9 مارک خوب کرم ضد چروک بالای ۵۰ سال [فوق العاده تاثیرگذار]

رادیکالهای آزاد تولید شده در پوست در نتیجه تابش اشعه آفتاب، به DNA سلولهای پوست صدمه می رسانند. دکتر جنیفر چوالک، متخصص پوست و مو در مرکز لیزر پوست منهتن در این باره نظراتی کاربردی دارد. این محصول فوقالعاده از پوست در برابر عواملی تخریبکننده محافظت کرده و موجب سفتی آن میگردد. این محصول با دارا بودن عصاره روغن بادام شیرین و آلوئهورا به جوانسازی و روشنکنندگی پوست کمک شایانی میکند و باعث سفتی و قوام پوست میگردد. این کرم با دارا بودن ویتامینهای E, C موجب سفتی و جوانی پوست میگردد و چروکهای موجود بر روی پوست را در صورت استفاده مداوم از بین میبرد.

از دیگر ویژگیهای این محصول به ویتامینهای C, ژل کرم ضد چروک فاربن B5 و E موجود در آن میتوان اشاره کرد. ویژگی های این محصول: دارای مقداری اسید میوه جهت برطرف کردن چروکهای سطحی، دارای اسیدهای نیشکر، انگور، لیمو، شیر، سیب، پرتقال، لایه برداری ملایم پوست بدون پوسته پوسته شدن، مناسب برای پوستهای چرب و معمولی، کمک به جوان سازی پوست، قیمت بهصرفه و اقتصادی، شفاف کننده پوست، حاوی ویتامین E و C، ارزش خرید بالا به نسبت قیمت.

افزایش سرعت تولید کلاژن ، قدرت مرطوب کنندگی زیاد ، سر شار از آنتی اکسیدان، صاف کننده خطوط ریز چین و چروک صورت… دو ترکیبی که در بسیاری از کرمهای مرطوب کننده یا آبرسان ممکن است ببینید هیالورونیک اسید و کوآنزیمهای ضروری هستند. در این محصول از مواد روشن کننده پوست نیز استفاده شده است و باعث شفافیت و روشن شدن پوست می شود. سرم ضد چروک و روشن کننده مدیلن لکها و تیرگیهای پوست را کاهش داده و به روشن شدن و درخشندگی پوست بسیار کمک میکند.

مطالب جالب  پلیس تورنتو پس از سرقت از کنسول بازی ویدیویی ، هشدار ایمنی عمومی را صادر کرد

نور آفتاب علاوه بر ایجاد پیگمانتاسیون الاستیسیته آن را تغییر میدهد و رنگ آن را به سمت زرد متمایل میکند. علت پیری زودرس برخی از پوستها علاوه بر عوامل ژنتیک، بدلیل اشتباهات رایج در سبک زندگی و تعذیه نامناسب است. ویژگی های این محصول: حاوی کمپلکس MDI جهت جلوگیری از ایجاد چین و چروک، محافظت از پوست در برابر آلودگی، حفاظت از پوست خشکی هوا و عوامل مخرب محیطی، رفع چروکهای سطحی، کاهش عمق چین و چروکها، دارای عصاره گیاه مورد برای جلوگیری از تخریب کلاژن پوست، افزایش طول عمر سلولهای پوست، حاوی کوآنزیم Q10 و ویتامین E جهت حذف رادیکالهای آزاد، تأثیر گذاری مطلوب، جذب سریع و بافت نرم و سبک، ارزش خرید بالا به نسبت قیمت.