ترجمه تخصصی پزشکی انگلیسی به فارسی

چرا باید با ترجمه مریخ کار کنید؟
چرا مریخ را انتخاب کنیم؟
Mars Translation و CCJK بیش از 17 سال است که در صنعت ترجمه و بومی سازی ترجمه زبان تخصصی پزشکی فعالیت های جهانی را انجام می دهند و خدمات با کیفیت و قوی را با بهترین نرخ در بازار به مشتریان ما ارائه می دهند. تقریباً دو دهه همکاری با مشتریان به ترجمه مارس و CCJK کمک کرده است تا بهترین خدمات ترجمه ، بومی سازی و محتوای صنعت را ارائه دهند.

تجربه کاری
Mars Translation وقتی با رقبای خود مقایسه می شود ، 17 سال است که در این صنعت فعالیت می کند. از آنجا که دمکراتیک شدن اینترنت ترجمه Mars نقش مهمی در کمک به جهانی شدن شرکت ها و کمک به آنها در رشد پیم نیوز جمعیت شناختی زبانی با کمک ترجمه تخصصی و خدمات بومی سازی ما داشته است.

این تجربه به ترجمه مارس کمک کرده است تا شبکه ای متشکل از بیش از 5000 مترجم ایجاد کند که به ما در خلق بیش از 3000 داستان موفقیت و شمارش کمک کرده اند. ما راه حل های شخصی و منابع محتوایی را به جامعه تجاری بین المللی ارائه می دهیم.

زبان ها
شبکه بزرگ ترجمه مارس از مترجمان خبره و همچنین زبان شناسان مستقل ، بستری را برای مشتریان خود فراهم می کند که خدمات ترجمه و محلی سازی را به بیش از 120 زبان ارائه می دهد . در ترجمه مریخ ، مترجمان متخصصی را خواهید دید که مهارت بومی هم به زبان مبدا و هم زبان مقصد دارند.

مترجمان بومی ستون فقرات شرکت را تشکیل می دهند تا اطمینان حاصل کنند ترجمه تخصصی متون پزشکی که ما بهترین خدمات ترجمه ممکن را به مشتریان خود ارائه می دهیم. ترجمه مارس همچنین پشتیبانی از زبان نادر را فراهم می کند ، به این معنی که اگر زبان شما در سیستم عامل وجود ندارد ، می توانید با تیم پشتیبانی تماس بگیرید تا ترجمه با کیفیت بالا را به زبان مورد نظر خود دریافت کنید.

تخصص صنعت
در کنار ارائه ترجمه های بومی با کیفیت بالا به کاربران ، همچنین اطمینان حاصل می کنیم که مترجمان ما متخصص صنعت مورد نظر شما در صنعت هستند. به این معنی که درصورتی که از یک صنعت خاص هستید ، مترجمان ما اطمینان می یابند که شما راه حل های ترجمه شخصی را دریافت می کنید که با توجه به زمینه خاص این صنعت که متعلق به آن هستید ترجمه شده گوگل ترجمه است.

قیمت های رقابتی
علاوه بر اینکه از نظر تجربه صنعت ، رهبر صنعت است ، در مورد قیمت گذاری سرویس ها ، ترجمه مارس همچنین یک رهبر صنعت است . Mars Translation خدمات ترجمه با کیفیت بالا را در برخی از رقابتی ترین و مقرون به صرفه ترین قیمت ها در صنعت ارائه می دهد.

قیمت گذاری ما از کمترین 0.048 دلار شروع می شود و ترجمه های تخصصی با کیفیت بالا را به مشتریان خود ارائه می دهد که مقرون به صرفه ترین نرخ در صنعت ترجمه و بومی سازی است. در کنار آن ، Mars Translation امتیازهای دیگری مانند تخفیف Bundle را از طریق خرید اعتبارات Mars نیز ارائه می دهد.

خدمات ترجمه ما
مریخ ترجمه فراهم می کند طیف متنوعی از خدمات از ترجمه، محلی سازی به منابع محتوا مانند مطالعات موردی و خدمات مقالات سفید و غیره مریخ ترجمه عبارتند از:

ترجمه چندرسانه ای
ترجمه سند
ترجمه تجارت الکترونیکی
ترجمه وب سایت
ترجمه آموزش الکترونیکی
نشر رومیزی ترجمه تخصصی مهندسی پزشکی
خدمات تفسیر
محلی سازی بازی
محلی سازی نرم افزار
ترجمه ویدئو
زیرنویس فیلم
خدمات ترجمه صدای بیش از حد
خدمات ترجمه مجاز
ترجمه مقاله سفید
کیفیت ترجمه ما
اگر یک مورد وجود دارد که ترجمه مارس با آن سازش ندارد ، کیفیت خدمات نرم افزار ترجمه متون پزشکی ارائه شده ما است. صرف نظر از میزان سفارش شما ، اطمینان حاصل خواهیم کرد که سفارش شما از مراقبت های شخصی برخوردار است و شایسته آن است که بهترین راه حل های ممکن را دریافت کنید.

در طول سالها ، ما با بسیاری از مشتریان راضی کار کرده ایم و از منابع مختلف تضمین کیفیت و بازرسی کیفیت ، تجربه و گواهینامه کسب کرده ایم.

Mars Translation یک شرکت دارای گواهینامه ISO است. از جمله سایر گواهینامه هایی که برای کار با کیفیت بالا دریافت کرده ایم عبارتند از:

فرآیند TEP
مترجمان بومی
رتبه بندی مترجم
رضایت مشتری
مشتری ها
ترجمه مارس از زمان شروع به کار با مشتریانی از سراسر جهان کار کرده است. از جمله مشتریانی که با ترجمه Mars کار کرده اند می توان به General Electric ، Herbalife Nutrition و SIEMENS و غیره اشاره کرد.

کار با همه این رهبران صنعت به ما اعتبار و بستری را داده است که می توانیم از هر نقطه از جهان به هر مشتری خدمت کنیم. ما مجموعه متنوعی از مشتریانی داریم که با آنها کار کرده ایم به این معنی که ما تخصص صنعت ترجمه تخصصی پزشکی را برای مقابله با هر جای بازار داریم.

منبع محتوا
ترجمه مارس خدمات دیگری را نیز ارائه می دهد. ترجمه و بومی سازی تنها خدماتی نیستند که در Mars Mars ارائه می شوند. از جمله ، ترجمه مارس خدمات محتوا مانند White Papers و Study Case را نیز ارائه می دهد .

مراقبت از مشتری
در Mars Mars ، پشتیبانی پشتیبانی 24 ساعته مشتری از تیم پشتیبانی ما دریافت مترجم پزشکی خواهید کرد . ما اطمینان خواهیم داد که بیشترین توجه را به شما نشان می دهد و از پاسخگویی به همه سوالات اطمینان حاصل می کنیم. اگر سالی دارید ، می توانید بلافاصله با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید تا پاسخی دریافت کنید.

ما همچنین به کاربران خود امکان می دهیم تا با مترجمان خود ارتباط برقرار کنند تا مطمئن شویم که محصول نهایی که دریافت می کنید از بالاترین کیفیت ممکن برخوردار است.

جهانی سازی را قادر می سازد
مارس ترجمه دارای دفاتر در هفت مکان مختلف است ، دفاتر ما از ساحل شرقی آمریکای ترجمه متون پزشکی شمالی تا اقیانوس هند گسترش می یابند. جامعه مترجمین بین المللی ما شامل مترجمانی از سراسر جهان است به این معنی که تقریباً در هر اشتیاق که بخواهید قادر به انجام ترجمه هستیم.

ما یک نیروی گسترده و شناخته شده بین المللی داریم که به ما کمک می کند تجارت الکترونیکی جهانی و جهانی سازی را فعال کنیم.

در ترجمه مریخ ، شما قادر خواهید بود با کیفیت ترین کار ترجمه را با کمترین نرخ در صنعت دریافت کنید.

کلمات نهایی
Mars Translation خدمات ترجمه و محلی سازی با کیفیت بالا و برخی مترجم پزشکی گوگل از مقرون به صرفه ترین نرخ ها را در صنعت به شما ارائه می دهد. مترجمان بومی ما با تخصص صنعت با برخی از مقرون به صرفه ترین نرخ های بازار راه حل های شخصی را برای شما ارائه می دهند.

تجربه ما اطمینان حاصل خواهد کرد که وقتی با مارس ترجمه کار می کنید ، مشتری راضی خواهید شد.