زن و شوهر سنت لوئیس که اسلحه تکان می دهند از عکاس خبر شکایت می کنند

ST لوئیس – یک زوج سنت لوئیس به دلیل داشتن اسلحه برای معترضین به بی عدالتی نژادی که در نزدیکی منزل خود راهپیمایی کردند ، در یک دادخواست که یک عکاس خبری برای گرفتن تصویری از تقابل تخلف کرده بود ، به اتهامات جنایی متهم شد.

به گزارش سنت لوئیس پس از اعزام ، مارک و پاتریشیا مک کلوسکی ، وکلای 60 ساله ، روز جمعه در دادگاه مدار سنت لوئیس علیه بیل گرینبلات و عکاس یونایتد پرس اینترنشنال شکایت کردند.

موضوع مورد اعتراض در تاریخ 28 ژوئن بود ، هنگامی که چند صد نفر از راهپیمایان به خیابان خصوصی نزدیک خانه 15 میلیون دلاری مک کلوسکی ها در منطقه لوکس سنتر وست اند واقع در خیابان لوئیس رفتند. مارک مک کلوسکی با یک تفنگ AR-15 ظاهر شد و همسرش یک اسلحه دستی نیمه اتوماتیک به نمایش گذاشت.

عکاسان روزنامه مجاز به گرفتن عکس از حقوق عمومی عبور و مرور هستند. مک کلوسکی ها در یک خیابان خصوصی زندگی می کنند و استدلال می کنند که معترضین مرتکب تخلف می شدند. هیچ کس صدمه ای ندید و مک کلوسکی ها به دلیل استفاده غیرقانونی از سلاح و دستکاری شواهد گناهکار نیستند.

این زوج گفتند که عکس گرینبلات به “رسمیت ملی و بدنام” قابل توجه آنها کمک کرده است. علاوه بر گرینبلات و سرویس خبری ، مک کلوسکی ها از Redbubble Inc ، یک بازار آنلاین مستقر در سانفرانسیسکو ، برای محصولات درخواستی شکایت کرده اند.

McCloskeys ادعا می کند که Greenblatt ، UPI و Redbubble همگی از “تی شرت ، ماسک و سایر اقلام و استفاده از مجوز از عکسهایی که شبیه شاکیان است ، بدون کسب رضایت شاکیان” سود می برند.

غالباً تصویر آنها از کالاهای فروخته شده توسط Redbubble با “برچسب ها یا زیرنویس های تمسخرآمیز و تحقیرآمیز” همراه است و باعث “تحقیر ، ناراحتی ذهنی و ناراحتی شدید عاطفی” می شود.

در همین حال ، UPI اخیراً گفته است که به دلیل استفاده از عکس UPI به عنوان بخشی از کارت تبریک شخصی ، در حال بررسی این موضوع است که آیا دستور “توقف و انصراف” را برای زوجین ارسال کند.

گرینبلات تمام س questionsالات را به مدیر عکاسی UPI در واشنگتن دی سی ارجاع داد ، در حالی که نمی توان از او نظر گرفت. Redbubble بلافاصله به نامه الکترونیکی آسوشیتدپرس پاسخ نداد. هیچ پرونده ای برای هیچ یک از متهمان در پرونده های دادگاه آنلاین ذکر نشده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>