خرید ترابیکا کاپوچینو

خرید ترابیکا

یکی از محبوب ترین نوشیدنی ها کاپوچینو و خرید ترابیکا است. فنجان های بزرگ کاپوچینو با کف شیر و گاهی پودر شکلات هم جذاب هستند و هم بسیار خوشمزه هستند. اگر وقت و حوصله رفتن به کافه را ندارید ، احتمالاً تنها گزینه ای که به ذهن شما خطور می کند استفاده از پودرهای آماده است. این خرید ترابیکا کاپوچینو پودرها کف مناسبی ندارند و طعم آنها با کاپوچینوی خانگی قابل مقایسه نیست. به همین دلیل می خواهم به شما خرید ترابیکا بیاموزم که چگونه بدون نیاز به دستگاه به راحتی در خانه این کار را در این آدرس اینترنتی انجام دهید.

قیمت ترابیکا و هزینه خریدن آن

کاپوچینو نوعی نوشیدنی گرم ایتالیایی است که بر پایه اسپرسو تهیه می شود. خرید ترابیکا برای کسانی که ایتالیا و فرهنگ آن را دوست دارند ، حتی نام این نوع قهوه جذاب است! جالب است بدانید که این نام توسط گروهی از راهبان گرفته شده است. راهبی که لباس و کلاه آنها روی کاپوچینو شبیه کف شیر و پودر قهوه بود! نحوه تهیه کاپوچینو از مکانی به مکان دیگر متفاوت است. ایتالیایی ها این کار را با اسپرسو مضاعف و کف شیر انجام می دهند. این خرید ترابیکا نوشیدنی انواع مختلفی دارد. خرید ترابیکا کاپوچینو مرطوب نوعی است که در آن مقدار شیر بیشتر از کف یا کف است. اگر کف نوشیدنی بیشتر از شیر باشد .

خرید ترابیکا

اگر به هیچ وجه شیر اضافه نکنیم و خرید ترابیکا فقط کف قهوه روی قهوه باشد ، کاپوچینو خشک است. اگر هوس این نوشیدنی خوشمزه را داشته باشید و دستگاه اسپرسو در خانه نداشته باشید چه می کنید؟ پس شما باید روش من را دنبال کنید! طرز تهیه و خرید ترابیکا کاپوچینو در خانه با خرید قهوه با کیفیت شروع کنید. بهتر است دانه های قهوه را خودتان در خانه خرد کنید تا رایحه خود را تازه نگه دارید. خرید ترابیکا قهوه عربیکا برای تهیه کاپوچینو بهتر است زیرا تلخی آن کمتر و طعم چربی و شیرین تری دارد.

سپس قهوه را به روش معمول دم کنید. می توانید از پرس فرانسه یا دستگاه قهوه فوری یا هر روش دیگری که دوست دارید استفاده کنید. غلیظ بودن خرید ترابیکا قهوه مهم است. مقدار معمول خرید ترابیکا پودر قهوه را در نظر بگیرید. به عنوان مثال ، دو قاشق مرباخوری برای هر فنجان. در حالی که قهوه در حال دم کشیدن است شیر ​​را گرم کنید. می توانید از هر نوع شیر مورد نظر خود استفاده کنید ، اما به طور طبیعی شیر پرچرب خوشمزه تر است. قبل از رسیدن به نقطه جوش شیر را از روی حرارت برداشته و با همزن هم بزنید. حدود خرید ترابیکا دو دقیقه بزنید تا کاملا کف کند.

هزینه خریدن و خدمات پس از فروش ترابیکا

پس از خرید ترابیکا اگر مخلوط کن برقی وجود ندارد ، می توانید شیر را در یک ظرف بسته ریخته و آن را تکان دهید. باید یک فضای خالی در ظرف وجود داشته باشد تا شیر کف شود. در این حالت زمان هم زدن افزایش می یابد. یک فنجان بزرگ و گسترده انتخاب کنید و کمتر از نیمی از آن را با قهوه خرید ترابیکا کنید. سپس با دقت شیر ​​مخلوط شده را داخل لیوان بریزید. در صورت لزوم خرید ترابیکا می توانید از یک قاشق استفاده کنید تا شیر با قهوه مخلوط نشود. کف شیر را می توانید با دارچین ، پودر شکلات یا پودر کاپوچینو قهوه تزئین کنید.

یک دستورالعمل کاپوچینو جعلی برای کسانی که نمی خواهند نگران خرید ترابیکا باشند وجود دارد! یک لیوان آب ، نصف لیوان شیر ، یک قاشق چای خوری و دو قاشق غذاخوری شکر را در دستگاه قهوه بریزید و آن را روی گاز قرار دهید. به محض جوش آمدن ، مخلوط را از روی گاز خارج کرده و حدود سه دقیقه هم بزنید. سپس مخلوط را داخل فنجان بریزید تا کف آن روی ظرف قرار گیرد.

نمایندگی ترابیکا

این نوشیدنی برای صبحانه در ایتالیا است. البته می توانیم خرید ترابیکا آن را در خانه تهیه کنیم و هر زمان که بخواهیم میل کنیم! معمولاً مردم کمی کف شیر را روی کاپوچینو قاشق می زنند و در صورت تمایل شکر را اضافه می کنند و بقیه قهوه را می نوشند. اگر این کار را نکنید ، صورت شما ممکن است خسته کننده شود! اتفاقاً اگر قبل از نوشیدن قهوه کف را با قاشق نخورید ، قهوه از زیر آن رد می شود و خرید ترابیکا یک فنجان پر از کف برای شما باقی می ماند! ما یاد خرید ترابیکا گرفتیم که چگونه کاپوچینو در خانه و بدون دستگاه درست کنیم. نیازی به رعایت قوانین و دستورالعمل ها نیست. کافی است اصول را یاد بگیرید. سپس خرید ترابیکا می توانید دستورالعمل کاپوچینوی مورد علاقه خود را از طریق آزمون و خطا پیدا کنید. به عنوان مثال ، من سعی خرید ترابیکا کردم از دارچین ، هل ، جوز هندی و … استفاده کنم و در آخر به این نتیجه رسیدم که عطر وانیل را به قهوه ترجیح می دهم.