قطعات لیزر, آموزش – معرفی ورق مولتی استایل

با این حال که این ورق های مولتی استایل رنگی با وجود اینکه تنوع رنگی دارند، اما ممکن است تنوع رنگ آنها به اندازه پلکسی گلاسها نباشد و از سوی دیگر این ورق ها معایبی دارند که این موارد در پلکسی گلاسها وجود ندارد که از جمله این موارد به این موضوع اشاره کرد که معمولا ورق های مولتی استایل میتواند بعد از مدتی و یا در اثر خش افتادن بر روی آنها سیاه شوند اما چنین حالتی در ورق های پلکسی گلاس وجود ندارد.

این دسته از مولتی استایل ها در ساخت لوح ها ، گیفت ها و ساختار های دیگر کاربرد فراوانی دارند و عموماً آن ها را در سطوحی به کار می برند که چندان در معرض تابش نور مستقیم نباشد چرا که نمی تواند به اندازه مدل های براق انعکاس داشته باشد . اما شرکتهای تولید کننده برای اینکه سبد محصول خود را کامل کرده باشند، رنگهای دیگری از ورق مولتی را نیز تولید میکنند و نمونه این رنگها به صورت کالیتههای محصول در اختیار فروشگاهها قرار می دهند. این محصول نسبت به رقیب خود یعنی مولتی استایل ضخیم از امتیازات قابل مولتی استایل تایوانی توجهی برخوردار است.

قیمت مناسب این محصول در کنار ویژگی های کیفی ان، باعث شده یک محصول پر فروش باشد. خرید ورق نقره ای مولتی استایل فروشگاه آقای پلکسی این جنس استفاده می کردند و نوشته را به مشتریان گرامی قیمت ورق مولتی استایل نقره ای عرضه می شوند. به تازگی طراحان استفاده خلاقانهای از ورق های مولتی استایل ها کرده اند. اما ورق های مولتی استایل آینه ای که به طلایی و نقره ای می گویند، رنگ های پر کاربرد آن محسوب می شوند. وجود دارد. می توانید تصور کنید که با وجود این همه رنگ چه قدر زیبایی می توان به محیط اضافه کرد؟

ساخت این خرید ورق مولتی استایل نقره ای میتواند به صورت می پذیرد که برجستگی حروف پلکسی گلاس. این لایه می تواند مشکی، نقره ای یا طلایی باشد. متن دلخواه شما بر روی مولتی استایل حک یا لیزر شود . برش و حکاکی روی مولتی استایل هیچگونه محدودتی ندارد و با استفاده از لیزر انجام می پذیرد و میتوان در سریع ترین زمان در تعداد بالا عمده مولتی استایل صورت گیرد. هر چه ورق با کیفیت تری بخرید قطعا قیمت گران تری هم دارد. اگر قیمت را عامل اصلی در خرید مولتی استایل رنگی می دانید ، به سراغ ورق های مولتی استایل ایرانی بروید.