Driftpile Cree Nation عذرخواهی ها را می پذیرد و تحریم هایی را که در شهر Lake Slave Lake اعمال کرده بودند لغو می کند

(ANNews) – رئیس و شورای Driftpile Cree عذرخواهی صادره توسط جوی مک گرگور و شهردار تایلر وارمن را در مورد اظهارات غیر حساس فرهنگی که اخیراً توسط مشاور مک گرگور انجام شده است ، تأیید کردند. و آنها تحریمی را که در شهر دریاچه اسلاو اعمال کرده بودند ، لغو کرده اند.

در 12 نوامبر ، رئیس و شورا با شهردار وارمن در Driftpile ملاقات کردند و در مورد موضوعاتی که منجر به اظهار نظرهای مشاور مک گرگور شد ، بحث سخت اما در نهایت پرباری داشت. رئیس و شورا درمورد اینکه چه اقداماتی باید هم اکنون و هم در آینده توسط شهر دریاچه اسلاو انجام شود ، برای ایجاد تغییر معنادار و مثبت در جهت رضایت آنها ، به اشتراک گذاشتند.

رئیس و شورای Driftpile در اطلاعیه ای اظهار داشت: “بلافاصله و در ادامه بحث های حسن نیت بین احزاب مربوطه ، ما رسما تحریم را لغو خواهیم کرد.”

“بگذارید یک چیز را کاملاً روشن کنیم. ما حاضر نیستیم رفتار تبعیض آمیز یا نژادپرستانه افرادی را که در موقعیت های اقتدار هستند و انتظار می رود با آنها گفتگوی معناداری داشته باشند ، تحمل کنیم. در نتیجه ، در صورت آگاهی از موارد بعدی تبعیض یا نژادپرستی ، ما صحبت خواهیم کرد و مسئولان را مورد بازخواست قرار خواهیم داد. وقت آن است که تصدیق کنیم مردم ما از زمان بسیار قدیم در این منطقه بوده اند. ما متعهد هستیم که در مورد بسیاری از مسائل که منطقه ما را تحت تأثیر قرار می دهد با شهر اسلاو لیک همکاری کنیم و زمان بهبودی باید بلافاصله آغاز شود.

“در پایان ، ما عضویت Driftpile Cree Nation را به دلیل حمایت از تصمیم گیری در مورد موضع گیری برای دفاع از نژادپرستی و رفتار ناعادلانه با همه مردم احتراماً تأیید می کنیم. علاوه بر این ، ما می خواهیم از بستگان خود در سراسر استان كه در همبستگی با Driftpile Cree Nation بودند ، قدردانی كنیم. ”

در اوایل ماه ، روسای همسایه پس از Slave Lake Coun در کنار یکدیگر ابراز ناامیدی کردند. جوی مک گرگور پیشنهاد کرد که جامعه باید “از تغذیه” افراد بی خانمان از جوامع بومی اطراف جلوگیری کند.

مک گرگور ، که تصدیق کرد آنچه را که می خواست بگوید “وحشتناک به نظر می رسد” ، در جلسه ائتلاف 8 سپتامبر در مورد ائتلاف بی خانمان شهر صحبت کرد.

“بسیاری از مردم ما از قزل آلا ، لون ، آتیکامگ ، واباسکا می آیند. آنها حتی محلی برای جامعه خودمان نیستند. ” “ما باید کار محکمی انجام دهیم … تا آنها را به خانه برسانیم. ما باید دیگر با آنها خوب رفتار نکنیم. ما باید تغذیه آنها را متوقف کنیم. ما باید دیگر همه کارهای شگفت انگیز را متوقف کنیم. ”

مک گرگور همچنین گفت که او می خواهد جلوی افراد بی خانمان را که در خارج از کالج North Lakes شارژ تلفن و سایر دستگاه ها هستند متوقف کند و می خواهد با ضد عفونی کننده دست مانند دهان شویه و سودافید رفتار کند ، که برای جلوگیری از نوشیدن مردم از طریق پیش فروش استفاده می شود.

“ما همیشه در اینجا افرادی خواهیم داشت که در زندگی خود تصمیمی گرفته اند که آنها را وادار می کند) خانه ای نداشته باشند ، اما وظیفه ما این است که هر کاری از دست ما بر می آید انجام دهیم و تمام تلاش خود را برای هدف گذاری آنها انجام دهیم.” آلبرت تندر رئیس ملت اول دریاچه سفید ماهی در یک ویدیو در فیس بوک گفت. “من مطمئن هستم که به جای نام بردن از جوامع ، یک روش دیپلماتیک بیشتر برای یافتن راه حل وجود دارد ، و این بدان معنی است که فقط اولین ملل بی خانمان هستند.”

دریاچه سفید ماهی تنها اولین ملت نبود که اظهارات مک گرگور را محکوم کرد.

Driftpile Cree Nation بیانیه ای در 8 نوامبر صادر کرد و گفت: “نه رویکرد و نه زبانی که مشاور مک گرگور از آن استفاده می کند مناسب و قابل قبول نیست – به ویژه در دوران آشتی بین ملل اول و کانادا.”

ریشه اظهارات وی ریشه در “جهل عمدی” به دلیل بی خانمانی و اعتیاد در جوامع First Nation دارد که “نتیجه مستقیم قطع ارتباط اجباری مردم ما با استعمار کانادا از سرزمین ، فرهنگ و جامعه ما است.”

ملت پیشگام تحریم مشاغل شهر شد ، و اصرار زیادی بر عذرخواهی عمومی به خاطر “اظهارات بی رحمانه ، بی رحمانه و نژادپرستانه توسط پرو داشت. مک گرگور. ”

مک گرگور گفت همان روز گفته های وی در یک پست فیس بوکی برداشت غلطی شده است.

وی با تبلیغ فعالیت های این شهر با مرکز دوستی بومیان اسلاو لیک گفت: “به عنوان یک انسان و مشاور شهر (sic) ، من هنوز به این واقعیت عادت کرده ام که مردم فقط 2 جلسه ما را در شبکه های اجتماعی مشاهده می کنند.” .

به گفته Driftpile Cree Nation ، این شهر پیشنهادی را از طرف مرکز دوستی بومیان اسلاو لیک مبنی بر تغییر ساختار یک ساختمان متعلق به استان برای خدمت به عنوان مسکن انتقالی در جلسه 6 نوامبر خود رد کرد.

“ملت اول” در بیانیه خود افزود: “ما به شدت از عدم مشاركت نشان داده شده توسط شهر دریاچه اسلاو ناامید شده و هستیم.”

بارگذاری…

بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…

روز بعد ، مک گرگور تغییر حالت داد و دوباره عذرخواهی کرد ، دوباره در فیس بوک. وی گفت: “من عمیقا از همه شما و کسانی که تحت تأثیر انتخاب نادرست زبان و احساساتی که از زمان جلسه شورای شهر در سپتامبر احساس کرده اید ، متاسفم.” “کسانی که من را می شناسند می دانند که منظور من واقعاً هیچ ضرری نیست ، اما من می فهمم که شما می توانید بهترین کاری را که فکر می کنید انجام می دهید انجام دهید و هنوز جای رشد و یادگیری اشتباهات را دارید.”

رئیس Driftpile Cree ، Dwayne Laboucan می گوید این سخنان خیلی کلی بود تا صادقانه نباشد.

لابوکان ، که می خواست مک گرگور ارتباط برقرار کند و به طور خاص از جوامعی که آسیب دیده است ، عذرخواهی کند ، گفت: “او از همه عذرخواهی می کند.”

شهردار تایلر وارمن نیز از اظهارات مک گرگور عذرخواهی کرد ، اما کوتاه آمد و آنها را نژادپرست خواند.

وارمن گفت: “شهر اسلیو لیک می خواهد با عذرخواهی از جوامع بومی دور و نزدیک شروع کند که ما این تصور را برای شما ایجاد کرده ایم که شورای ما اینگونه فکر می کند.” .

وی گفت: مک گرگور “برخی حملات بسیار شخصی را دریافت کرده است و او اکنون مدتی را به خودش اختصاص داده است.”

رئیس تندر خاطرنشان کرد که مک گرگور به جای احساساتی که باعث به وجود آمدن آنها شده است ، به خاطر کلماتی که مطمئناً استفاده شده است ، عذرخواهی کرد.

وی گفت: “آنچه شما به ما می گویید این است كه این احساسات هنوز وجود دارند.”

رولاند توین ، رئیس اول ملت ساواریج ، که با وارمن ملاقات کرد ، گفت که “کمی ضعیف است” که نمی گوید این اظهارات نژادپرستانه باشد.

ساوریج بخشی از “دوستی دو طرفه” شورای شهر با شهر اسلاو لیک و منطقه شهرداری رودخانه کوچک اسلاو است.

رئیس توین از تحریم Driftpile Cree Nation پشتیبانی نکرد ، و همچنین رئیس تندر نیز پشتیبانی نکرد. وی در عوض پیشنهاد داد تا جامعه را در زمینه سازش آگاه کند.

“ما می خواهیم بخشی از یک راه حل در منطقه باشیم. پیمان دوستی ما صحبت از تبدیل آن به منطقه ای بهتر برای همه است و ما دوست داریم در این زمینه کمک کنیم. “