ستارگان به کنسرت سودمندی Cyndi Lauper برای جوانان بی خانمان پیوستند

نیویورک – تیلور سویفت ، چر ، بیلی ایلیش ، LL Cool J و دالی پرتون در حال افزودن صدای خود به کنسرت سالانه Cyndi Lauper برای مبارزه با بی خانمانی جوانان هستند ، مسئله ای که به گفته خواننده “رنگهای واقعی” فقط در همه گیر شدن بیماری بدتر شده است.

“شما می توانید بگویید” در خانه بمان ، از خودت محافظت کن. ” اگر خانه ای نداشته باشید چه می کنید؟ ” لاوپر به آسوشیتدپرس گفت. “من فکر می کنم وقت آن رسیده است که اطمینان حاصل کنیم همه جوانان بدون ترس از خشونت یا تبعیض به خدمات نجات دهنده زندگی دسترسی دارند.”

کنسرت خانه او برای تعطیلات اولین بار در جمعه در کانال TikTok Lauper در ساعت 8 بعد از ظهر پخش می شود و یکشنبه در ساعت 8 بعد از ظهر EST در دسته های YouTube و Facebook Lauper جریان دیگری دارد. تماشای کنسرت امسال با تشویق کمک های مالی رایگان خواهد بود.

این ترکیب همچنین شامل آدام لمبرت ، آماندا شیرز و جیسون ایزبل ، بت میدلر ، بیلی پورتر ، پسر جورج ، برندی کارلیل ، بریتنی هوارد ، کارسون کرسلی ، هاروی فیرشتاین ، هنری رولینز ، جکسون براون ، جودی گلد ، کیم پتراس ، شاهزاده شاه ، مگ است. مایرز ، فیبی بریجرز ، شارون آزبورن ، شی دایموند و ووپی گلدبرگ.

برخی از افراد مشهور ظاهر می شوند و برخی دیگر به اجرای برنامه می پردازند. در حالی که برگزارکنندگان سعی می کنند بسیاری از جزئیات را خصوصی نگه دارند ، نمایش امسال با اجرای Boy Boy ، Parton ، Cher ، Browne ، Lambert ، Porter ، Myers ، Carlile ، Shires & Isbell و King Princess ، از جمله بازیگران نمایش موزیکال ” Kinky Boots ”، که لاوپر و فیرشتاین به طور مشترک نوشتند.

لاوپر ، که شامل “دختران فقط می خواهند سرگرم شوند” و “زمان پس از زمان” از جمله فعالیت های وی است ، سازمان حمایت غیرانتفاعی LGBTQ را راه اندازی کرد که در سال 2008 به True Colors United تبدیل خواهد شد.

لاوپر گفت: “ما 12 سال پیش True Colors را با اتوبوس مسافرتی آغاز کردیم.” “ما هرگز فکر نمی کردیم که اینجا باشیم ، اما اینجا ما در سال 2020 هستیم” ، سالی که او “لحظه ای حساس در تاریخ” می نامد.

لاوپر به آماری اشاره کرد که نشان می دهد 40٪ از 4.2 میلیون جوانی که در آمریکا بی خانمان هستند ، LGBTQ هستند. علاوه بر این ، یک مطالعه توسط دانشگاه شیکاگو نشان داد که جوانان LGBTQ 120٪ بیشتر از جوانان غیر LGBTQ احتمال بی خانمانی را دارند.

لاوپر گفت: “من فقط فکر می کنم مسکن ایمن و پایدار یکی از بهترین انواع مراقبت های بهداشتی است.” “این یک مشکل جهانی است که واقعاً جسارت و همدلی مردم را می طلبد.”

امسال ، True Colors United برای کارزاری که شامل PSA متحرک و صداگذاری توسط Lauper است ، با دفتر حقوق بشر سازمان ملل متحد همکاری کرده است.

وی گفت: “این واقعیت كه یك سازمان بین المللی به بزرگی سازمان ملل متحد واقعاً می بیند و می فهمد كه LGBTQ به علاوه بی خانمانی مسئله واقعی در سراسر جهان است ، بسیار بزرگ است.”

___

مارک کندی در است http://twitter.com/KennedyTwits

بارگذاری…

بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…