پزشک لابرادور وست مجدداً برای نقض مرز نظم داد

پزشکی که در لابرادور وست تمرین می کرد برای دومین بار طی چهار سال توسط کالج پزشکان و جراحان نیوفاندلند و لابرادور (CPSNL) تحریم شده است.

دکتر Adekunle M. Owolabi ، که روز چهارشنبه در جلسه دادرسی انتظامی در سنت جان از طریق فیلم حضور یافت ، به اتهام بدرفتاری حرفه ای اعتراف کرد و بنابراین با بیان “اظهارنظرها یا سوالات نامناسب منعکس کننده عدم احترام به بیمار” ، قانون اخلاقی CPSNL را نقض کرد حیثیت یا حریم خصوصی

پروانه پزشکی اوولابی به مدت دو ماه به حالت تعلیق درآمده و وی مجبور خواهد بود که در هنگام برخورد با بیماران زن ، 24 ماه دیگر ، با تعدادی شرایط ، یک چاپرون داشته باشد. وی همچنین باید 5000 دلار برای هزینه دادرسی پرداخت كند.

کالج سه اتهام دیگر علیه اوولابی را پس گرفت.

آنها عبارتند از: سوon رفتار حرفه ای در رابطه با شکایت از ماساژ یا لمس مداوم بیمار بدون دلایل پزشکی قانونی ؛ سو m رفتار حرفه ای در رابطه با شکایت در مورد نقض یا عدم رعایت یک شرط ، شرط یا محدودیت مجوز یا ثبت نام در CPSNL. سو m رفتار حرفه ای در رابطه با شکایت مبنی بر تخلف یا عدم رعایت هرگونه شرط و شرط حکمی که توسط دادگاه رسیدگی به رای صادر شده است.

بیانیه موافقت شده حقایق ، به امضای دانشکده و اولوبی ، در جلسه دادرسی ارائه شد.

وکیل روت تراسک ، نماینده CPSNL ، گفت که حقایق توافق شده نشان می دهد زنی که شکایت خود را ارائه داده است ، در 19 نوامبر 2018 برای ملاقات اوولابی در مرکز بهداشت لابرادور غرب با نگرانی در مورد سلامت روان او رفته است. او ناراحت و گریان بود ، و اولوبی شانه او را لمس کرد و به او مقداری دستمال داد.

روز بعد ، اوولابی صبح با این زن تماس گرفت و او تماس را در پرونده پزشکی وی به عنوان پیگیری برای بررسی وی ثبت کرد. بعداً همان روز ، او به ملاقات او در دفتر کار خود رفت و در مورد مواردی که باعث استرس وی شده بود با او صحبت کرد ، از جمله اینکه او کسی را نداشت که “با او چای بخورد یا با او به گردش بپردازد.”

تراسك خاطرنشان كرد كه اوولابي به او و شاكي پيشنهاد كرد در صورتي كه در يك بحران بهداشت رواني قرار داشته باشد “براي قهوه برود يا با تلفن صحبت كند”.

تراسك گفت كه اولابي در پرونده پزشكي خود مستند كرده است كه وي شماره تلفن شخصي خود را به اين زن داده و به او گفته است در صورتي كه دچار بحران شود با او تماس بگيرد ، به شرط اينكه “از فرصت استفاده نكند” و اين كاملاً حرفه اي بود.

در یادداشت ها آمده است كه اولابي به زن هشدار داده است كه نمي تواند “با او بيرون برود” از آنجا كه او پزشك او بوده است ، و او موافقت كرده است.

به گفته تراسك در هر دو ملاقات ، قهرمان در ابتدا در اتاق بود ، اما به علت تهوع مربوط به بارداری مجبور شد به یك مطب مجاور منتقل شود. بیان حقایق خاطرنشان می کند که ، در حالی که در اتاق متصل بود ، قهرمان می توانست اوولابی و بیمار را همیشه ببیند و بشنود.

در تاریخ 21 نوامبر ، اوولابی پیامکی را به شاکی ارسال کرد و در آن اظهار پشیمانی از گفتن اینکه می توانند با هم دوست باشند پشیمان شد و از او خواست تا او را ببخشد.

وقتی او پاسخی دریافت نکرد ، اوولابی در محل کار این زن حاضر شد و خواست تا با او صحبت کند ، اما او نپذیرفت.

اندکی بعد ، زن شکایتی را به CPSNL ارائه کرد.

وکیل تراسک و اوولابی رابین کوک در مورد تعلیق مجوز دو ماهه توافق کردند ، اما در مورد مدت حضور وی در هنگام مراجعه به بیماران زن اختلاف نظر داشتند.

کوک پیشنهاد کرد که مجازات مجازات باید متناسب با رفتار ناشایست تنها 12 ماه باشد.

تراسك به دادگاه گفت كه اوولابي در زمان وقوع جرم هنوز تحت تحريم حوادث قبلي قرار دارد و اين بايد مورد توجه قرار گيرد.

در سال 2016 ، اوولابی در حالی که چهار زن در لابرادور وست گفتند وی هنگام بازدید از کلینیک اظهار نظرهای نامناسبی را در مورد آنها انجام داده است ، به دلیل سو professional رفتار حرفه ای مقصر شناخته شد. در آن زمان به وی دستور داده شد که به مدت 30 ماه یک قهرمان بزرگ حضور داشته باشد و با طرح شکایت در سال 2018 ، 10 ماه در این تحریم باقی مانده است.

بارگذاری…

بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…

تراسک خاطرنشان کرد که در سالهای اخیر در مورد نقض مرز توسط پزشکان نظارت بیشتری شده است.

“این یک مشکل برای عموم مردم است ، این یک مشکل در دوران مدرن است ، و من می گویم که یک عنصر قابل توجهی از اعتماد به نفس و یکپارچگی حرفه پزشکی وجود دارد که در اینجا با اطمینان از نظارت کافی بر افرادی که ممکن است چالش ها در این زمینه ، “تراسک گفت.

دادگاه قبل از صدور دستور تعلیق دو ماهه مجوز با شرط شرط 24 ماهه که شامل قوانینی سختگیرانه از جمله نگه داشتن یک پرونده بیمار برای اوولبی و پاسخگویی بیشتر برای قهرمان بود ، حدود 20 دقیقه مشورت کرد.