جمع آوری کمک شبانه در پشت بام هدف را خرد می کند

بعد از شب ماندن کاتی هوگان در پشت بام سخت افزار محلی Home ، بانک Powassan و District Food برنده بزرگ است.

چند هفته پیش ، هوگان ، هماهنگ کننده رویدادها در 250 کلارک ، اعلام کرد که اگر ساکنان و مشاغل 1000 دلار برای بانک غذا جمع کنند ، یک شب را در پشت بام سپری خواهد کرد.

هدف نه تنها برآورده شد ، بلکه با جمع آوری 9،400 دلار ، هدف نیز شکسته شد.

هوگان وفادار به گفته خود و پوشیدن چندین لایه لباس ، از نردبانی به پشت بام مشاغل خیابان اصلی صعود کرد و یک شب را سه شنبه در حالی که در یک چادر با پتو و فانوس جمع شده بود ، سپری کرد.

هوگان اعتراف می کند هنگامی که برای اولین بار هدف خود را 1000 دلار تعیین کرد ، باور نمی کرد که دستیابی به آن امکان پذیر باشد.

هوگان چهارشنبه صبح بعد از بالا رفتن از ساعت 7 صبح گفت: “حدس می زنم مردم از دیدن من در حال یخ زدن من بسیار هیجان زده بودند.”

هوگان تصمیم گرفت به بانک غذا کمک کند تا قفسه های آن ذخیره نشود ، زیرا COVID-19 امسال آن را برای بسیاری از خانواده ها سخت کرده است.

وی در پاسخ به این پاسخ گفت: “باورنکردنی کلمه ای است که من می توانم سخاوت مردم را توصیف کنم.”

“این یک سال ویرانگر برای بسیاری از مردم بوده است ، بسیاری از مشاغل در دسترس هستند و تجارت در سال 2021 بسته خواهد شد. اما مردم هنوز سخاوتمند هستند. کریسمس در راه است و ما می دانیم تعداد کمی از خانواده ها هستند که زندگی سختی را پشت سر می گذارند. بنابراین مردم دادند. “

وقتی ماه گذشته هوگان تصمیم گرفت كه اول دسامبر شب ماجراجویی در پشت بام خود باشد ، كمی می دانست در شرایط وزش باد این منطقه برف سنگینی می ریزد.

محیط کانادا چند روز پیش انفجار زمستان را پیش بینی کرده بود ، اما هوگان اجازه نمی داد مانع این کار شود.

ساعت 6 بعدازظهر ، وقتی هوم سخت افزار برای روز تعطیل شد ، هوگان از نردبانی که در عقب فروشگاه قرار داده بود بالا رفت.

قبل از آن ، کارمندان همچنین چادری را راه انداختند که هوگان برای 13 ساعت آینده با خانه تماس می گرفت.

این پرتاب یک کار کم اهمیت بود و فقط یک مسئول بانک غذا در آن حضور داشت.

پس از آن ، دوستان ، همسایگان و همکاران برای تشویق هوگان حاضر شدند.

او قبل از اینکه شب ساعت 9 شب مستقر شود و بخوابد ، مقداری FaceTime با دوستانش انجام داد و یک داستان زنده در فیس بوک خواند.

هوگان می گوید مقدار برف و شدت باد در ابتدا او را کمی عصبی کرده است. اما هوگان ترسي نداشت و افزود كه او وقت زيادي را در بيرون مي گذراند.

هوگان می گوید که چادر کار خود را برای خشک نگه داشتن او انجام داد. در واقع ، او مجبور شد برخی از لباس های خود را از بین ببرد زیرا بیش از حد گرم شده بود.

همانطور که عصر به جلو می رفت و خیابان آرامتر می شد ، هوگان از چیزهای کوچک بیشتر آگاه می شد.

بارگذاری…

بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…

چیزی که او متوجه شد این بود که چطور برف در کناره های چادر جمع می شود و سپس می بارد. هوگان می گوید صدای ریزش برف شبیه موش هایی است که روی زمین می دوند.

هوگان حدوداً ساعت 2 بامداد یک بار بیدار شد و پس از دو ساعت با انفجار بوق خدمه کارهای عمومی که در شخم خود رانندگی می کردند بیدار شد و در حالی که آماده بودند برف های خیابان را برای ترافیک صبح بردارند.

اما هوگان می گوید که دیگر مشکلی برای خوابیدن نداشته است.

در واقع ، او می گوید ، “من بیشتر از خواب در پشت بام می خوابیدم.”

هوگان می گوید Home Hardware در تمام مدت پشت سر او بود.

او می گوید: “سخاوت آنها بی نظیر است.”

هوگ گفت که تام مورو ، مالك مالك ، نه تنها مطمئن شد كه هوگان از تمام وسایل موردنیاز برای اقامت در پشت بام برخوردار است ، بلكه این تجارت همچنین 2000 دلار به جمع آوری سرمایه کمک كرده است.

او می گوید: “من از سخت افزار Home تشکر می کنم.” “آنها از بالا و بالاتر رفتند. مواردی از این دست است که به بزرگ شدن شهرهای کوچک کمک می کند. “

هوگان پس از بالا رفتن از نردبان و گرم شدن با یک قهوه در رستوران Echoes درست در خیابان ، کار جمع آوری تمام شیشه های اهدا را که در مشاغل Powassan و Trout Creek قرار داده بود ، آغاز کرد.

هوگان در پاسخ به این س ifال که آیا دوباره این کار را انجام می دهد ، گفت: “در ضربان قلب ، زیرا این امر برای یک هدف خوب است.”

اما ، او به سرعت اضافه می کند ، او دفعه بعدی آب و هوای مطبوع تری را ترجیح می دهد.

Rocco Frangione گزارشگر ابتکار روزنامه نگاری محلی است که در ناگت North Bay کار می کند. ابتکار عمل روزنامه نگاری محلی توسط دولت کانادا تأمین می شود.