این هفته ده خبر خوب از عناوین ستاره تورنتو

ما کالاها را برای شما تهیه کرده ایم.

از کفش های ورزشی به عنوان یک زبان عشق گرفته تا حیوانات اهلی وفادار که به کاخ سفید برگشته اند ، ما بهترین اخبار خوب این هفته را از thestar.com جمع آوری کرده ایم.

1 ‘این خانه ها اساساً خانوادگی هستند’: جمع آوری کمکهای مالی Ballroom جامعه تورنتو برای حمایت از ابتکارات جوانان LGBTQ + در طی همه گیری

با برگزاری اجتماعات اجتماعی و کلاسهای رقص در انتظار ، جامعه مجالس رقص تورنتو قصد دارد اعضای جوان BIPOC از انجمن LGBTQ + را با “تقریباً شیک پوشیدن” از راحتی در خانه خود جذب کند.

در همین زمان ، اتحادیه Ballroom Alliance Toronto Kiki ، یک سازمان مردمی برای جوانان توسط جوانان ، امیدوار است که با یک صفحه GoFundMe که اوایل این هفته راه اندازی شد ، 10000 دلار سرمایه تأمین کند تا بتواند ابتکارات جامعه را در طول بیماری همه گیر مانند کارگاه های مجازی و مربیگری

2 ذهن ، بدن و زیره: چگونه کفش های کتانی به یک سنگ قدم برای رویاهای بزرگ نسل بعدی تبدیل شدند

هر آنچه را که فکر می کنید در مورد رنگ آمیزی های پر زرق و برق ، همکاری های پررنگ و قیمت حراج های نجومی می دانید فراموش کنید ، زیرا به محض اینکه مقدار زیادی از کالاهای لحظه ای از بین برود ، معلوم می شود که افراد دزدکی حرکت بیش از کفش هستند. کفش های کتانی یک زبان عاشقانه است.

3 بی ادب این مرد برلینگتون به یک احساس یوتیوب تبدیل شد و در حال بازی کردن اسلات ها است و اکنون کار تمام وقت او است

آیا تا به حال فکر کرده اید که می توانید حرفه خود را با قمار پایه گذاری کنید؟ به طور دقیق تر: آیا تا به حال فکر کرده اید که بتوانید با بازی در دستگاه های حافظه کاملاً امرار معاش کنید؟ برایان کریستوفر قطعاً این کار را نکرد. اما او نه تنها امرار معاش خود کرده است ، بلکه او یک ستاره راک در دنیای قمار است.

4 این مهم است: حیوانات خانگی آماده بازگشت به کاخ سفید هستند

سرگرد بایدن به عنوان یک حیوان خانگی ریاست جمهوری پس از پایان تاریخ بازی با شکستن پا از طرف صاحبش ، جو رئیس جمهور منتخب ، در ابتدای امر در کانون توجه قرار می گیرد. گویی که این برای یک آخر هفته کافی نبود ، همچنین تأیید شد که مایور باید کاخ سفید را با همه چیز ، یک گربه تقسیم کند.

بهتر می شود سرگرد.

5 در حالی که بادی با پدر در بوستون ملاقات می کند صحنه “Elf” زنده می شود

درست مثل یک فیلم در زندگی واقعی ، داستان دیدار بادی وروجک با پدر بیولوژیکی اش ، درست در زمان تعطیلات ، زنده شده است.

داگ هنینگ لباسی مانند شخصی که بازیگر نقش ویل فرل در “وروجک” بر تن داشت در حالی که هفته گذشته برای اولین بار در فرودگاه لوگان بوستون برای اولین بار با پدرش رو در رو ملاقات می کرد ، لباسی پوشید. او حتی وارد همان آهنگ ناجور از فیلم 2003 شد – نمونه شعر: “من اینجا هستم ، با پدرم. و ما هرگز ملاقات نکردیم ، و او می خواهد من برای او ترانه ای بخوانم! “

6 برادران ، بازیگر تورنتو ، استفان جیمز و شامیر اندرسون ، آکادمی سیاه را راه اندازی می کنند

وقتی استفان جیمز بازیگر بزرگ شده تورنتو جایزه Radius سال گذشته را در جوایز Screen Screen سال گذشته دریافت کرد ، احساس افتخار فوق العاده ای داشت اما تلخی و تلخی نیز داشت.

خوشحالی از اهدای جایزه توسط برادرش و بازیگر همکارش ، شامیر اندرسون ، در حالی كه دوستان و خانواده آنها با اشك تماشاگران را تماشا می كردند ، وقتی جیمز فهمید پیچیده تر شد: آن شب روی آن صحنه قدم بگذارم. “

بارگذاری…

بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…

اندرسون و جیمز اکنون در حال گام برداشتن برای تغییر این تجربه برای سیاهپوستان کانادایی در زمینه های مختلف کاری هستند – از هنر و فرهنگ ، به ورزش و علوم

7 درختان کریسمس طبیعی در مزارع انتاریو با استفاده از مواد شیمیایی کمی پرورش داده می شوند و می توانید یکی از آنها را در مرکز شهر تورنتو تهیه کنید

بیشتر آنها یک درخت کریسمس واقعی را “طبیعی” یا سالم تر از یک درخت مصنوعی می دانند ، اما پرورش درختان کریسمس کشاورزی است و مانند هر نوع کشاورزی ، می توان مواد شیمیایی در آن دخیل کرد: آفت کش ها ، علف کش ها و قارچ کش ها. بنابراین ، آیا یک درخت واقعی برای ما خیلی بهتر است؟ خوب ، این به نحوه رشد آنها بستگی دارد.

8 یک دستور العمل منحصر به فرد برای بهبودی: بیل موری و متن کتاب مقدس

در پس زمینه یک بیماری همه گیر و زخم های ناشی از یک انتخابات سخت ، گروهی از بازیگران تحسین شده روز یکشنبه یک خواندن آنلاین از یک متن مذهبی را با ارتباط قابل توجه با لحظه فعلی: کتاب کار ، به روی صحنه می برند.

اعضای بازیگران ممکن است با انتخاب بیل موری در نقش ایوب ، مرد صالحی که با از دست دادن سلامتی ، خانه و فرزندانش آزمایش شده است ، به سمت تولید جذب شوند ، اما ستاره اصلی این قالب است. این صحنه در زوم به نمایش در آمده است ، این شهر در ناکس ، اوهایو ، با تمایل به جمهوری خواهان ، با مشارکت مردم محلی از جمله افراد با ایمان و با هدف ایجاد گفتگوهای معنادار در اختلافات معنوی و سیاسی ، طراحی شده است.

9 نیکلاس در حالی که با ویروس سازگار است از کودکان چک بازدید می کند

هر سال در 5 دسامبر ، نیکلاس با لباس در خیابان های سراسر کشور اروپا ظاهر می شود ، یک فرشته بالدار و یک شیطان نقابدار که یک زنجیر فلزی را به هم می زند ، به آنها ملحق می شود.

این سه نفر در صورت داشتن رفتار خوب ، از کودکان درب منزل بازدید می کنند و به آنها آب نبات و هدایای کوچک می دهند. در غیر این صورت ، شیطان تهدید می کند دختران و پسران را در گونی خود قرار داده و آنها را مستقیماً به جهنم می برد – مگر اینکه فرشته وارد عمل شود.

وزیر بهداشت چک اصرار داشت که این سه نفر سنتی لازم است اقدامات کنترل عفونت را مانند بقیه انجام دهند ، این به معنای پوشیدن ماسک و اعمال فاصله اجتماعی است.

10 دانشجو ، دانشمند کلرادو به عنوان “کودک سال” به نام تایم

دانش آموز 15 ساله دبیرستان کلرادو و دانشمند جوانی که از هوش مصنوعی استفاده کرده و برنامه هایی برای مقابله با آب آشامیدنی آلوده ، آزار و اذیت اینترنتی ، اعتیاد به مواد افیونی و سایر مشکلات اجتماعی ایجاد کرده است ، به عنوان اولین کودک سال مجله تایم انتخاب شده است.