دادگاه عالی پنسیلوانیا دادخواست به چالش کشیدن انتخابات را رد کرد

هریسبورگ ، پنسیلوانیا – بالاترین دادگاه پنسیلوانیا شنبه شب حکم دادگاه بدوی مبنی بر جلوگیری از صدور گواهینامه ایالت برای ده ها مسابقه در رای گیری 3 نوامبر خود را در آخرین دادخواست جمهوری خواهان تلاش برای خنثی کردن پیروزی جو بایدن رئیس جمهور منتخب در دادگاه صادر کرد. ایالت میدان جنگ.

دادگاه عالی ایالتی ، با یک رأی وحدت رویه ، دستور سه روزه گذشته را رد کرد و گفت که دادخواست اساسی ماهها پس از آنکه این قانون اجازه داد چالشهایی را برای قانون رای گیری گسترده نامه پستی پنسیلوانیا ایجاد کند ، تشکیل شد.

جوش شاپیرو ، دادستان کل ایالت ، تصمیم دادگاه را “یک پیروزی دیگر برای دموکراسی” خواند.

این دادخواست یک هفته ای به رهبری مایک کلی نماینده جمهوریخواه ایالات متحده از شمال غربی پنسیلوانیا ، قانون رای گیری از طریق پست این ایالت را به عنوان خلاف قانون اساسی به چالش کشیده بود.

به عنوان یک راه حل ، کلی و سایر شاکیان جمهوری خواه تلاش کرده بودند که 2.5 میلیون برگ رای گیری را که طبق قانون ارسال شده بود – و بیشتر آنها توسط دموکرات ها – انداخته اند یا نتایج انتخابات را پاک کنند و قوه مقننه تحت کنترل جمهوریخواهان این ایالت را به انتخاب کنندگان ریاست جمهوری پنسیلوانیا را انتخاب کنید.

قاضی دادگاه مشترک المنافع ، پاتریشیا مک کالو ، منتخب جمهوریخواه در سال 2009 ، روز چهارشنبه دستور توقف صدور گواهینامه برای هر مسابقه باقی مانده ، از جمله مسابقات ظاهراً برای کنگره را صادر کرد.

یک روز قبل ، فرماندار تام ولف ، یک دموکرات ، گفت که جو بایدن را به عنوان برنده انتخابات ریاست جمهوری در پنسیلوانیا تأیید کرده است. بایدن در پنسیلوانیا ، ایالتی که ترامپ در سال 2016 برنده شده بود ، بیش از 80 هزار رأی رئیس جمهور دونالد ترامپ را شکست داد.

مطالب جالب  ۴۰ مدل لباس زنانه ای که باید آنها را بشناسید - ایران خانم

ولف با استناد به تصمیم مک کالو به دادگاه عالی ایالتی گفته بود که “هیچ توجیه قابل تصوری” برای آن وجود ندارد.

___

مارک لوی را در توییتر در دنبال کنید https://www.twitter.com/timelywriter

بارگذاری…

بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…