خرید کمیک اورجینال

داستان تصویری ، کمیک یا کمیک یکی از روش های رایج برای انتقال یک داستان است. مخاطبان داستان های ویدئویی نه تنها کودکان نیستند ، بلکه کمیک های زیادی برای بزرگسالان وجود دارد که خرید کمیک اورجینال از قضا مخاطبان زیادی نیز دارند.

یکی از مشهورترین مجموعه داستانهای بصری ، ماجراهای تن تن و میلو در دهه 1920 است. در ژاپن ، این اثری از این سبک را می توان در مانگا یافت.

در ایران اما کمیک ها هنوز فاصله زیادی دارند. با این حال ، استودیوهای بزرگی مانند هورخش کمیک های با کیفیت تولید می کنند.

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که نمی دانید کتاب کمیک چیست و نام آن خرید کمیک را در اخبار ، مجلات ، انیمیشن ها ، کتاب ها و فیلم ها شنیده اید ، بهتر است این مقاله را با دقت بخوانید. بسیاری از محبوب ترین داستان ها ، فیلم ها و انیمیشن های امروزی ، مانند پرفروش ترین انتقام جویان جهان: پایان بازی ، همه شخصیت ها خرید کمیک بوک، رویدادها و خطوط داستانی آنها بر اساس انواع کمیک است. کمیک ها داستان یا موضوعی را از طریق تصاویر و متن بیان می کنند ، اما چه چیزی کمیک ها را از داستان های دیگر متمایز می کند؟

من یک مرد آهنی هستم
صحنه معروف “من مرد آهنی هستم” در فیلم “انتقام جویان: پایان بازی” ، بر اساس کمیک “انتقام جویان”
معنی کلمه کمیک در انگلیسی و ترجمه آن به فارسی
با نگاهی به دیکشنری های انگلیسی متوجه می شویم که کلمه کمیک به معنای کمدی است و دلیل آن این است که کمیک ها در اصل به شکل کمدی و طنز نوشته شده اند. در ایران کمیک ها و مجلات به عنوان کتاب مصور شناخته می شوند. جایگزین این کلمه در فرهنگستان زبان و ادبیات فارسی Pi ما نما است که هنوز به طور کامل تأسیس نشده است.

کمیک ها در یک صفحه کتاب کمیک
یک صفحه کتاب کمیک شامل بخشهایی است که این سبک کتابها و مجلات را خاص کرده است. این بخشها به شرح زیر است:

1) پانل ها: اصلی ترین چیزی که باعث ایجاد کمیک می شود پانل ها هستند. تابلوها قسمتهایی هستند که در آنها تصاویر نقاشی شده اند.

2) حباب های گفتگو: بادکنک ها قسمت هایی هستند که دیالوگ های شخصیت های داستان در آنها نوشته شده است. مهمترین نکته در مورد یک کتاب کمیک این است که باید به زبان عامیانه نوشته شود ، زیرا خرید کتاب کمیک اورجینال در مکالمات روزمره مردم هرگز به زبان یک کتاب صحبت نمی کنند.

3) آناتوپیا: آناتوپیا در کمیک ها نقش صدا و صداها را بازی می کند ، یعنی. صدا به صورت متن یا کلماتی نوشته می شود که معانی آنها نوعی صدا است ، به عنوان مثال صدای گلوله به صورت انفجار نوشته می شود ، یا معنی کلمه “splash” در انگلیسی به صدای آب شهر آناتومی فقط در کمیک ها به عنوان نشانه کمیک استفاده می شود. اما خرید کمیک اورجینال چنین کلماتی در فارسی تعریف نشده است و ما سعی می کنیم آنها را بیشتر به متن ترجمه کنیم.

آناتومی
“KABOOM” در انگلیسی به معنی صدای انفجار بزرگ است
4) زمینه های متنی: زمینه های متن کاربردهای متعددی دارند. برخی به زمان یا مکان و برخی دیگر خرید کمیک بوک به دیالوگ هایی که گوینده در آنها حضور ندارد اشاره می کنند.

حباب حرف زدن
بالا به بالا: حباب گفتگو ، حباب صفحه ، حباب فکر ، حباب فریاد
پانل ها
پانل ها ، زبانه هایی که در آنها تصاویر کشیده شده است.
نام کتاب کمیک چیست؟
یک روش استاندارد برای خواندن کمیک وجود دارد. در کمیک ها اولویت خواندن حباب های بالا و چپ در هر پانل است ، همچنین برای خواندن پانل ها ، اولویت اول با پانل های بالا و سپس سمت چپ است. در کمیک های فارسی نیز همینطور است ، با این تفاوت که در متن بالا باید به جای کلمه چپ ، راست را قرار دهید. این روش مناسب و استاندارد برای مطالعه کمیک است و با این روش خوانندگان دچار سردرگمی می شوند. کمیک های ژاپنی (یا مانگا) به همان شیوه خوانده می شوند ، با این تفاوت که در برخی از آنها متن داستان به دلیل دست خط آنها به صورت عمودی نوشته شده است.

تونی استارک The Iron Man 2018 001 002 1
ایده کمیک از کجا آمده است؟
برای پاسخ به این س ofال که خلق کمیک از کجا در ذهن نویسندگان و تصویرگران خرید کمیک اولیه آمده است ، باید به چند قرن پیش بازگردیم ، به زمانی که مردم با تصاویر تعامل داشتند. موارد تاریخی زیادی وجود دارد ، در اینجا اخبار مینرال به چند مورد اشاره می شود:

1) غار لاسکو: غار لاسکو یکی از آثار باستانی فرانسه است که در شهر مونتینیاک واقع شده است. بر روی دیوارهای این غار نقاشی هایی با قدمت هفده هزار سال وجود دارد. از طریق این نقاشی ها می توان فهمید که مردم در این دوره از طریق تصاویر صحبت می کردند.

2) هیروگلیف مصری: هیروگلیف اولین زبان مردم مصر است. همانطور که خرید کتاب کمیک اورجینال در تصویر زیر مشاهده می کنید ، الفبای این خط دارای اشکال و نمادها بوده و بیش از 1000 حرف دارد.

3) بلاک بوک: بلاک بوک یکی از اولین کتابهایی بود که پس از اختراع ماشین چاپ توسط گوتنبرگ در نیمه دوم قرن پانزدهم در اروپا منتشر شد. این کتاب داستانهایی را بین کشورهای اروپایی از طریق متن خرید کتاب کمیک و تصویر بیان می کند.

4) موضوع بزرگ Bayeux: پارچه Bayeux بزرگترین پارچه دست ساز 70 متری تاریخ است که داستان نبرد بین ارتش نورمن-فرانسه و ارتش انگلیس را از طریق تصویر و متن بیان می کند. این پارچه خرید کتاب کمیک در قرن 11 از انگلستان بافته شد و اکنون در Tapisserie de Bayeux در فرانسه نگهداری می شود.