همزمان با ثبت استان ، 708 مورد جدید COVID در برخی از مناطق انتاریو اجرا می شود

مقامات جنوب انتاریو کسب و کارها را جریمه کردند ، به اتهامات ضد نقاب و دست کم یک مهمانی بزرگ در آخر هفته در حالی که استان 1770 مورد دیگر COVID-19 را ثبت کرد ، در روز یکشنبه.

اجرای این قانون در یورك ، همیلتون و پیل پس از یك هفته انجام شد كه تعداد موارد ویروسی را با سابقه ثبت كرد و اقدامات سختگیرانه بهداشت عمومی را در برخی مناطق اعمال كرد.

در میسیساگا ، انت ، بخشی از منطقه پیل که در حال حاضر در حصر است ، پلیس گفت مقامات یک مهمانی را با 60 نفر از شرکت کنندگان در یک واحد اجاره کوتاه مدت منحل کرده اند.

معاون رئیس مارک اندروز از پلیس منطقه ای پیل در توییتی نوشت: “زمان سختی برای همه است.” “این مزخرفات به کسی کمک نمی کند.”

وی گفت كه افسران آیین نامه 27 جریمه 880 دلاری و سه احضار قسمت 3 به میزبانان صادر كرده اند كه به گفته وی در صورت محكومیت می توانند حداقل 10 هزار دلار جریمه نقدی داشته باشند.

در منطقه یورک ، مقامات برای اطمینان از اینکه پروتکل های بهداشت عمومی را برای مناطق “قرمز” استان دنبال می کنند ، حمله عملیاتی را در مشاغل ادامه دادند.

این قوانین ، ناهارخوری داخل سالن را به 10 مشتری همزمان با فاصله فیزیکی محدود می كند. در این میان ، ورزشگاه ها می توانند همزمان 10 نفر از مراجعه کنندگان را در داخل داشته باشند ، در حالی که 25 نفر می توانند در کلاس های فضای باز شرکت کنند.

در یک خبر منتشر شده آمده است که افسران روز یکشنبه 256 مشاغل را بازرسی و در 16 مورد اتهامات صادر کردند.

مکان LA Fitness در East Gwillimbury، Ont.، و Trio Sportsplex در Vaughan، Ont.، از جمله کسانی هستند که به این اتهامات متهم هستند.

در این گزارش آمده است كه مقامات از روز جمعه 867 مشاغل را بازرسی كرده اند ، 32 مورد اتهام و 1115 “فعالیت آموزشی مطابقت” را به پایان رسانده اند.

در غرب ، پلیس همیلتون اعلام کرد که آنها سه مرد – 26 ، 48 و 72 ساله – را در اعتراض به “آغوش گرفتن بیش از ماسکها” در منطقه مرکز شهر در روز یکشنبه متهم کرده اند.

پلیس گفت 35 نفر در این مراسم شرکت کردند که بیش از حداکثر تعداد مجاز در اجتماعات بیرونی است.

پلیس در بیانیه ای مکتوب گفت: “قبل از این رویداد ، پلیس همیلتون سازمان دهنده را شناسایی کرد و به او اطلاع داد که اجتماع برنامه ریزی شده تخلفاتی را تحت قانون بازگشایی انتاریو نقض می کند و وی را در برابر اتهامات آزاد خواهد گذاشت. “برگزار کننده مراسم را پیش برد.”

براساس این قانون ، هر سه مرد – كه یكی از آنها اظهار داشت كه پلیس سازمان دهنده آن بود – متهم شدند و در صورت محكومیت ، حداقل 10 هزار دلار جریمه نقدی به آنها محكوم می شود.

این اتهامات در حالی رخ داد که این استان روز یکشنبه 24 مورد مرگ و میر مرتبط با COVID-19 را ثبت کرده است.

کریستین الیوت ، وزیر بهداشت ، در توئیتی گفت: از موارد جدید گزارش شده در روز یکشنبه ، 503 مورد از منطقه Peel و 463 مورد در تورنتو شناسایی شده است. این تنها دو منطقه تحت مرحله “قفل” از چارچوب پاسخ همه گیر متنوع و رنگی استان است.

وی گفت 185 نفر دیگر در منطقه یورك بودند كه در سطح هشدار قرمز قرار دارد ، بعدی سخت ترین در سیستم استانی.

این استان گفت که از آخرین به روزرسانی روزانه نزدیک به 54000 آزمایش به اتمام رسیده است و 1444 مورد به تازگی رفع شده اند.

این اعداد یک روز قبل از اجرای دقیق تر اقدامات COVID-19 در پنج منطقه انتاریو اعلام شد.

ویندزور-اسکس به سطح قرمز ، هالدیمند-نورفولک به نارنجی و سه نفر دیگر – هاستینگز پرنس ادوارد ، لمبتون و شمال غربی – به زرد منتقل می شوند.

بارگذاری…

بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…

داده های استانی که روز پنجشنبه منتشر شد ، حاکی از آن است که تعداد موارد تا حدودی مسطح است ، اما انتاریو بیشترین تعداد عفونت روزانه خود را در روز بعد ، با 1855 مورد ثبت کرد.

مقامات گفته اند که با اعمال محدودیت های جدید ممکن است دو هفته طول بکشد تا شاهد هرگونه بهبودی باشیم.

این گزارش توسط The Canadian Press اولین بار در تاریخ 29 نوامبر سال 2020 منتشر شد.