019 ، پلیس Peel ، شهروندان بومی 24 ساله می سیساگا ، Brandon Drakes-Simon و Melnee Christian را به اتهام قتل درجه یک دستگیر کرد. در اواخر همان ماه ، جیسون ویلیامز ، 38 ساله اهل برامپتون ، دستگیر شد و به او اتهام مشابهی رسید.

مطالب جالب  How To Gain Student Project

با این حال ، تحقیقات تا سال جدید ادامه خواهد یافت. در مارس سال 2020 ، حکمی برای دستگیری مظنون جدید ، جاستین مالکوم صادر شد.

ساخت دنی مارتینی ، افسر رسانه ای در پلیس منطقه Peel ، گفت که مأموران چند ماه آینده را به جستجوی او پرداختند ، اما او را تا سه شنبه پیدا نکردند. در همان روز ، ویلیامز – که قبلاً در بازداشت بود – به جرم اقدام به قتل در رابطه با تلاش قبلی برای جان ابراهیم متهم شد.

هر دو نفر روز چهارشنبه در دادگاه عدالت انتاریو حاضر می شوند.

مارتینی قادر به بیان جزئیات رابطه ابراهیم و قاتلان ادعایی وی نبود.

ابراهیم ممکن است تنها قربانی این پرونده نباشد. پلیس قبلاً گفته بود كه آنها SUV رنگ تیره را به سرقت و تیراندازی در 9 اكتبر ، در یك كلاب تفریحی بزرگسالان در میسیساگا مرتبط كردند.

یک زن را دزدیدند و تیراندازی کردند. هیچ مصدومیتی نداشته است.

بارگذاری…

بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…

کوین جیانگ