پرسش و پاسخ انتخابات شهردار تورنتو: دفتر تالار شهر ستاره به سوالات شما پاسخ می دهد

بزرگترین مشکلاتی که در حال حاضر شهر ما را تحت تاثیر قرار داده است چیست؟ کاندیداها چه نوع وعده هایی در مسیر تبلیغاتی می دهند؟

در حالی که کمتر از یک ماه مانده به انتخاب مجدد شهردار تورنتو، دفتر تالار شهر تورنتو استار به تمام سوالات داغ شما در مورد نامزدهای شرکت کننده در رقابت و پوشش ستاره قبل از رای گیری 26 ژوئن پاسخ خواهد داد.

به خبرنگاران ستاره دیوید رایدر، علیشاه هاشم و بن اسپور بپیوندید سه شنبه 30 اردیبهشت ساعت 13 همانطور که آنها شما را در پشت صحنه به پوشش خبری انتخاب مجدد شهردار امسال می برند.

آنچه باید در مورد پیوستن به پرسش و پاسخ بدانید در اینجا آمده است:

پرسش و پاسخ در این صفحه در بخش مکالمات انجام می شود که در پایان این داستان خواهید دید. نوشته شده است نه صوتی

برای ارسال سوال باید کاربر ثبت نام شده ستاره باشید. اگر می توانید در هر یک از بخش های نظرات ما سوالی ارسال کنید، قبلا ثبت نام کرده اید. ثبت نام رایگان است – ثبت نام، زیر، یا ورود به سیستم را در گوشه سمت راست بالای این صفحه انتخاب کنید.

می‌توانید قبل از زمان، یا در طول پرسش و پاسخ زنده (یا هر دو) یک سؤال ارسال کنید.

مانند همه مکالمات در ستاره، همه سوالات و نظرات مشمول تعدیل هستند. اکثر شما یک نشان در کنار نظر خود می بینید که روی آن عبارت “در انتظار تایید” است که در صورت پاسخ به سوال شما ناپدید می شود. می توانید کد رفتار مکالمات را در اینجا بیابید.

هنگامی که به سوال شما پاسخ داده شد، دکمه ای در زیر آن وجود دارد که می گوید “نمایش پاسخ” که می توانید برای مشاهده یکی از پاسخ های خبرنگار ما کلیک کنید. برای شرکت در آن باید از رایانه رومیزی یا نسخه موبایلی سایت ستاره استفاده کنید. ابزار مکالمات متأسفانه در برنامه تلفن همراه Toronto Star در دسترس نیست.

به گفتگو بپیوندید

گفتگوها نظرات خوانندگان ما است و مشمول این است کد رفتار. ستاره این نظرات را تایید نمی کند.