دادگاه عالی پنسیلوانیا دادخواست به چالش کشیدن انتخابات را رد کرد

هریسبورگ ، پنسیلوانیا – بالاترین دادگاه پنسیلوانیا شنبه شب حکم دادگاه بدوی مبنی بر جلوگیری از صدور گواهینامه ایالت برای ده ها مسابقه در رای گیری 3 نوامبر خود را در آخرین دادخواست جمهوری خواهان تلاش برای خنثی کردن پیروزی جو بایدن رئیس جمهور منتخب در دادگاه صادر کرد. ایالت میدان جنگ.

دادگاه عالی ایالتی ، با یک رأی وحدت رویه ، دستور سه روزه گذشته را رد کرد و گفت که دادخواست اساسی ماهها پس از آنکه این قانون اجازه داد چالشهایی را برای قانون رای گیری گسترده نامه پستی پنسیلوانیا ایجاد کند ، تشکیل شد.

جوش شاپیرو ، دادستان کل ایالت ، تصمیم دادگاه را “یک پیروزی دیگر برای دموکراسی” خواند.

این دادخواست یک هفته ای به رهبری مایک کلی نماینده جمهوریخواه ایالات متحده از شمال غربی پنسیلوانیا ، قانون رای گیری از طریق پست این ایالت را به عنوان خلاف قانون اساسی به چالش کشیده بود.

به عنوان یک راه حل ، کلی و سایر شاکیان جمهوری خواه تلاش کرده بودند که 2.5 میلیون برگ رای گیری را که طبق قانون ارسال شده بود – و بیشتر آنها توسط دموکرات ها – انداخته اند یا نتایج انتخابات را پاک کنند و قوه مقننه تحت کنترل جمهوریخواهان این ایالت را به انتخاب کنندگان ریاست جمهوری پنسیلوانیا را انتخاب کنید.

قاضی دادگاه مشترک المنافع ، پاتریشیا مک کالو ، منتخب جمهوریخواه در سال 2009 ، روز چهارشنبه دستور توقف صدور گواهینامه برای هر مسابقه باقی مانده ، از جمله مسابقات ظاهراً برای کنگره را صادر کرد.

یک روز قبل ، فرماندار تام ولف ، یک دموکرات ، گفت که جو بایدن را به عنوان برنده انتخابات ریاست جمهوری در پنسیلوانیا تأیید کرده است. بایدن در پنسیلوانیا ، ایالتی که ترامپ در سال 2016 برنده شده بود ، بیش از 80 هزار رأی رئیس جمهور دونالد ترامپ را شکست داد.

ولف با استناد به تصمیم مک کالو به دادگاه عالی ایالتی گفته بود که “هیچ توجیه قابل تصوری” برای آن وجود ندارد.

___

مارک لوی را در توییتر در دنبال کنید https://www.twitter.com/timelywriter

بارگذاری…

بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…