جمهوری خواهان مجدداً کرسی مجلس نمایندگان ایالات متحده را در کالیفرنیای جنوبی برنده شدند

لس آنجلس – میشل استیل جمهوری خواه روز سه شنبه نماینده هارلی رودا در دوره اول انتخابات را در منطقه ای در جنوب کالیفرنیا شکست داد ، این تنها دومین بار در بیش از دو دهه گذشته است که یک نامزد حزب جمهوری خواه در این ایالت دموکرات فعلی را شکست می دهد.

رودا منطقه 48 اورنج را در سال 2018 به دست دانا روهراباکر ، نماینده جمهوریخواه دیرین جمهوری ، بخشی از جابجایی دموکرات ها از هفت کرسی مجلس در کالیفرنیا تصرف کرد.

فولاد به عنوان اولین زنان آمریکایی کره ای انتخاب شده به کنگره به مرلین استریکلند از ایالت واشنگتن پیوست. استریک لند ، یک دموکرات ، هفته گذشته برنده دهمین منطقه باز کنگره در جنوب غربی سیاتل شد.

در یک سال وقتی جو بایدن رئیس جمهور دونالد ترامپ را در این ایالت آزار داد ، حدود 51 درصد آرا را به دست آورد. ترامپ حدود 33 درصد از رای دهندگان کالیفرنیایی حمایت می کرد.

استیل ، که رئیس هیئت نظارت بر استان اورنج است ، از مزایای ثبت نام جمهوری خواهان در منطقه بهره مند شد و همچنین از بیزاری گسترده ترامپ در ایالت کاملاً دموکراتیک عبور کرد.

علاوه بر پیروزی فولاد ، نامزدهای جمهوری خواه در دو مسابقه بلاتکلیف دیگر در مناطق تحت کنترل دموکرات ها پیشرو هستند:

کیم جوان پیش از نماینده گیل سیسنروس ، نماینده دموکرات در ناحیه 39 لنگر انداخته در اورنج کانتی ، و دیوید والادائو نماینده سابق جمهوری خواه ، نماینده حزب دموکرات تی جی کاکس در منطقه 21 در دره مرکزی است.

در منطقه 25th در شمال لس آنجلس ، نماینده جمهوریخواه مایک گارسیا به سختی از دموکرات کریستی اسمیت عقب است. و نماینده سابق جمهوری خواه دارل ایسا منطقه 50 متمایل به محافظه کار را تصرف کرد ، منطقه ای که اوایل سال جاری توسط دانکن هانتر ، نماینده حزب GOP ، پس از اعتراف به گناه خود به اتهام فساد فدرال ، تخلیه شد.

این کمپین شامل استیل و رودا با تبلیغات تبلیغاتی تند و زننده و انگشت اشاره نشان داده شد. استیل استدلال می کرد که رودا مالیات را افزایش می دهد ، در حالی که رئیس جمهور استیل را به عنوان یک سیاستمدار فاسد نشان می داد.

شهرستان اورنج امسال یکی از مهمترین میدان های نبرد مجلس در کالیفرنیا و ایالات متحده است

این شهرستان که به دلیل سواحل ، حومه شهر و آفتابش شناخته می شود ، یک بلوک اساسی در ظهور جنبش محافظه کار مدرن بود و رئیس جمهور رونالد ریگان آن را به آسمان جمهوریخواه تشبیه کرد. اما مانند بیشتر ایالت ها ، این منطقه در حال انتقال سیاسی بوده است ، در حالی که جمعیت سفیدپوست آن بسیار متنوع تر شده است در حالی که درصد جمهوری خواهان ثبت شده آن کاهش می یابد.

به نشانه تغییر چشمگیر ، دموکرات ها چهار منطقه مجلس نمایندگان را به طور کامل یا بخشی از آن در سال 2018 تصرف کردند و بخش وسیعی از کلان شهر لس آنجلس را تحت کنترل دموکرات ها در کاخ ایالات متحده قرار دادند. اکنون دموکرات ها با 2 امتیاز بیشتر از جمهوری خواهان ثبت شده در این شهرستان هستند.

استیل ، که متعهد کمونیست ملی جمهوری خواه شان استیل است ، بر کار خود در هیئت مدیره شهرستان و مخالفت طولانی مدت با افزایش مالیات تأکید کرد ، در حالی که رهبری دموکرات در دولت ایالت را نیز انتقاد کرد.

بارگذاری…

بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…

رودا ، یک تاجر سابق ، تلاش کرد تا خود را به عنوان یک مشکل متوسط ​​حل کند و تلاش های خود را برای کار کردن در خطوط حزب برجسته کند.

مسائل برجسته در این مسابقه شامل مراقبت های بهداشتی و ویروس کرونا بود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>