Gateway موزیکال های مورد علاقه تعطیلات را به خانه می آورد

در این زمان از سال ، تماشاگران تئاتر معمولاً تعداد انگشت شماری از نمایش های تعطیلات را در تقویم های خود مداد می کنند.

اما امسال ، با بیشتر رویدادهای سالانه یا لغو یا به تعویق افتاده ، کمپانی های تئاتر خارج از چارچوب فکر می کنند. تئاتر دروازه ریچموند از طریق نمایش مجازی موسیقی مجازی خود ، خانه ای برای تعطیلات ، هدیه موسیقی را به مخاطبان آنلاین می رساند.

باربارا توماسیچ ، کارگردان ، که همچنین مدیر برنامه های هنری دروازه است ، توضیح می دهد: “این نمایش با الهام از یک کنسرت آنلاین برای تولد استفان سوندهایم (آهنگساز تئاتر موسیقی) ساخته شد.

“این باعث شد که فکر کنم – اگر امسال نتوانیم نمایش تعطیلات انجام دهیم ، اگر هدیه موسیقی را به صورت آنلاین برای مخاطبان خود بیاوریم چه؟ ما با بررسی تاریخچه نمایش موزیکال تعطیلات در Gateway و انتخاب نمایش ها و آهنگ هایی که بیشترین محبوبیت را داشتند ، شروع کردیم. از آنجا رفتیم و با مجریان گذشته صحبت کردیم تا ببینیم آیا آنها علاقه مند به درگیر شدن هستند. ”

سردبیر ویدیو و سرپرست موسیقی گیت وی دستورالعمل های کاملی را برای مجریانی که به صورت جداگانه در خانه های خود با کمک آهنگهای پشتیبان (ساخته شده توسط کریس کینگ) و لباس ها و قطعات تنظیم شده بودند (تهیه شده توسط دونی تجانی) تهیه کرده است. زوایای فیلمبرداری با توماسیچ از قبل برنامه ریزی شده بود ، که می گوید عکس ها “به این معنی است که شما احساس می کنید با مجریان در خانه هستید ، در مقابل تماشای یک نمایش صحنه دار.”

مطالب جالب  باربری اثاث کشی بلوار تعاون

چلسی رز بازیگر یکی از بازیگران سریال کریسمس است. وقتی توماسیچ به او نزدیک شد ، پاسخ او “بله” آسان و مشتاقانه بود.

اما روند تمرین شبیه چیزی نبود که رز قبلاً تجربه کرده بود. جلسات آمادگی از طریق پلتفرم کنفرانس ویدیویی Zoom و همچنین مکاتبات ایمیل وجود داشت. اما اعضای بازیگران مجبور بودند برای تمرین و ضبط کردن به صورت جداگانه وقت بگذارند.

رز می گوید: “من معتقدم که جامعه ما تشنه سرگرمی و ارتباط است.” “ما دلتنگ روزهای چند وقت پیش نیستیم که می توانیم به یک تئاتر برویم ، خود را در یک داستان یا آهنگ غرق کنیم و اجازه دهیم ذهنمان از واقعیت های زندگی دور شود. من معتقدم که هنوز هم می توانیم این کار را در خانه انجام دهیم. مخاطبان می توانند راحت باشند. آنها لازم نیست نگران ترافیک ، محل پارک ، لباس بپوشند. آنها می توانند در کنار راحتی ، در خانه های خود ، با میان وعده ها و نوشیدنی های مورد علاقه خود ، دنج باشند و با ما خاطره کنند. ”

گرچه تعامل مخاطبان به صورت مجازی کار آسانی نیست ، اما رز می گوید که مجریان با دوربین ها همانند مخاطبان زنده برخورد می کنند. نگاه به لنز به معنای نگاه مستقیم به بینندگان برای ایجاد یکپارچگی است و وی می افزاید که موسیقی بزرگترین نقطه قوت نمایش است.

رز می گوید: “ترانه های موجود در خانه برای تعطیلات نوعی است که می توانید با آن آواز بخوانید.” “آنها آهنگ های مورد علاقه شما از موزیکال های مورد علاقه شما هستند. من فکر می کنم که آشنایی به خودی خود به ایجاد یک رابطه زیبا و محسوس از طریق صفحه کمک می کند. ”

مطالب جالب  خرید کرم آبرسان دست و صورت

و پس از یک سال پر چالش در صنعت هنرهای نمایشی ، نمایش منحصر به فرد Gateway زندگی و نور را به صحنه هایی بازمی گرداند که ماه ها تاریک بوده اند.

رز می گوید: “در حدود تابستان ، شرکت های تئاتر فهمیدند که ما برای این مساله طولانی هستیم. و اگر آنها می خواستند زنده بمانند ، باید سازگار می شدند.” “من خوش شانس بودم که در تعدادی از تولیدات که به صورت آنلاین جابجا شده اند شرکت داشته ام. خانه برای تعطیلات ، یک مکان احساسی است – آهنگی که من اجرا خواهم کرد از جوزف و Dreamcoat Amazing Technicolor است ، نمایشی که خیلی قلبم را دوست دارم و آخرین موسیقی زنده ای بود که من اجرا کردم. این مرا برمی گرداند و یادآوری می کند که به شدت دلم برای صحنه تنگ شده است. ”

بارگذاری…

بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…

برای رز ، حضور در این نمایش به او کمک کرده است تا احساس کند با حرفه ای که دوست دارد نزدیک باشد. و امید این است که مخاطبان همان خویشاوندی را حتی از خانه احساس کنند.

توماسیچ می گوید: “من امیدوارم که (اعضای مخاطب) احساس کنند که به تجربه ، مجریان نزدیک هستند و می توانند آرامش و سرگرمی داشته باشند.” “من همچنین امیدوارم که آنها با هم آواز بخوانند!”