مؤسسان دفاتر حقوقی موفق چه ویژگی هایی دارند؟

کارآفرینی به مجموعه خاصی از ویژگی های شخصی نیاز دارد. آیا شما این ویژگی‌ها را دارید که توسط بنیانگذاران موفق دفتر وکالت مشترک است؟ 

1.چشم انداز

هر کسب و کار جدید موفقی نیاز به چشم انداز دارد. چه قصد دارید به عنوان یک دفتر وکالت انفرادی فعالیت کنید یا فوراً استخدام کنید، به یک تصویر راهنمای روشن نیاز دارید که شامل موارد زیر باشد:

قصد دارید به چه کسانی خدمت کنید و در کدام منطقه تمرینی

چگونه برای ارائه آن خدمات برنامه ریزی می کنید

فرهنگ شرکت ایده آل شما (شما مسئول ایجاد آن خواهید بود)

یک استراتژی رشد بلند مدت

چگونه برنامه ریزی می کنید که با دیگران شریک شوید تا به نتیجه برسید

با یک چشم‌انداز روشن، تصمیم‌گیری تجاری بر اساس آنچه شما را به هدف نهایی‌تان نزدیک‌تر می‌کند، آسان است – به جای آنچه شما را دور می‌کند… اداره یک کسب‌وکار با فراز و نشیب‌های زیادی همراه است. همانطور که رشد می کنید، ممکن است لحظاتی پیش بیاید که بینایی شما تنها چیزی باشد که باید آتش خود را روشن نگه دارید.

مردم کارآمدترین رهبران را به دلایلی “رویاب” توصیف می کنند. شرکت های موفق باید با چالش برآوردن نیازهای فعلی و پیش بینی تغییرات آتی مقابله کنند.

مطالعه بیشتر: نکات انتخاب دفتر وکالت و موسسه حقوقی

2. خودانگیختگی

هیچکس موفقیت شما را برای شما خلق نخواهد کرد. شما باید هدف و انگیزه قوی داشته باشید تا هر روز از خواب برخیزید و کارهای سخت را انجام دهید.

ایجاد و حفظ یک کسب و کار مستلزم یک توانایی ذاتی برای پشت سر گذاشتن روزهای سخت است – و روزهای سختی نیز وجود خواهد داشت. در آن روزها، یادآوری چشم‌انداز و تصویر بزرگ‌تر به خودتان کمک می‌کند تا کارهای پیش روی خود را کنار بگذارید.

3. هوش تجاری

کار به عنوان یک مؤسس دفتر وکالت مستلزم مجموعه ای کاملاً جدید از مهارت ها است. شما ممکن است به عنوان وکیل برتر در حوزه کاری خود رتبه بندی کنید، اما تجربه حقوقی در جهان شما را برای اداره یک تجارت آماده نمی کند.

به عنوان یک صاحب کسب و کار، شما باید نه تنها بر کار اصلی، بلکه بازاریابی، حسابداری، کارکنان، منابع انسانی، تصمیمات فناوری و بسیاری موارد دیگر نظارت کنید. اگر می‌دانید که فاقد مهارت‌های تجاری خاصی هستید، راه‌هایی برای برون‌سپاری یا استخدام برای رفع این نیازها پیدا کنید.

در نهایت، اطراف خود را با بنیانگذاران شرکت های حقوقی و صاحبان مشاغل احاطه کنید و به دنبال فرصت های یادگیری باشید که به شما کمک می کند هوش تجاری خود را توسعه دهید.

4. سرسختی

این ویژگی بر روی خودانگیختگی شما بنا می‌شود و آن را در مسافت‌های طولانی انجام می‌دهد. رهبران سرسخت به اهداف خود پایبند هستند و عادت های روزانه و هفتگی را برای دستیابی به آنها ایجاد می کنند. آن‌ها موانع را پشت سر می‌گذارند و از آنها یاد می‌گیرند، اما دید خود را در طول مسیر از دست نمی‌دهند.

سرسخت بودن چیزی نیست که در یک برنامه M.B.A یاد بگیرید یا آرزویش را داشته باشید و اتفاق می افتد. این یک نگرش و فلسفه است که در طول زمان توسعه می دهید. و، اینها کلمات کلیدی در اینجا هستند: “به مرور زمان.” توسعه حرفه یا کسب و کار شما تا سطحی که به عنوان موفقیت درک می کنید زمان می برد.

سرسختی مستلزم قاطعیت و خودکنترلی است، دو مؤلفه کلیدی هوش هیجانی.

5. انعطاف پذیری

در نهایت، توانایی شما برای تغییر، انطباق و گسترش به شما کمک می کند تا به عنوان یک مؤسس دفتر وکالت موفق شوید. انعطاف پذیری از تبدیل شدن سرسختی به گاو نر جلوگیری می کند. این به شما امکان می دهد در صورت نیاز مسیر خود را تغییر دهید و شما را برای ایده های جدید باز می گذارد – هم ایده های شما و هم برای دیگران.

در قلب خود، کارآفرینی مستلزم کنار گذاشتن مدل های سنتی و وضعیت موجود است. تفکر و تحویل نوآورانه، دفتر وکالت شما را از رقبا متمایز می‌کند و انعطاف‌پذیر ماندن به شما این امکان را می‌دهد که فرصت‌ها را به محض ظهور متوجه شوید.

این همه گیر، صاحبان مشاغل و رهبران را وادار کرده است که در چندین جنبه از کار خود انعطاف پذیر باشند. اگر از قبل خصیصه انعطاف پذیری را تجسم می دهید، در برآوردن نیازهای متغیر مشتریان، کارمندان، شرکای تجاری و موارد دیگر به خوبی به شما کمک می کند.