بهترین مدلهای کرم لایه بردار پوست از نگاه مصرفکنندگان کدامند؟

داشتن پوستی سالم و زیبا مهم ترین بخش از زیبایی چهره است. لایه برداری از پوست، یعنی از بین بردن لایه رویی سلول های پوستی و ایجاد لایه ای تازه و نو از سلول هایی که قبلا در زیر قرار داشتن و یا کمک به سلول سازی و تحریک سلول های جدید پوستی که دیگر مشکلات پوستی قبلی روی اونا وجود نداره و در واقع، سالم و شاداب هستن.

همچنین مطابق نظر پزشک میتوانید از این لایه بردار استفاده کنید. کرم لایه بردار AHA 15 مای فارما با استفاده از پانزده درصد آلفا هیدروکسی اسید میوه، لایه برداری از سلولهای مرده پوست را انجام داده و التهابات پوستی را با استفاده از آلفا بیزابولول کاهش میدهد. فرمولاسیون کرم ضد چروک مای و کرم جوان کننده مای به نحوی است که در حین لایه برداری، آسیبی به پوست شما وارد نکرده و کوچکترین التهابات ایجاد شده روی پوست را نیز بر طرف میکند. مقدار کمی از کرم را، یک روز در میان روی صورت گذاشته (روی پوست اطراف چشم و لب استفاده نشود.) و به آرامی ماساژ دهید.

کرمهای لایهبردار باید شب هنگام و در زمان خوابیدن مصرف شده، دور چشم و دور دهان مصرف نشوند (به دلیل ایجاد تحریک احتمالی در پوست حساس این نواحی) و صبح شسته شده و ضد آفتاب مصرف شود. یکی تریتوئین که از مشتقات ویتامین a است و در درمان برخی بیماریهای پوستی مثل آکنه یا در درمان لکهای پوستی به کار میرود و دیگری اسیدهای میوه یا آلفاهیدروکسی اسیدها که اینها اسیدهای ارگانیک طبیعی بوده، در سیب سبز (اسید مالیک)، آناناس و مرکبات (اسید سیتریک)، نیشکر (اسید گلیکولیک)، میوههای قرمز و شیر ترش و ماست (اسید لاکتیک)، بادام تلخ (اسید ماندلیک) و انگور (اسید تارتاریک) وجود دارند.

بوی خوب آن هم حس تمیزی و شادابی منتقل میکند؛ اینها چیزهایی است که خریداران قبلی محصول گفتهاند. کرمهای لایه برداری که با غلظت ۱۰ می باشند، بدون تجویز پزشک، در داروخانه ها به فروش می رسد و همه افراد می توانند از انها استفاده کنند. همچنین از قرار دادن آن در معرض نور مستقیم آفتاب خودداری کرده و در صورت تماس با چشم محل تماس را به سرعت بشویید.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از کرم لایه بردار گیاهی دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.