طراحی دیجیتال لبخند

مزیت مهم لیزر کاهش نیاز به بخیه، کاهش احتمال عفونت، دقت در برش و همچنین درد کمتر و کوتاهتر شدن دوره نقاهت است. به طور کلی لیزر ها به دو دسته لیزر بافت نرم (مانند لثه) و لیزر بافت سخت (مانند استخوان) تقسیم میشوند. افتادگی دندان و نقص در تعداد دندان ها نیز از دیگر عوامل تاثیر گذار بر زیبایی است. در طراحی لبخند ، روند درمانی گاهی زمان بر است مثلا زمانی که افراد نیاز به ارتودنسی دارند جهت ردیف و یک دست شدن دندانها دوره ی درمانی در نظر گرفته می شود.

طرح لبخند دندان قسطی خدمتی است که برای یک یا دو فک می توانید از ما دریافت کنید. تاج دندان در مواردی که دچار شکست یا ترک شده باشد نیاز به ترمیم توسط روکش دندان است. در استفاده از مواد آمالگام و کامپوزیتی، جهت پر کردن دندان بهتر است از مواد سفید استفاده کرد.

سفید کردن دندان در دندانپزشکی به روش بلیچینگ صورت می گیرد. روش کار در طراحی لبخند دیجیتال به این گونه است که از صورت و لبخند بیمار تصاویر دیجیتالی از زوایای مختلف تهیه میشود. استفاده از فناوری های دیجیتال جهت درمان و اصلاح طرح لبخند است. در این بین استفاده از فناوری دیجیتال می تواند دقت، کیفیت درمان اصلاح طرح لبخند را افزایش دهد. دارد. وجود هماهنگی بین اجزاء لبخند در اصلاح طرح لبخند هدف قرار می طراحی لبخند دیجیتال چیست گیرد.

وجود هماهنگی بین این دو از اصول زیبایی است. کجی ناهماهنگی بین دندانها در طراحی لبخند درمان می کنند. تصاویر دیجیتال و رادیوگرافی می تواند در تشخیص و درمان نقص های مختلف دندانی بسیار مناسب به کار گرفته شوند. روکش های زیرکونیا شفافیت و زیبایی بالایی دارند که در طراحی لبخند جهت ایجاد لبخند زیبا بسیار موثر هستند. در اين سيستم نيز توسط تکنولوژي DSD ( طراحی دیجیتال لبخند ) قبل از شروع درمان تمام موارد بررسی شده و قابل مشاهده می باشد.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد طراحی لبخند دیجیتال چیست لطفا از سایت ما دیدن کنید.