مالکان می گویند محدودیت های قفل در تورنتو ، پوست برای برخی از مشاغل به اندازه کافی روشن نیست

مالک یک مرکز آبگرم ماساژ تورنتو می گوید ، لیست مشاغل تحت تأثیر قفل اولیه در روز دوشنبه در تورنتو و منطقه پیل به وضوح اعلام نشده است.

در حالی که دولت انتاریو لیستی از مواردی را که پس از شروع خاموش شدن COVID-19 در ساعت 12:01 صبح باز می ماند ، ارائه داد ، کیت آرمسترانگ ، مالک و مدیر مرکز آبگرم Bahn Thai ، به Star گفت که وی مطمئن نیست که آیا تجارت وی تحت تأثیر قرار خواهد گرفت.

اعلامیه اواخر بعد از ظهر روز جمعه دولت انتاریو بیان داشت که سرویس های شخصی مانند آرایشگاه های ناخن و مو اکنون بسته شده اند. با این حال ، جزئیات تمام خدمات موجود در خاموش کردن وجود نداشت.

با این حال ، روز یکشنبه ، وزارت بهداشت به Star تأیید کرد که “متخصصان بهداشتی از جمله دندانپزشکان ، بینایی سنج ، خدمات جراحی بینی ، چشم پزشکان ، متخصصین طب فیزیکی و کارپزشکی و podiatrists قادر به عمل خواهند بود.”

سخنگوی گفت: “تحت قفل ، متخصصان بهداشتی نظارتی ، از جمله ماساژ درمانی ، قادر به عمل خواهند بود. متخصصان بهداشتی نظیر ماساژ درمانی ثبت شده تحت تأثیر قرار نگرفتند و بنابراین به آنها ارجاع داده نشد. ”

سخنگوی همچنین گفت: “با مشارکت با مدیر ارشد پزشکی و افسران پزشکی محلی بهداشت ، ما همچنان از نزدیک در حال تحقیق هستیم تا در صورت نیاز و تنظیم اقدامات بهداشت عمومی توصیه کنیم.”

در اولین قفل انتاریو در بهار گذشته ، فیزیوتراپی ، خدمات کایروپراکتیک و ماساژ درمانی از جمله کسانی بودند که درهای خود را بستند ، که باعث شد برخی از آنچه این بار اتفاق می افتد گیج شوند.

“ما باید به ارتباط خود با مشتریانی که تماس می گیرند و می گویند” آیا شما روز دوشنبه می بینیم یا نه؟ “ادامه دهیم. ما مجبور هستیم بگوییم به محض اینکه چیزی بیشتر بدانیم با شما تماس می گیریم. “آرمسترانگ گفت.

وی گفت: “این مانند یک مدل مو نیست” ، افزود که مردم اغلب به دنبال ماساژ برای درمان درد جسمی یا مراقبت های بهداشت روان هستند.

از نظر آرمسترانگ ، ماساژ به اندازه مراقبت های بهداشت روان برای انتاریایی ها در طی همه گیر شدن ماه ها اهمیت داشته است. “من خستگی را در چهره همه می بینم … استرس بسیار زیاد است … در حال حاضر ، با وجود اینکه مردم نمی توانند در کنار خانواده خود باشند. لمس انسان بسیار مهم است. “

شفیق بانجی ، رئیس مراکز پزشکی ورزشی مراقبت از ورزشکاران ، گفت: انجمن فیزیوتراپی انتاریو این خبر را به اشتراک گذاشت که خدمات فیزیوتراپی قادر به ادامه کار هستند.

باانجی در نامه ای به ستاره گفت: “ما روز جمعه و آخر هفته از طریق کالج ها و انجمن های تخصصی خود از طریق ایمیل راهنمایی دریافت کردیم که نشان می دهد خدمات ما در قفل شدن آینده تأثیر نخواهد گذاشت.”

بارگذاری…

بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…

در حالی که بهانجی توانست تأیید کند که مراقبت از ورزشکار می تواند به ارائه خدمات ادامه دهد و این ارتباط را از طریق ایمیل با مشتری برقرار کند ، بیماران هنوز در تلاش هستند تا بررسی کنند که آیا می توانند قرارهای خود را حفظ کنند یا خیر.

باهنجی گفت: “به نظر می رسد نسبتاً درمورد تأثیرگذاری این خدمات در بین مردم آشفتگی نسبتاً خوبی وجود داشت.” “… ما خوشبخت هستیم که کالج ها و انجمن های حرفه ای ما برای اطلاع اعضای خود به سرعت اقدام کردند.”