وزیر بهداشت می گوید وقتی واکسن COVID-19 بیاید ، ساسکاچوان آماده خواهد شد

Regina– وقتی واکسن COVID-19 می آید ، ساسکاچوان آماده خواهد شد. این به گفته وزیر بهداشت پل مریمان است که شروع به کار بروزرسانی COVID-19 در 2 دسامبر در مورد واکسن های آینده کرد ، اولین واکسن ساخته شده توسط Pfizer در همان روز تصویب اضطراری در انگلستان را دریافت کرد.

“نزدیک به آغاز این همه گیر ، یادم می آید که نخست وزیر مو گفت ،” این یک سرعت نیست. این یک ماراتن است. “” مریمان گفت.

“این هنوز هم صادق است. و ما هنوز در این ماراتن راه طولانی مانده ایم. حتی ماراتن ها نیز یک خط پایان دارند. و اکنون می دانیم که این خط پایان کجاست.

“خط پایان زمانی است که ما واکسن ایمن و م effectiveثری را به تعداد قابل توجهی از ساکنان ساسکاچوان تحویل دهیم. آنجاست که زندگی می تواند واقعاً به حالت عادی برگردد.

“بهداشت ساسکاچوان و SHA (اداره بهداشت ساسکاچوان) قبلاً کارهای زیادی را انجام داده اند و آماده تحویل این واکسن شده اند. هفته آینده آنها جزئیات بیشتری درباره آن طرح ارائه خواهند داد. در حال حاضر ، می خواهم همه بدانند: ما در ساسکاچوان آماده کار هستیم.

“به محض اینکه دولت فدرال قادر به تحویل واکسن به ما باشد ، ما آماده ارائه سریع و ایمن آن به مردم ساسکاچوان خواهیم بود.

“این یک اقدام بزرگ است که شامل هزاران کارگر مراقبت های بهداشتی و سایر کارکنان پشتیبانی ، حمل و نقل ، ذخیره سازی و بسیاری دیگر از مسائل لجستیکی است. اما بگذارید به شما اطمینان دهم ، ما آماده خواهیم بود.

کارکنان بهداشت و درمان ، ابتدا افراد مسن

مریمان ادامه داد ، “من و نخست وزیر مو تمام منابع لازم را به این تلاش هدایت کرده ایم. بر اساس مشاوره مقامات بهداشت عمومی ، اولویت را تعیین می کنیم که چه کسی اولین بار آن را دریافت می کند. هفته آینده جزئیات بیشتری در مورد این ارائه ارائه خواهد شد. اما جای تعجب نیست که ما انتظار داریم کارگران مراقبت های بهداشتی و ساکنان خانه های مراقبت طولانی مدت و شخصی ما اولین واکسن ها را دریافت کنند.

وی افزود: ما هنوز زمان مشخصی برای زمان دریافت این واكسن ها نداریم. دولت فدرال اکنون می گوید اولین زایمان ها در اوایل سال جدید انجام می شود. سرانه ساسکاچوان که باید در سه ماهه اول سال 2021 دریافت کنیم حدود 180،000 دوز است ، برای واکسیناسیون 90،000 نفر کافی است. این فقط براساس زایمان های Pfizer و Moderna است که درخواست تأییدیه واکسن خود را داده اند. در چند روز گذشته دو شرکت دیگر ، AstraZeneca و Johnson & Johnson ، نیز درخواست تایید واکسن خود را داده اند. این می تواند باعث واکسن بیشتر ، حتی سریعتر شود. وقتی این اتفاق افتاد ، ما آماده شروع دریافت محموله ها خواهیم بود. و ما نیز آماده خواهیم بود.

“اینگونه است که ما در ساسکاچوان به حالت عادی برگردیم. اینگونه است که سیستم سلامت ما به حالت عادی برمی گردد. اینگونه اقتصاد ما به حالت عادی برمی گردد. اینگونه زندگی ما به حالت عادی برمی گردد. ساسکاچوان به معنای واقعی کلمه ضربه به بازو است. و به محض این که دولت فدرال واکسن را برای ما دریافت کرد ، آماده تحویل دادن آن ضربه باشید. تا آن زمان ، همه ما باید از دستورات و دستورالعمل های عمومی پیروی کنیم تا از خود و دیگران محافظت کنیم. فاصله فیزیکی را حفظ کنید. ماسک بزن دست هایتان را بشویید. اگر احساس خوبی ندارید ، تماس های نزدیک خود را محدود کنید و در خانه بمانید. و سایر روشهای خوب را که برای کاهش شیوع COVID-19 می دانیم دنبال کنید. این چگونه ما خود و اطرافیان خود را ایمن نگه می داریم. “Merriman گفت.

ریان میلی ، رهبر حزب جدید دموکرات به خبرنگاران گفت ، “من نگران این بودم که وزیر دیروز مسئولیت خود را نفهمد. این دولت باید در مورد آمادگی واکسن صحبت کند و مردم را به یادگیری واکسن ترغیب کند و برای محافظت از یکدیگر آماده استفاده شود.

“آنها وقتی که نوبت به نقاب می رسید شکست خوردند ، مردم را آماده کردند و زودتر تبلیغ کردند. آنها با ایجاد پیامهای ترکیبی به ایجاد این فشار ضد ماسک که در استان می بینیم کمک کردند. آنها باید آماده و در حال تبلیغ واکسن COVID-19 باشند ، زیرا اگر بخواهیم از این مرحله عبور کنیم ضروری است. و ما بیشتر از واکسن نیاز خواهیم داشت. صبر در انتظار واکسن و داشتن یک ماه دسامبر و ژانویه وحشتناک کافی نیست ، و چه کسی می داند چه موقع آن را واکسن می زنیم. اکنون باید اقدام کنیم. اما ما همچنین باید اکنون اقدام کنیم تا مردم برای آمادگی واکسن آماده شوند. ”

بارگذاری…

بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…