آموزش ساخت بک لینک Pbn (پی بی ان و نکات مهم)

توجه داشته باشید که این عمل ممکن است فرآیندی زمان بر باشد و تا چند هفته طول بکشد ولی تاثیر مهم آن در افزایش کیفیت سایت شما بسیار مشهود است. بکلینک بخش بسیار مهم در سئوی خارجی یک سایت است. با این حال ، با گذشت زمان ، رویکرد PBN تغییر کرده است ، و ما امروز در این مورد با جزئیات بیشتر صحبت خواهیم کرد. اما دقت کنید به ازای هر یک از بک لینک های PBN به یک سایت پولی شما باید حداقل دو بک لینک به قسمت ها و پست های داخلی سایت خود داشته باشید. بین ۳۰ هزار تا ۵۰ هزار دامنه هر روز منقضی می شوند و بعضی از آن ها پتانسیل خوبی برای ورود به “شبکه pbn” شوند. اما اگر یک استثناء عالی وجود دارد ، قوانین را تغییر دهید ، شاید دامنه ای دارای 28 لینک خارق العاده باشد. اگر دوست دارید در مورد بکلینک، مزایایی که دارد و دلیل وجود آن در دنیای دیجیتال امروز آشنا شوید، با من در ریوند همراه شوید.

به همین دلیل دانستن اینکه یک بکلینک چگونه میتواند سودمند باشد بسیار مهم است. فقط این موضوع که یک لینک خارجی دریافت کنید، مهم نیست. پس لازم نیست مقید به اصول و تابع خاصی باشید. همانطور که از نامش مشخص است، به هر گونه فعالیتی که موجب ایجاد لینک برای سایت شما می شود، لینک سازی گفته می شود. شما با یادگیری روش های لینک سازی صحیح به روش کلاه خاکستری می توانید در هزینه های لینک سازی خود بسیار بسیار صرفه جویی کنید. یا اینکه چه پیشنهادی برای کسب بک لینک می توانید ارائه دهید؟ بسته به این دارد که چطور برای سایت میزبان، محتوا تهیه میکنید. در میان این متن لینکهایی را مشخص میکنید. نشان دهید که مطالبشان را دنبال میکنید. اگر محتوای جذابی تهیه کنید، سایرین آن را دنبال میکنند. یعنی مثل اینستاگرام یا پیام رسان تلگرام بر این پایه بنا نشده که شما 7 ساعت از زمان روزانه را در آنها بگذرانید و دائما پست های شگفت انگیز و جذابی مشاهده کنید که اجازه خروج از آن را به شما ندهند. هر چیزی که سایت های PBN شما را منحصر به فرد و خودکفا جلوه دهد ایده خوبی است. اگر از روش بک لینک PBN استفاده کنید خواهید توانست بدون اینکه شرایط و فیلترهای سایت های گوناگون را بپذیرید لینک تان را در سایت های تحت نظر خودتان نمایش دهید.

گوگل و دیگر موتورهای جستحو لینک هایی که تگ nofollow روی آن ها باشد را نادیده می گیرند و در الگوریتم رتبه بندی نمایش نمی دهند. امروز موتورهای جستجو بیش از پیش هوشمند شده اند و به راحتی نمی توان آن ها را فریب داد. نگران نباشید! به هیچ وجه ایمیل های آزار دهنده برای شما ارسال نمی شود. اگر این ارتباط به صورت حضوری یا تلفنی هست (پیشنهاد میدهم هم حضوری یا تلفنی به همراه ارسال ایمیل جهت پیگیری باشد)، ابتدا خود را به صورت کامل معرفی نمایید و بابت کار ارزنده آنها در جهت اطلاع رسانی و افزایش آگاهی مخاطب تشکر لازم را داشته باشید. برای تماس با تیم پارماتیک می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید. در صورتی که شما آدرس وب سایت خود را در قسمت امضاء حساب کاربری خود وارد کنید، از این طریق می توانید یک بک لینک برای خود بسازید که از نظر گوگل این مورد قابل توجه است. 6. ‫:Ranksignals این سایت شاید از کاربردی ترین سایت هایی باشد که در گرفتن بک لینک به شما کمک کند زیرا لینک های ساخته شده توسط رقبا را به شما نشان می دهد و شما می توانید با بررسی دقیق رقبای خود، استراتژی لینک سازی خود را قوی تر کنید.

چگونه در لینک سازی PBN پنالتی نشویم ؟ البته پیوندهایی که در pbn ایجاد می کنید تأثیرگذار خواهد بود ، اما برای اینکه بتوانید جایگاه خود را در اولین نتایج گوگل حفظ کنید ، باید اصول سئو را به طور کامل دنبال کنید. ایده PBN از اینجا آغاز شد که وبمسترها به دنبال راه اندازی مزرعههای شخصی لینک افتادند زیرا پیدا کردن یک مزرعه خالی و مرتبط کار دشواری شده بود. بک لینک PBN ! یکی از نکات مهم در بک لینک داشتن صبر است. توجه به برخی نکات در هنگام یافتن چنین افرادی ضروری به نظر میرسد. هر چقدر حرفهایتر باشید، نظر مدیر سایت را جلب خواهید کرد. در هر رپورتاژ حدود ۳ تا ۵ بک لینک میتوانید قرار دهید. این روش از چند سال پیش در لیست روش های بلک هت قرار گرفت.البته تمام لینک هایی که به هر صورتی از طریق صاحب سایت ایجاد شوند به عنوان روش کلاه سیاه شناخته می شوند.

هر چقدر سایت شما لینکهای خارجی بیشتری دریافت کند، اعتبار بیشتری در گوگل کسب میکند. در واقع زمانی که صفحهای از سایت شما روی جمله یا کلمهای در یک سایت دیگر لینک شود، شما لینک خارجی (External link) دریافت کردهاید و این موضوع طبیعتا به نفع شما است. کیفیت بک لینک به چه مواردی بستگی دارد ؟ همانطور که می دانید امروزه سئو سایت یکی از مهمترین مواردی است که تمامی کسب و کارهای اینترنتی باید توجه ویژه ای به آن داشته باشند. همانطور که می دانید ، مطابق الگوریتم های جدید گوگل ، ایجاد بک لینک به تنهایی تأثیر چندانی در بهبود رتبه سایت شما نخواهد داشت. بنابراین پیشنهاد می کنیم که به هیچ عنوان به سمت خرید بک لینک نروید و تنها با استفاده از محتوای جذاب و مفیدی که تولید می کنید ، به نوعی کاربران خود را مجاب خواهید کرد که این اطلاعات مفید سایت شما را برای دیگران به اشتراک بگذارند و یا در فروم ها ، انجمن ها و کامنت ها از لینک صفحات سایت شما استفاده کنند که در نتیجه آن به صورت طبیعی از دیگر سایت ها بک لینک دریافت کرده اید و تأثیر مثبت آن بر روی رتبه سایت را به مرور مشاهده خواهید کرد.