در میان بیماری همه گیر ، کمک هزینه ها تجارت پیشکسوتان ارتش را سرپا نگه می دارد

FAYETTEVILLE، NC – لب های نیکول والکوت هنگامی که نگاه مه آلود خود را از سوال خبرنگار دور کرد ، شروع به لرزیدن کرد. این خانم 33 ساله در پاسخ به این س askedال که چرا با دندان و ناخن جنگیده است تا تجارت کوچک خود را در میان یک بیماری همه گیر که تعداد بیشماری از دیگران را خرد می کند ، گفت: “من نمی خواهم جلوی دوربین گریه کنم.”

سه سال پیش ، والكوت ، كهنه سرباز ارتش آمریكا ، یك مرکز بهداشت و سلامتی جایگزین در فایتویل ، كارولینای شمالی افتتاح كرد ، در حالی كه از فورت براگ ، یكی از بزرگترین تاسیسات نظامی روی كره زمین دور بود.

خوب پیش می رفت ، اما بعد از آن COVID-19 موفق شد – عبارتی که داستان بسیاری از مشاغل کوچک در سال 2020 را تعریف کرده است. در واقع ، این فقط به دلیل سازمان های غیر انتفاعی مانند سان آنتونیو ، عملیات Homefront مستقر در تگزاس است و عزم والکوت برای به دنبال هر کمک هزینه ممکن – که تجارت او هنوز در اطراف است.

مرکز درمانی و سلامتی جایگزین والکات فقط معیشت او نیست – بلکه شخصی است. حادثه هاموی در حالی که وی در کره جنوبی مشغول خدمت بود ، والکات را دچار آسیب نخاعی و درد مزمن ضعیف کرد. هنگامی که برنامه های سنتی کنترل درد مناسب او نبود ، او فلوتراپی را امتحان کرد و گفت که درد پس از جلسه اول از بین رفت.

والكوت نتوانست يك مركز بهداشتي جايگزين براي ادامه درمان در فايت ويل پيدا كند ، بنابراين مادر دو فرزند با يك سرمايه گذار خصوصي كار كرد تا خودش يكي را افتتاح كند.

او 16 روز وقت گذاشت تا تجارت خود را بسازد و نتیجه اش هم داد.

وی گفت: “ما در سال 2019 بهترین سال خود را می گذراندیم. همه روزه از ما رزرو می شد ، هر روز هفت روز در هفته باز بودیم.”

همه گیری همه چیز را تغییر داد.

در ماه مارس ، ایالت کارولینای شمالی درهای والکوت را مجبور به بستن کرد. آنها سه ماه دربند ماندند.

وی به آسوشیتدپرس گفت: “وقتی درآمد 95٪ کاهش یافت ، ما نمی دانستیم که چه کاری انجام خواهیم داد.”

اما در حالی که مرکز سلامتی در خیابان اصلی شهر فایت ویل خاموش نشسته بود ، والکات این کار را نکرد. او پاشنه های خود را کند و شروع به تحقیق در مورد کمک مالی برای حمایت از تجارت و خانواده اش کرد. شوهر او ، که خود یک کهنه سرباز ارتش و افسر پلیس فایتویل بود ، در حالی که والکات از لپ تاپ خود در جستجوی خطوط نجات بود ، شیفت شب را برای کمک به بچه ها شروع کرد.

وی گفت: “من به معنای واقعی کلمه آن 16 ساعت را صرف کردم و کاملاً به جستجوی هر دانش در مورد کمک هزینه پرداختم.”

در همان زمان ، عملیات غیرانتفاعی Homefront شروع به دیدن سرسختانه درخواست های آنها برای کمک کرد. این سازمان غیرانتفاعی به خانواده های نظامی که با مشکلات مالی روبرو هستند از جمله اجاره ، آب و برق و کمک های غذایی کمک می کند.

بعضی اوقات هزینه های ناچیزی است که تیپ بازنشسته انجام می دهد. ژنرال جان پرای ، که به عنوان رئیس و مدیرعامل عملیات Homefront فعالیت می کند ، می گوید می تواند زندگی یک خانواده را ادامه دهد. وی گفت این یک فاجعه ملی است که کشور نتوانسته است به درستی از جانبازان در زندگی غیرنظامی حمایت کند.

وی گفت: “اینها ممکن است یک تعمیر اتومبیل یا تعمیر خودرو یا پرداخت اجاره یا رهن از دست رفته به دور از یکسری بلایای مالی باشد که امید به آینده ای روشن را از بین می برد.”

Pray به ویژه خانواده خانواده های نظامی که تحت تأثیر همه گیر COVID-19 قرار گرفته اند را تماشا کرده است. از اواسط ماه مارس ، سازمان او تقریبا 3000 درخواست کمک مالی دریافت کرده است. و آنها تقریبا نیمی از آنها را پر کرده اند.

یکی از این درخواست ها نیکول بود. تجارت والکات به عنوان درآمد اصلی خانه او عمل می کند و هنگامی که تجارت خشک شد ، بیشتر معیشت خانواده اش نیز خراب شد.

پرای گفت: “بسیاری از خانواده های نظامی درآمد دو دستمزدی دارند.” “و هنگامی که یک مزدور مانند نیکول ، آنها شغل خود را از دست می دهند ، ناگهان این فشار مالی خانواده ها را به شدت تحمیل می کند.”

بارگذاری…

بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…

عملیات Homefront 802000 دلار به خانواده هایی که در میان بیماری همه گیر دست و پنجه نرم می کنند ، پرداخت کرده و همه اینها در حالی است که کمک های مالی کمتری دریافت می کنند. پرای می گوید با کاهش درآمد خود ، اهداکنندگان صنعت رستوران و مسافرت کاهش یافته اند. اما دیگران برای پر کردن خلا v قدم برداشته اند.

این سازمان در حال حاضر اختصاص پول نقد را برای هجوم درخواست هایی که انتظار دارند در ماه های آینده با افزایش مجدد ویروس مشاهده کنند ، اختصاص داده است.

آنها با شروع اتمام مهلت قانونی توقف دولت در تخلیه و سلب مالکیت ، از یک نیاز احتمالی بالقوه برای کمک به رهن و اجاره استفاده می کنند.

پرای گفت: “ما می خواهیم سازمانی باشیم که می گوید” بله “، نه سازمانی كه می گوید” ما بی پول شده ایم “.

والکات در اواخر ماه مه توانست دوباره بازگشایی شود. از آن زمان ، تجارت مورد ضربه قرار گرفته یا از دست رفته است. آنها کارمندان خود را کم کرده و خدمات خاصی را رها کرده اند اما آنچه او می گوید تجارت او را نجات نداده است.

والکوت گفت: “اگر ما بسیاری از کمک های مالی را که من پیدا کردم پیدا نکردیم ، امروز احتمالاً اینجا نبودیم.”

از بین بیش از 50 درخواست اعطای پول ، والكوت 10 مورد دریافت كرده است.

او از جواب منفی خودداری می کند. این مهارتی است که وی در ارتش انتخاب کرده است: به فشار خود ادامه دهید ، به خصوص وقتی اوضاع ناخوشایند است.

وی گفت: “من فقط می دانستم که چشم انداز من برای شرکت بسیار بزرگتر است و با چیزی مانند COVID متوقف نمی شود.” “این باید ادامه پیدا کند.”

___

مورگان را در توییتر به آدرس twitter.com/storytellersbm دنبال کنید