شورای Crowsnest Pass به جمع آوری زباله های خودکار توجه می کند

یک نکته مهم صحبت در جلسه شورای Crowsnest Pass 24 نوامبر مربوط به برخورد با زباله بود.

به دعوت انجمن دفن زباله Crowsnest / Pincher Creek ، شورا موافقت كرد كه در آينده نزديك درباره اينكه دفن زباله درباره انجام جمع آوري خودكار زباله در شهرداري تحقيقات كرده است ، در آينده نزديك اطلاعاتي دريافت كند.

در این مرحله ، تمام تصمیماتی که لازم داشت این بود که آیا شورا به یادگیری بیشتر علاقه دارد. محل دفن زباله در آینده اطلاعات بیشتری را برای بررسی به ارمغان می آورد.

با وجود اینکه در گذشته مورد بحث قرار گرفت ، بلر پینتر ، شهردار گفت که مرور مجدد این موضوع چیزی جز اتلاف وقت نیست.

“من خودم را می شناسم ، ما قبلاً در این مسیر گام برداشته ایم ، و [I was] واقعاً از راهی که رفت ناامید شدم. ”شهردار گفت. “بنابراین من خودم می دانم که خیلی مایلم که این کار را به جلو پیش ببرم.”

بزرگترین مزیت داشتن سطل های مکانیکی وانت به جای کارگران انسانی ، زمان است.

پرو گفت: “به طور سنتی انجام زباله های ما یک هفته طول می کشد.” دین وارد “پینچر کریک این کار را در یک روز ، یک روز و نیم انجام می دهد.”

مشاور: “من قطعاً علاقه مندم در این مورد بیشتر کاوش کنم.” دیو فیلیپوزی گفت. “ما می توانیم این مورد را بیشتر کشف کنیم و بتوانیم خدماتی به روز برای شهروندان خود در Crowsnest Pass ارائه دهیم.”

اگرچه تصمیم صرفاً دریافت اطلاعات مقدماتی بود ، شورا خاطرنشان كرد كه استفاده از وانت خودكار تا حد زیادی به استفاده از سطل های زباله ضد خرس بستگی دارد.

بلوک قدیمی

به درخواست موزه Crowsnest ، شورا تصمیم گرفت 20000 دلار برای طرح جامع بلوک موزه را به سال 2021 موکول کند.

هدف جمع آوری پول از طریق کمکهای مالی فدرال برای ایجاد طرحی برای نحوه استفاده از فضاهای سبز مختلف بود که شهرداری و موزه در اختیار دارند. طرح جامع بلوک قصد دارد راه های ایجاد یک راهرو عابر پیاده از مرکز شهر کلمن از طریق بلوک موزه تا پارک فلومرفلت را بررسی کند.

سایر ایده های مقدماتی شامل فراهم آوردن فضاهای تفسیری و فرصت هایی برای یادگیری تعاملی در طول مسیر و همچنین برخی از فضاهای تجمع است. آمفی تئاتر در فضای باز نیز بخشی از بحث ها بود.

مبلغ 20000 دلار برای تطبیق بودجه حاصل از کمک مالی فدرال که موزه متقاضی آن بود بود. گرچه در ابتدا امیدوار کننده بود ، اما در نهایت این برنامه ناموفق بود ، اما بخشی از آن به دلیل تغییرات کارکنان فدرال در دفتر کمک هزینه بود.

با تأخیر ، موزه فرصت های دیگر بودجه را با پارامترهای مشابه تطبیق بودجه شناسایی کرده است ، که 20000 دلار معوق واجد شرایط خواهد بود.

پس از تأمین وجوه ، مردم و سهامداران این فرصت را خواهند داشت که ورودی را در طرح جامع ارائه دهند و بر نحوه توسعه زمین تأثیر بگذارند.

بارگذاری…

بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…

جلسه بعدی

جلسه شورای منظم بعدی سه شنبه ، 15 دسامبر ، ساعت 7 بعد از ظهر در مرکز جامعه MDM برگزار می شود. دستور کارها در وب سایت شهرداری به آدرس https://bit.ly/CNPagenda موجود است.