وکلا برای افراد اجتماعی انگلیس و شخص سابق اپشتین وثیقه می گیرند

نیویورک – وكیل دوست دختر یگانه جفری اپستین روز دوشنبه گفت كه موكل وی كه مجدداً به دنبال آزادی با وثیقه است ، به دلیل رنج بردن در شرایط سخت زندان كه به طور نسبی تحمیل شده بود ، وزن و موهای خود را از دست داده است زیرا اپستین سال گذشته خود را در یك قفل فدرال كشته است. .

ادعاهای وکیل مدافع بابی استرنهایم پس از دفاع از وکلای زندان بازداشتگاه متروپولیتن در بروکلین در نامه جمعه ای که روز دوشنبه به صورت علنی ارائه شد ، از طرف گیسلین ماکسول مطرح شد.

“اماس. ماکسول در سلامت کامل به سر می برد ، “وکلای دادگستری در نامه ای نوشتند که از درمان وی به عنوان کتاب طبق قوانین برای اطمینان از امنیت همه زندانیان فدرال دفاع می کند.

این نامه ها در همان روزی ارسال شد که نامه 25 نوامبر در آن مهر و موم نشده بود که در آن دو نفر از وکلای ماکسول گفتند که آنها پس از جمع آوری اطلاعاتی که در هنگام رد درخواست اولیه وی در ماه ژوئیه در دسترس نیست ، درخواست وی را برای آزادی با وثیقه تمدید می کنند. قاضی آلیسون جی ناتان گفت که اواخر این ماه تصمیم می گیرد که آیا جلسه دادرسی را برگزار کند یا خیر.

گیزلین ماکسول از زمان دستگیری در ماه ژوئیه به اتهام خرید دختران نوجوان برای سو abuse استفاده اپستین در اواسط دهه 1990 در بازداشت بود. جامعه اجتماعی انگلیس خود را بی گناه دانست و در حال آماده شدن برای محاکمه در جولای آینده است.

وكیلان مارك اس. كوهن و كریستین اوردل با جستجوی وثیقه برای ماكسول نوشتند كه آنها “یك بسته كامل وثیقه” شامل اطلاعات مالی و نامه های اعضای خانواده و دوستان نزدیكی كه برای حمایت از ماكسول توافق كرده اند اما می خواهند هویت خود را مخفی نگه دارند ، گردآوری كرده اند.

وکلا نوشتند: “آنها از نظر قانونی ترس دارند که اگر هویت آنها علنی شود ، تحت همان نظارت و تهدیدهای بی امان رسانه ای قرار بگیرند که خانم ماکسول بیش از یک سال تجربه کرده است.”

در نامه خود ، اشترنهایم نوشت كه ماكسول تا حدودی با سختگیری رفتار می شود ، زیرا اداره زندان ها می خواهد شهرت خود را پس از عدم جلوگیری از خودكشی اپستین در آگوست 2019 در محاصره فدرال منهتن ، زیرا او منتظر محاکمه به اتهام قاچاق جنس بود.

وی اظهارنظرهای اخیر ویلیام بار ، دادستان کل کشور ، برای ای بی سی نیوز کرد ، وقتی وی گفت که وی مراقب خود است تا مطمئن شود ماکسول پس از مرگ اپشتین آن را به دادگاه کشانده است.

اشترنهایم نوشت: “بدیهی است که خانم ماکسول بیشترین بی لیاقتی BOP را متحمل شده است.” “وزارت دادگستری با قرار دادن خانم ماکسول در شرایط فوق العاده سخت ، نه در هر گونه پاسخ به الزامات خانم ماکسول ، بلکه در پاسخ به عدم موفقیت در کار یک زندانی کاملا متفاوت ، در تلاش است تا اعتبار BOP را تخریب کند.”

اشترنهایم گفت ماكسول 58 ساله در حالی كه بازداشت شده است مو و بیش از 15 پوند از دست داده است.

وی همچنین اظهار داشت که موکلش به درستی در برابر شیوع ویروس کرونا محافظت نشده است ، بارها مورد جستجوهای غیرضروری قرار گرفته است ، در طول شب هنگام خواب توسط محافظان مملو از چراغ قوه بیدار شده است ، ایمیل های قانونی وی پاک شده است و همیشه رژیم گیاهخواری را که درخواست کرده دریافت کرده است.

استرنهایم گفت: “شرایطی كه وی در آن بازداشت شده است مجازات ، غیرمجاز ، مخرب بر توانایی او در تهیه دفاعیات خود و تداخل در توانایی وكیل برای ارائه نمایندگی قانونی است كه او و هر بازداشت شده دیگری شایسته آن است.”

بارگذاری…

بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…

در نامه خود ، وکلای زندان نوشتند که وزن ماکسول بیش از 2 پوند از وزن فعلی او 134 در نوسان نبوده است. آنها گفتند که نیازهای رژیم وی رفع شده و سایر شرایط برای حفظ “یک محیط امن و امن” برای زندانیان استاندارد است.

پیامی برای جلب نظر بیشتر به دفتر زندانها ارسال شد.