شارژ مودم ایرانسل | خرید بسته اینترنت ثابت ایرانسل

در همین راستا با پیگیری های دولت، ایرانسل شب گذشته با وجود کاهش قیمت تعرفه های اینترنت به تمامی مشترکین خود 2 گیگابایت اینترنت هدیه داد. مردم» اخبار مرتبط مراقب تله بسته های اینترنت ارزان قیمت باشید سازمان رگولاتوری گران شدن بسته های اینترنتی را پیگیری می کند/ مردم برای VDSL ثبت نام کنند افزایش 10 درصدی حجم بسته های اینترنت بدون تغییر قیمت بسته های اینترنتی خود را چگونه کنترل کنیم؟ تعدادی از ارائه دهندگان اینترنت یا ISP ها همراه اشتراک اینترنت، یک مودم هم به شما تحویل می دهند که ظاهرا برای کار شما کافی است اما حداکثر استفاده را به شما نمی دهند. لیست کاملی از پوشه های به اشتراک گذاشته شده در پایین صفحه به شما نشان داده می شود. دکمه پاور روی بدنه قرار گرفته و در قسمت پایین تنها سه چراغ به چشم می خورد. توضیحات بیشتر را فردا در مصاحبه با رسانههای جمعی به سمع و نظر مردم خواهیم رساند.

تبریک! مودم شما هم اکنون به همراه امکانات بیشتر و بدون عیب و نقص نسبت به پنل مدیریتی ایرانسل با توانایی پشتیبانی از سیم کارت های دیگر آماده ی سرویس می باشد. به ترتیب و از اولین گزینه شروع به بررسی می نماییم. «محمدجواد آذری جهرمی» در مدت کوتاهی به کاربران فضای مجازی اعلام کرد : «این مشکل به زودی برطرف خواهد شد و زورمان به اپراتورها میرسد.» این آخرین پیام وزیر ارتباطات به اعتراضها بود و عدم حضور وزیر ارتباطات در فضای مجازی پس از آن پیام و در دسترس نبودن او برای پاسخگویی به این مساله باعث شد تا امروز این اعتراضات بدون پاسخ باقی بماند. این هدیه ظرف مدت کوتاهی بین خبرنگارانی که درخواست خود را به ثبت رسانده بودند، توزیع شد. میتوانید با ورود به پنل ادمین مودم ADSL و انجام برخی از تنظیبمات، به راحتی مودم خود را تبدیل به VDSL کنید. در ضمن میتوانید با بلوتوث نیز اینترنت کامپیوترتان را با دستگاههای دارای بلوتوث به اشتراک بگذارید. از ویژگیهای این اپلیکیشن میتوان به امکان تمدید سرویس فعلی، امکان تغییر سرویس، امکان خرید ترافیک بیشتر، امکان مشاهده گزارش پرداخت و اطلاع از آخرین جشنوارههای تمدید اشاره کرد.

شما می توانید برای خرید این بسته های محبوب به بخش خرید بسته اینترنت یک ماهه ایرانسل مراجعه کنید. بسته های ترکیبی ایرانسل به صورت هفتگی، یک ماهه، دو ماهه، سه ماهه، شش ماهه و سالانه در اختیار مشترکین قرار می گیرد. چرا بسته های اینترنتی زود تمام می شوند؟ هیچ گاه از کد ملی، شماره شناسنامه، شماره تلفن منزل یا موبایل و کلمه عبور های قابل حدس زدنی مانند اینها برای هیچ پسوردی استفاده نکنید. ایرانسل یکی از اپراتورهای قدرتمند در کشور است که به دلایل مختلف مانند آنتن دهی مناسب، قیمت منطقی، پشتیبانی مناسب و موارد دیگر، مخاطبین قابل توجهی دارد، یکی از خدمات پرطرفدار این اپراتور اینترنت TD-LTE و 3G, 4G, 4.5G است. به گزارش ایسنا، بنابراعلام روابط عمومی ایرانسل، این بستۀ ویژۀ سه گیگابایتی در فاصله زمانی بامداد جمعه ۱۰، تا شامگاه شنبه ۱۸ مرداد ماه ۱۳۹۹ قابل تهیه و استفاده است. ایرانسل، به مناسبت اعیاد قربان و غدیرخم، بستۀ اینترنت سه گیگابایتی ویژه ارائه کرد. به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، این بسته ویژه سه گیگابایتی در فاصله زمانی بامداد جمعه ۱۰، تا شامگاه شنبه ۱۸ مرداد ماه ۱۳۹۹ قابل تهیه و استفاده است. در این رتبهبندی، اپلیکیشن ایرانسل من توانسته با تعداد ۱۱ میلیون نصب، پس از اپلیکیشن «دیوار» با ۲۰ میلیون نصب، به همراه اپلیکیشن پرداخت الکترونیک «آپ» به صورت مشترک در جایگاه دوم قرار گیرد.

بنیاد مسکن گفته صد میلیون وام و چهل میلیون اول کار و سیصد و شصت میلیون در طول دو سال باید پرداخت شود. یعنی ۵۰۰ میلیون تومان! به گزارش افکارنیوز، اپراتورهایی که طی اقدامی غیرقانونی از اوایل تابستان نسبت به حذف بستههای بلندمدت خود اقدام کردند امری که باعث افزایش هزینههای کاربران این دو اپراتور شد، در ادامه وزارت ارتباطات برای مقابله با این افزایش قیمت جریمهای معادل ۲ میلیارد تومان برای این دو شرکت متخلف وضع کرد که با توجه به افزایش درآمد این دو اپراتور شکایتی نیز به آن مطرح نشد. این دو اپراتور بزرگ مودمهای اختصاصی خود را نیز و روانه بازار کردهاند که کیفیت آنها قابلقبول است و میتواند به انتظارات بسیاری از کاربران پاسخ دهد. مودم TF-i60 H1 با نام تجاری Irancell TF-i60 H1 4G/TD-LTE Modem استکه توسط شرکت irancell روانه بازار شده است.شرکت ایرانسل مهرماه ۱۳۸۲، در راستای اجرای برنامه سوم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور و تحقق ماده ۱۲۴ این برنامه و با هدف توسعه ارتباطات و مخابرات از طریق خصوصیسازی و سرمایهگذاری شرکتهای خارجی و ترویج رقابت ، نظارت بر تعرفهها و کیفیت خدمات و حمایت از مصرفکنندگان، مقدمات برگزاری مزایده اپراتوری دوم تلفن همراه توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برپا شد.