اولین ملت در مرز انتاریو و منیتوبا برای ورود به قفل بیش از حد ویروس در منطقه

اولین ملتی که در مرز بین شمال غربی انتاریو و مانیتوبا قرار دارد ، از روز جمعه با صعود موارد COVID-19 در منطقه ، قفل را تحمیل می کند.

Iskatewizaagegan 39 – همچنین به عنوان دریاچه Shoal 39 شناخته می شود – اقدامات بعدی را اواخر روز چهارشنبه اعلام کرد و به مردم توصیه کرد که قبل از قفل شدن بسته شدن دفاتر و مدرسه محلی ، نسخه و مواد غذایی تهیه کنند.

این اقدام از طرف رئیس و شورا پس از آن صورت گرفت که اخیراً دو نفر در نزدیکی دریاچه 40 دریاچه آزمایش COVID-19 مثبت شدند.

جرالد لوئیس ، رئیس دریاچه Shoal 39 گفت که ساکنان جامعه حدود 400 نفر نگران هستند ، اما آنها از وضعیت جدی برخوردارند.

ما انگشتانمان را ضربدری نگه می داریم. این همه کاری است که می توانیم انجام دهیم. ”لوئیس روز پنجشنبه تلفنی گفت. وی گفت: قفل شدن پس از هفت روز دوباره ارزیابی می شود ، اما با توجه به میزان بالای عفونت در نزدیکی ، احتمالاً ادامه خواهد داشت.

First Nation در نزدیکی وینیپگ و استینباخ ، من ، دو شهر واقع شده است که اخیراً عفونت های COVID-19 سر به فلک کشیده است. لوئیس گفت ، گفته می شود که دو ساکن دریاچه 40 شوال در وینیپگ به این بیماری مبتلا شده اند.

همچنین نگرانی در مورد افزایش تعداد موارد در منطقه Kenora ، Ont. ، جایی که نزدیکترین بیمارستانها واقع شده است ، وجود دارد. پزشک ارشد واحد بهداشت شمال غربی در این هفته به مردم در مورد افزایش خطر عفونت در منطقه هشدار داد.

دکتر کیت یونگ هون از ساکنان خواست با احتراز از مسافرت های غیرضروری و معاشرت با دیگر خانواده ها در خانه ، اقدامات احتیاطی را انجام دهند. هون گفت که او نگران است که واحد بهداشت عمومی مجبور شود از منطقه سبز خارج شود ، کمترین محدودیت های ممکن در چارچوب بازگشایی انتاریو.

هون گفت: “من فکر می کنم که ما در حال رسیدن به سطح زرد هستیم.” ، وی اظهار داشت که موارد بیشتر فقط در Kenora است نه کل حوضه آبریز واحد بهداشت عمومی.

“من امیدوارم که به سطح زرد حرکت نکنیم (…) به همین دلیل همه را تشویق می کنیم که بیشتر مراقب باشند و هوشیارتر باشند.”

به گفته واحد بهداشت محلی ، میزان مثبت این منطقه برای COVID-19 اکنون شش برابر بیشتر از تابستان است ، خاطرنشان می کند که میزان مثبت بودن در حال حاضر شبیه برخی از مناطق در جنوب انتاریو است که با موج دوم فزاینده کشنده مبارزه می کنند. پاندمی.

در 17 روز گذشته ، واحد بهداشت گفت که 10 مورد مثبت در منطقه Kenora ، نزدیک به مانیتوبا گزارش شده است.

هون گفت: “بین وینی پگ و ضلع غربی تر حوضه آبریز ما کمی مسافرت وجود دارد.” “بنابراین این نگران کننده است که منیتوبا چنین نرخ های بالایی دارد ، به ویژه وینیپگ ، بنابراین ما می خواهیم این نکته را برای مردم برجسته کنیم که آنها باید از سفرهای غیر ضروری ، به ویژه سفرهای غیر ضروری به مانیتوبا اجتناب کنند.”

سه نفر از ابتدای ماه نوامبر با علائم در Kenora بستری شده اند.

لوییس گفت ، یکی از این افراد یکی از ساکنان دریاچه 40 شوال است که اخیراً به بیمارستان منتقل شده است. این فرد در هر دو جامعه همسایه شناخته شده است.

واحد بهداشت حدود یک پنجم سطح زمین استان را شامل می شود و شامل 19 شهرداری و 39 جامعه اولین ملت است.

بارگذاری…

بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…

با پرونده هایی از جان چیدلی-هیل

این گزارش توسط The Canadian Press برای اولین بار در 19 نوامبر سال 2020 منتشر شد.