شرکت نظافت منزل تورنتو با استراحت در داخل خانه از کارگران پزشکی خط مقدم تشکر می کند

برخی از مردم گلدان های زنگ نزن ، دیگران وعده های غذایی خود را اهدا می کنند ، برخی دیگر به رسانه های اجتماعی می روند و از کارکنان مراقبت های بهداشتی که در خط مقدم بیماری همه گیر زحمت می کشند ابراز سپاس می کنند.

یک شرکت نظافت منزل تورنتو با پیشنهاد کارکنان بیمارستان خط مقدم در GTA در استراحت در جبهه خانه به صورت قرار ملاقات های تمیزکاری یک ساعته ، روش منحصر به فرد خود برای تشکر را پیدا کرده است.

“گذراندن ساعات طاقت فرسا در بیمارستان زمان زیادی برای ادامه زندگی در خانه نمی گذارد. این همان جایی است که Life Maid Easy وارد می شود ، “گفت جان هوپ ، صاحب Life Maid Easy Toronto.

کارگران خط مقدم پزشکی ، که اولین خط دفاعی استان بوده اند ، در حالی که استان با موج دوم COVID-19 خود می جنگد ، چالش برانگیزترین دوره زندگی حرفه ای و شخصی خود را می گذرانند. این شرکت می گوید این ابتکار عمل Life Maid Easy با هدف “کمک به آنها” است.

تا 15 دسامبر ، “Project Support Frontliners” یک تیم تمیز و حرفه ای یک نفره به مدت یک ساعت “مرتب” ارائه می دهد. آنها همچنین گزینه ای برای تزریق محصولات تمیز کننده با روغنهای اساسی درمانی برای کمک به آرامش کارگران فراهم می کنند.

کاترینا حکیم ، دستیار مدیر GTA Life Maid Easy به Star گفت: “ما در شش روز گذشته با ارائه 5 برنامه قرار ملاقات دریافت کرده ایم.”

کارکنان بیمارستان با داشتن کارت شناسایی معتبر می توانند از طریق یک درگاه آنلاین در وب سایت شرکت ، در این سرویس رایگان ثبت نام کرده و از آنها استفاده کنند.

آکریت مایکل