کارسون می گوید پس از مبارزه با COVID-19 او “از جنگل خارج شده است”

استرلینگ ، واشنگتن – وزیر مسکن ، بن کارسون ، پس از “مأیوس مأیوس کردن” پس از ابتلا به ویروس کرونا ، “درمان ناپذیر و آزمایشی” را برای نجات جان خود اعلام کرد.

هیچ مدرک پزشکی نشان نمی دهد که درمانهایی که کارسون ذکر کرد م .ثر بوده است.

کارسون ، جراح مغز و اعصاب بازنشسته ، روز جمعه گفت که معتقد است که اکنون “از جنگل خارج شده است.” او فاش کرد که همسرش ، Candy ، نیز مبتلا به COVID-19 است ، بیماری که ویروس کرونا ایجاد می کند. اوایل ماه جاری کارسون آزمایش مثبت داد.

بیشتر مردم از این بیماری بهبود می یابند ، که منجر به کشته شدن بیش از 250،000 آمریکایی و بیش از 12 میلیون بیمار شده است ، از جمله دونالد ترامپ رئیس جمهور و اعضای خانواده اش.

در بیانیه ای که در فیس بوک منتشر شد ، کارسون گفت که او “بسیار بیمار” است اما پس از استفاده از یک گیاه درمانی که از گیاه خرزهره گرفته شده است ، “بهبود چشمگیری” یافته است. کارسون گفت که او دارای شرایط زمینه ای است ، که مشخص نکرد ، “و بعد از یک دوره کوتاه که فقط ناراحتی جزئی را تجربه کردم ، علائم تسریع شد و من به شدت مریض شدم.”

کارسون گفت که ترامپ از وضعیت خود آگاه بود و “مرا برای درمان با آنتی بادی مونوکلونال که قبلاً دریافت کرده بود پاک کرد ، که من اطمینان دارم جان من را نجات داد.”

کاخ سفید روز شنبه از اظهار نظر خودداری کرد ، در عوض سوالات مربوط به مداخله احتمالی در مراقبت های پزشکی کارسون توسط ترامپ را به وزارت مسکن و شهرسازی ارجاع داد. HUD همچنین از اظهار نظر خودداری کرد.

وزیر امور خارجه ، اعتبار را به ترامپ ، تیم پزشکی کاخ سفید و پزشکان در بیمارستان نظامی والتر رید گفت: “من معتقدم که در این مرحله من از جنگل خارج شده ام.”

ترامپ پس از عفونت در اوایل ماه اکتبر ، سه روز را در والتر رید به سر برد ، و در آنجا درمان های مختلف تجربی ، از جمله یک درمان با آنتی بادی را از Regeneron دریافت کرد. ترامپ بعداً کمک به بهبودی خود را به دلیل تجویز دارویی دانست.

کارسون گفت که او اولاندر 4X را مصرف کرده است ، اما هیچ مدرکی مبنی بر این که این درمان یا داروی هومیوپاتی دیگری علیه COVID-19 کار کند وجود ندارد.

ترامپ از طریق معافیت “استفاده دلسوزانه” معالجه رجنرون را دریافت کرد ، این به رسمیت شناختن استاندارد مراقبت فوق و فراتر از آن است که به عنوان رئیس جمهور دریافت می کند.

ایمنی و اثربخشی داروی Regeneron هنوز اثبات نشده است. همچنین راهی برای رئیس جمهور یا پزشکان وی وجود ندارد که بدانند این دارو تاثیری داشته است.

کارسون در بیانیه خود دسترسی به سطحی از مراقبت های پزشکی را که برای اکثر آمریکایی ها در دسترس نیست تأیید کرد. وی گفت: اولویت داشتن درمان های قابل مقایسه و مراقبت از مردم در اسرع وقت است.

بارگذاری…

بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>