کمک های اجاره ای برای بی خانمان های تورنتونی در حال حاضر تمام شده است

یک مزیت مسکن برای کمک به ساکنان پناهگاه تورنتو در پرداخت اجاره بهای سرسام آور شهر و رهایی از بی خانمانی، قرار است تنها پس از دو ماه بی پول شود.

شهرداری تورنتو زنگ خطر را در مورد برنامه یارانه مسکن قابل حمل به صدا درآورده است، برنامه ای که در حال اتمام است و بودجه امسال تا 31 می تمام می شود. تخصیص بودجه یک بار در سال که قرار است تا بهار 2024 ادامه یابد در میان بی خانمانی کوهنوردی و بسته شدن پناهگاه ها.

ماه گذشته، مقامات شهری گفتند که در سال آینده از اول آوریل، 9.5 میلیون دلار برای مزایای مسکن کانادا-انتاریو (COHB) دریافت خواهند کرد، در حالی که سال قبل 12.3 میلیون دلار دریافت کرده بود. تفاوت به این معنی است که می تواند ثبت نام کند این شهر اعلام کرده است که امسال 500 دریافت کننده جدید کمتر در مقایسه با سال گذشته وارد این برنامه شده اند.

این استان کاهش بودجه دریافت‌کنندگان جدید را ناشی از واقعیت بازار رو به رشد اجاره امروز دانست و گفت که باید برای مدیریت هزینه‌های بالاتر پول بیشتری را برای افرادی که قبلاً در این برنامه ثبت‌نام کرده‌اند، فراهم کند.

منظور از این مزایا برای کمک به پر کردن شکاف بین آنچه یک فرد می‌تواند استطاعت مالی داشته باشد و اجاره بازار است. اما با نرخ فعلی جذب، تورنتو انتظار دارد که تمام بودجه موجود برای امسال ظرف چند هفته هزینه شود – به این معنی که تا زمانی که پول دوباره جریان پیدا کند، ارجاعات را نمی پذیرد.

مطالب جالب  آکرون به طور موقت استفاده از نیروی غیرکشنده را برای معترضان ممنوع کرد

رئیس بخش پناهگاه شهر، گورد تانر، اکنون خواهان 20 میلیون دلار بودجه اضافی از COHB برای آب و هوای سال است.

«سیستم پناهگاه در حال حاضر دو برابر بیشتر از شش سال پیش به مردم خدمات می دهد. تانر در گزارش اخیر شهر نوشت: علیرغم افزودن مستمر تخت‌های جدید، فشار فزاینده‌ای بر سیستم پناهگاه وجود دارد که در بیشتر شب‌ها ظرفیت دارد. «حتی در سطح خدمات تقریباً 9000 فضا، ما نمی‌توانیم با همه افرادی که به دنبال سرپناه هستند مطابقت دهیم.»

داده های شهر نشان می دهد که جمعیت بی خانمان تورنتو در ماه مارس از 9933 نفر در سال گذشته به 10811 نفر افزایش یافته است. در ماه مارس سال جاری، آخرین ماه ثبت شده در گزارش های عمومی، روزانه به طور متوسط ​​119.8 نفر پس از فراخوان فضای سرپناه دور شدند.

در همین حال، شهر به برنامه‌های خود برای تعطیلی پناهگاه‌های دوران همه‌گیری ادامه می‌دهد، و هتل Strathcona مرکز شهر – میزبان برنامه‌های جوانان و بزرگسالان – در تابستان امسال بسته می‌شود.

درخواست برای اختصاص پول بیشتر به برنامه COHB با انتقاداتی روبرو شده است. دایانا چان مک‌نالی، یک کارمند اجتماعی در تورنتو، نامه‌ای را برای جلسه اخیر کمیته شهر نوشت که تاریخ پایان برنامه در سال 2029 را برجسته کرد.

آیا در عرض شش سال… آیا مردم دوباره بی‌خانمان می‌شوند و در فهرست انتظار مسکن اجتماعی که بیش از یک دهه طول می‌کشد، ثبت‌نام می‌کنند؟» او با اشاره به لیست انتظار 84583 خانوار تورنتو برای مسکن با اجاره بهای درآمد نوشت.

گرگ کوک، کارگر محلی گفت که برنامه COHB هنوز یکی از معدود راه های خروجی موجود از بی خانمانی است، زیرا بسیاری از ساکنان پناهگاه به برنامه های کمک های اجتماعی متکی هستند.

مطالب جالب  در اینجا نحوه عروسی سلطنتی اردن در سراسر منطقه و فراتر از آن طنین انداز خواهد شد

در حال حاضر، به طور متوسط ​​افراد مجرد در حمایت از معلولیت استان، حداکثر 1228 دلار در ماه دریافت می کنند که 522 دلار آن برای پوشش هزینه های مسکن آنها در نظر گرفته شده است.

در همین حال، Urbanation می گوید میانگین آپارتمان های اجاره ای در منطقه تورنتو بیش از 3000 دلار در ماه است.

کوک گفت در حالی که تورنتو نیز از طریق تخصیص مزایای خود قبل از پایان سال گذشته هزینه کرده است، این پول اکنون سریعتر از بین می رود. به همین دلیل است که او امیدوار است ببیند شورای شهر در جلسه هفته آینده خود بی خانمانی را به عنوان یک وضعیت اضطراری اعلام کند – در حالی که کمیته شهرداری قبلاً این حرکت را روشن کرده است.

“چشم انداز برای افرادی که پول زیادی برای تهیه مسکن ندارند وحشتناک است.”

به مکالمه بپیوندید

گفتگوها نظرات خوانندگان ما است و مشمول این است کد رفتار. ستاره این نظرات را تایید نمی کند.