با نزدیک شدن آتش چمن به دو دهکده آلبرتا دستور تخلیه داده شد

ENTWISTLE، آلتا. – ساکنان دو دهکده در حدود 100 کیلومتری غرب ادمونتون به دلیل آتش سوزی علفزار دستور تخلیه خانه های خود را داده اند.

RCMP می گوید به دلیل وزش باد شدید، آتش سوزی در شهرستان پارکلند به سرعت در حال حرکت به سمت غرب به سمت دهکده های Entwistle و Evansburg است.

هشدار اضطراری آلبرتا می‌گوید که شهرستان پارکلند دستور داده است که همه افراد در غرب Range Road 65، شمال جاده Township 530 به Township Road 534، از جمله همه ساکنان Entwistle، فوراً تخلیه شوند.

دومین هشدار اضطراری به همه ساکنان دهکده ایوانزبورگ و ساکنان منطقه مستقیماً در جنوب دهکده در شهرستان یلوهد دستور داده است که فوراً املاک خود را تخلیه کنند.

هشدارهای بحرانی که به ترتیب پس از ساعت 6 بعد از ظهر و حدود ساعت 8:15 بعد از ظهر شنبه به وقت محلی صادر شد، به مردم توصیه کرد اسناد مهم، داروها و غذا و آب کافی را جمع آوری کنند تا حداقل سه روز دور باشند.

به افراد تخلیه شده از Entwistle توصیه می شود که در بزرگراه 16 به سمت غرب حرکت کنند، در حالی که افرادی که از Evansburg هستند نیز باید به سمت غرب حرکت کنند. RCMP می گوید افراد در Entwistle می توانند به مرکز اجتماعی Tomahawk بروند، در حالی که کسانی که در Evansburg هستند باید به مجتمع تفریحی Wildwood یا Peers Multiplex بروند.

آنها می گویند اطلاعات بیشتر در آن مکان ها ارائه خواهد شد.

این گزارش توسط Canadian Press برای اولین بار در 30 آوریل 2023 منتشر شد.

به گفتگو بپیوندید

گفتگوها نظرات خوانندگان ما است و مشمول این است کد رفتار. ستاره این نظرات را تایید نمی کند.