گزارش پرونده های مربوط به مهاجرت کاذب علیه شریک “خشونت خانوادگی” است ، قاضی قوانین

در حکم جدید دادگاه عالی بریتیش کلمبیا ، اگر با شریک زندگی جدید کانادایی خود مشکل دارید ، ادعای دروغ نکنید تا شریک زندگی خود را اخراج کنید ، زیرا این امر “خشونت خانوادگی” است.

حکم دادگستری گوردون فونت همچنین پیشنهاد حمایت همسر توسط مدعی ، بنجامین ه یک مشاور مستقر در سال قبل از میلاد را رد کرد ، که به دروغ گزارش کرده بود شریک سابق وی ، ویویان گوو ، در تقلب در مهاجرت دست داشته است ، در تلاش برای اخراج وی. .

دادگستر فونت نوشت: “ثبت پرونده تقلب در ازدواج مهاجرتی بی اساس از طرف مدعی به این منظور انجام شد که وضعیت مهاجرتی پاسخ دهنده را لغو کرده و بدین وسیله م componentلفه اقتصادی بخشی از وضعیت مهاجرتی فرد را از بین می برد.”

در این حکم آمده است: “یک مهاجر متقاضی وضعیت اقامت دائم در معرض تهدید ، ارعاب و اتهامات بی اساس است.” “تهدیدهای مدعی در رابطه با وضعیت مهاجرت پاسخ دهنده” خشونت خانوادگی “است.”

نینو کانگ ، مدیر اجرایی اتحادیه انجمن پایان دادن به خشونت BC (EVA BC) ، گفت که سازمان او با نتیجه گیری قاضی موافق است.

وی گفت: “ما با نتیجه گیری قاضی موافق هستیم كه هر كسی كه به دروغ كلاهبرداری توسط همسر خود را به مهاجرت گزارش می دهد ، می داند كه اقدامات وی به همسرشان آسیب روحی و مالی وارد می كند ، بدخواهانه عمل می كند.”

کانگ ، که سازمان او بیش از 300 برنامه ضد خشونت را در سراسر سال قبل از میلاد پشتیبانی می کند ، افزود: “چنین رفتارهای مخرب خشونت خانوادگی است ، طبق قانون قانون خانواده”.

مطالب جالب  باربری بلوار تعاون - اتوبار بلوار تعاون - 20% تخفیف - 44440426

کاترین ساس ، وکیل پیشکسوت مهاجرت در ونکوور گفت که این موضوعی است که به طور مکرر در زمینه مهاجرت مطرح می شود و از آن به عنوان “نامه قلم مسموم” یاد می شود.

“در دفتر ما موارد متعددی را بین عاشقان درگیر ، همسران حسود ، خواهر و برادر خشمگین و بسیاری از روابط خصمانه دیگر مشاهده کرده ایم که منجر به ارسال نامه هایی به اداره مهاجرت ، پناهندگان و شهروندی کانادا (IRCC) و / یا آژانس خدمات مرزی کانادا (CBSA) می شود. ) ، یا ثبت ادعاهای جنایی جعلی به پلیس ، همه پیامدهای قابل توجهی در مهاجرت برای فرد مهاجر و خانواده بزرگ آنها دارد. ”

“همانطور که دادگاه به درستی تشخیص داد ، چنین ادعاهایی می تواند عواقب زندگی را برای مهاجران متهم اشتباه به همراه داشته باشد. گام حیاتی بعدی در مسیر جلوگیری از اقدامات اشخاصی مانند [Benjamin] او باید پیگرد کیفری علیه اتهامات دروغین مهاجرت را فراهم کند. ”

طبق حکمی که هفته گذشته صادر شد ، گوو در ژانویه 2014 به همراه پسر نوجوان خود از ازدواج قبلی كه دارای چالش های مربوط به اوتیسم است ، وارد كانادا شد. به گوو ویزای بازدید کننده اعطا شد ، در حالی که پسرش با ویزای دانشجویی پذیرفته شد.

در ماه اوت ، او خانه ای را در Meadedale Drive در Burnaby ، قبل از میلاد خریداری کرد و چند ماه بعد با او به صورت آنلاین ملاقات کرد.

در نوامبر سال 2014 ، زوجین “در یک رابطه ازدواج مانند” زندگی مشترک را آغاز کردند.

مطالب جالب  ناجی بارباربری کاشانی اتوبار کاشانی ۴۴۸۶۲۸۹۹باربری تهران حمل اثاثیه منزل

دو سال بعد ، وی برای حمایت از گوئو درخواست اجازه کار و سپس اقامت دائم کانادا را داد.

با این حال ، رابطه از هم پاشید و زن و شوهر در مارس 2018 از هم جدا شدند. در عرض یک ماه از جدایی ، او گزارش تقلب در ازدواج مهاجرت را به مقامات مهاجرت ارائه داد و شریک سابق خود را به ضرب و شتم ، تهدید یک شاهد خاص متهم کرد و ادعا کرد که او “با برخی از مردان برای پول قرار ملاقات” بود و اجازه کار او را نقض می کرد.

عدالت فونت گفت ادعاهای کلاهبرداری ، خشونت ، تهدید شاهد و کار در تجارت جنسی بی اساس است.

قاضی ادعای He برای حمایت همسر از 1500 دلار ماهانه به مدت دو سال و درآمد جزئی از درآمد ماهانه حاصل از اجاره سوئیت های واقع در محل اقامت Meadedale و قدردانی از اموال را رد كرد.

بارگذاری…

بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…

در عوض ، وی به گوو مبلغ 12000 دلاری که به دنبالش بود اعطا کرد و به او اجازه داد کل مبلغی را که خانه میددیل از آن قدردانی کرده نگه دارد.

فونت گفت حمایت از گزارش دروغ او به مقامات مهاجرت با حمایت همسر از همسرش که به دنبال او بود ، “ناعادلانه” خواهد بود. “با تشکیل گزارش تقلب در ازدواج مهاجرت کاذب ، [He] عمدا اقدام به خسارت مالی کرده است [to Guo] و آسیب عاطفی به پسرش ، “قاضی نوشت.