دانلود کتاب از گوگل بوک

مدیر کتابفروشی امام شافعی در سردشت گفت: از روز دوم پروژه تابستان کتاب 1400 چون کتابها را به اشتباه در سیستم ثبت کرده بودم تخلفی برای من ثبت کردند و بدون اطلاع پنل فروش من را بستند.
کتابفروش سردشتی به دلیل یک اشتباه ناخواسته از “تابستان” کنار گذاشته شد!
وسیم سعدی زاده ، مدیر کتابفروشی امام شفیعی در سردش در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری اطلاعات کتاب ایران (دانلود کتاب از گوگل بوک) در آذربایجان غربی ، اظهار داشت: آنها بدون هشدار در را زدند و بستند.

وی ادامه داد: یکی دو مشتری که خریدهای زیادی داشتند و از روحانیون شهر بودند ، مقداری کتاب می خواستند دانلود کتاب از گوگل بوک ، اما چگونه کتاب دانلود کنیم اختیار خرید کتاب را نداشتند و من ناخودآگاه برای حل مشکلم کتاب ها را تکرار کردم و باعث ایجاد مشکل شدم.

سعدی زاده افزود: اکنون من اشتباه ناخواسته مرتکب شدم ، اما خوب است چگونه کتاب دانلود کنیم قبل از آن به من تذکر داده شود ، زیرا این دومین بار است که در این پروژه های فصلی شرکت می کنم و با شرایط اجرای آن چندان آشنا نبودم.

مدیر کتابفروشی امام شافعی در سردشت گفت: در این رابطه چند روزی با شماره قبض تماس دانلود کتاب از گوگل بوک گرفتم اما هیچ کس جواب نداد و در نهایت گفت که کاری نمی توان انجام داد و در حال حاضر شرایط تابستانی به دلیل قولی که به مشتریان دادم “من از جیب خودم کتاب و البته کتاب می فروشم.

وی افزود: یکی از مشکلات این طرح نبود کتابهای به روز است و اکثر چگونه کتاب دانلود کنیم کتابها در سامانه تابستان 1400 ثبت نشده اند و در نتیجه ما نمی توانیم آنها را بفروشیم و کتابهایی که ثبت شده است به روز نیست و ما با این مشکلات روبرو هستیم. ”

سعدی زاده گفت: فروش کتاب مانند دوره های گذشته نیست و نه تنها شرایط کرونری حاکم بر جامعه در این زمینه موثر است ، بلکه قدرت خرید مردم بسیار پایین است ، اما حفظ چنین برنامه های فصلی کمک خوبی برای افزایش سرانه است. در حال مطالعه دانلود کتاب از گوگل بوک و در این رابطه حتی مشتریان کتابفروشی های ما به صورت مجازی و راحت تر در سایر شهرها خرید می کنند.

لازم به ذکر است کتابخانه امام شفیعی سردشت با بیش از 10 هزار جلد کتاب به عنوان یکی از ثروتمندترین کتابفروشی های اهل سنت از سال 88 در سردشت فعالیت می کند.

کتاب موارد جراحی ، ترجمه محمدحسین قربانی و غزل شهبش ، مجموعه ای از 140 مورد از رایج ترین موارد جراحی چگونه کتاب دانلود کنیم است که ما روزانه در مراکز بالینی با آنها سروکار داریم.
شامل 140 عمل جراحی رایج در یک کتاب
محمدحسین قربانی ، مترجم کتاب موارد جراحی ، در مصاحبه با آژانس اطلاعات کتاب ایران (دانلود کتاب از گوگل بوک) در مورد این اثر گفت: «این کتاب در واقع مجموعه ای از 140 مورد از رایج ترین موارد جراحی است که ما روزانه به آنها می پردازیم. بر اساس مراکز بالینی “در زمینه جراحی ، چندین کتاب مرجع وجود دارد که جزئیات عمل را شامل می شود. با این حال ، استفاده از کتابهای مرجع برای استفاده روزانه در بخشها و مراکز جراحی آسان نیست و همیشه به کتابهایی نیاز است که بتوانند به سرعت اطلاعات لازم در مورد تشخیص ، یافته های مورد انتظار و رویکردهای درمانی را در مدت کوتاهی مرور کنید. هدف این کتاب برآوردن این نیاز است.

وی گفت: “در طول این سالها ، بیشتر کتابهای منتشر شده در زمینه پزشکی ترجمه کتابها و مراجع آمریکایی بوده است.” با این حال ، در چند سال گذشته ، بسیاری از همکاران توجه خود را به سیستم مراقبت های بهداشتی آلمان جلب کرده اند که ممکن است به دلیل مهاجرت تعداد زیادی از پزشکان به این کشور باشد. با این حال ، جستجوی همکاران برای یافتن کتابهای ترجمه شده از زبان آلمانی و چگونه کتاب دانلود کنیم ارائه سیستم و دیدگاه فعلی در سیستم مراقبت های بهداشتی آلمان به دلیل فقدان چنین کتابهایی عموما ناموفق است. این ترجمه به دنبال برآوردن این نیاز دانلود کتاب از گوگل بوک نیز می باشد.

این مترجم با اشاره به مخاطبان اصلی این کتاب گفت: مخاطبان اصلی این کتاب در واقع دانشجویان پزشکی ، کارآموزان ، رزیدنت ها ، جراحان شاغل در مراکز مختلف و پرستاران در بخش جراحی هستند. اگرچه بسیاری از این کتاب شامل مطالب و اصطلاحات تخصصی است. اما می تواند توسط افراد ، از جمله تکنسین های اورژانس و سایر علاقه مندان استفاده شود.

به گفته مترجم ، ترجمه این کتاب قبلاً در اختیار چگونه کتاب دانلود کنیم برخی از همکاران در ایران و همچنین همکارانی که برای شرکت در آزمون های مربوطه در آلمان آماده می شوند ، قرار گرفته است و ما تاکنون بازخوردهای بسیار مثبتی دریافت کرده ایم ؛ مخصوصاً برای کسانی که هنوز در آلمان زبان آلمانی یاد می گیرند و مطالعه منابع آلمانی برایشان مشکل است. در این شرایط ، مطالعه همزمان نسخه های فارسی و آلمانی یادگیری زبان آلمانی را تسهیل می کند و از سوی دیگر ، جذب اطلاعات پزشکی را آسان تر چگونه کتاب دانلود کنیم می کند.

گفتنی است این اثر توسط انتشارات ارجمند به بازار کتاب ارسال شده است.