نوا اسکوشیا RCMP سرقت از پارک اختصاص داده شده به دو زن کشته شده توسط مرد مسلح را بررسی می کند

دبرت، NS – شوهر زنی که در تیراندازی دسته جمعی سه سال پیش در نوا اسکوشیا کشته شد، برای اطلاعاتی در مورد سرقت از یک پارک یادبود که برای ادای احترام به زندگی او است، جایزه تعیین می کند.

نیک بیتون در یک پیام فیسبوکی که روز جمعه منتشر شد، ادعا کرد که فردی اخیرا وارد پارک یادبود هارتز هاون در دیبرت، NS شده و دو تیر آهنی را که قرار بود برای ساختن پل در محل مورد استفاده قرار گیرد، دزدیده است.

پیام Beaton می‌گوید: «شما افراد کم‌مرگ به پایین‌ترین حد خود رسیده‌اید،» و اضافه می‌کند که یک پیکاپ دوج یا فورد سفید رنگ در روز 16 آوریل در منطقه دیده شد. «شاید اگر کسی دوربینی در این منطقه داشته باشد. . . منطقه می تواند نگاهی به آن کامیون بیاندازد.»

این پارک به حفظ یاد کریستن بیتون و هدر اوبراین اختصاص یافته است که هر دو در همان نزدیکی توسط یک مرد مسلح تنها که به شکل یک کوهستان در صبح روز 19 آوریل 2020 ظاهر شده بودند کشته شدند.

آنها از جمله 22 نفری بودند که در جریان خشونت 13 ساعته قاتل به ضرب گلوله کشته شدند، که با تیراندازی دو افسر RCMP به او در یک پمپ بنزین در شمال هالیفاکس پایان یافت.

کریستن بیتون 33 ساله در زمان مرگ فرزند دوم خود را باردار بود. او نزدیک به شش سال برای پرستاران ویکتوریا به عنوان دستیار مراقبت مداوم کار کرده بود. او برای ملاقات با مشتری در راه بود که در ماشینش در حالی که در کنار جاده پارک شده بود کشته شد.

اوبراین همکار کریستن بیتون در رده پرستاران ویکتوریا بود. این زن 55 ساله یک پرستار عملی دارای مجوز بود که نزدیک به 17 سال با VON کار کرده بود.

اندکی پس از مرگش، دختر دارسی دابسون، مادرش را زنی مهربان و زیبا توصیف کرد.

دابسون در آن زمان گفت: “من می خواهم همه به یاد داشته باشند که او چقدر مهربان بود (و) چقدر دوست داشت پرستار باشد.

RCMP روز شنبه تأیید کرد که بازرسان در حال بررسی سرقت از پارک هستند.

گروهبان اندرو جویس گفت که تیرهای پنج متری هر کدام حدود 2000 دلار ارزش دارند و در مجموع حدود 300 کیلوگرم وزن دارند.

در پیامی از دابسون در صفحه فیس بوک پارک آمده است که فیلم های نظارتی در حال بررسی است.

دابسون نوشت: “دزد بودن به هر عنوانی وحشتناک است، اما برداشتن از پارک یادبودی که توسط جامعه تامین می شود به افتخار دو زن فداکار تاسف بار است.” “اگر کسی اطلاعاتی دارد یا فکر می کند چیزی دیده است، لطفا تماس بگیرید.”

در پاسخ به پیام دابسون، چند نفر ابراز ناراحتی و عصبانیت کردند.

“چه چیزی کسی را مجبور به انجام کاری تا این حد بی رحم و حقیر می کند؟” یکی از نظر دهندگان پرسید. “من آن را درک نمی کنم.”

برخی دیگر صریح تر می گفتند: «آنچه برخی از مردم انجام خواهند داد پایانی ندارد! باور نکردنی!”

این گزارش توسط Canadian Press برای اولین بار در 23 آوریل 2023 منتشر شد.

به مکالمه بپیوندید

گفتگوها نظرات خوانندگان ما است و مشمول این است کد رفتار. ستاره این نظرات را تایید نمی کند.