چسب لیفت بینی چیست؟

در طول مشاوره، دکتر خوب جراحی لیفت شقیقه سلامت کلی شما را به همراه کیفیت پوست، شل شدن پوست، چین و چروک و چروک های شما ارزیابی می کند. علاوه بر این، آناتومی اساسی استخوان مورد ارزیابی قرار می گیرد و یک برنامه درمانی برای جوان سازی صورت ایجاد می شود که به دستیابی به بهترین نتایج کمک می کند. از آن طرف، نخهای خاردار در نزدیکی خط مو قرار میگیرند تا پوست را به آرامی به عقب بکشند و گونهها را لیفت کنند. در مقایسه ، لیفت شقیقه یک روش کم تهاجمی است که فقط گوشه خارجی یا دم ابرو را که روی بخش جانبی پیشانی قرار دارد ، لیفت می کند.

مصرف داروها و مکمل های غذایی ممنوع شده توسط پزشک مانند داروهای ضد انعقاد خون را حداقل دو هفته پیش از لیفت قطع نمایید. که معمولا با توجه به میزان افتادگی و نیازهای پوست به دو صورت SMAS و MACS انجام می شود. این نوع عمل زیبایی تنها محدود به از بین بردن چین و چروک صورت نمیشود. لیفت شقیقه باعث می شود تا چین و چروک های افقی پیشانی از بین برود و عضلات ابرو سفت شود. لیفت شقیقه، با محدودیت بیشتر با برش به عنوان امتداد برش لیفت صورت است. لیفت با اندوتین به جراحان این توانایی را می دهد که موقعیت پوست و پیشانی شما را از طریق برش های بسیار کوچک در پشت خط رویش موها تنظیم کنند ، و ابروها را به حالت طبیعی لیفت نمایند.

به علاوه محل برش لابه لای موها بوده و هیچگونه ردی از جای زخم دیده نخواهد شد. لیفت شقیقه اصلاح کوچک تر از اکثر بالابرها است. 9. 9 هزینه جراحی لیفت شقیقه چقدر است؟ جراحی لیفت شقیقه یا تمپورال به معنای کشیدن پوست ناحیه شقیقه است. بالا رفتن بیشازحد ابروها در قسمت بیرونی که میتواند باعث ایجاد نمای متعجب غیرطبیعی در فرد شود نیز از عوارض لیفت شقیقه مردان لیفت شقیقه است. با بالا رفتن سن برای رسیدن به دوران پیری بدن به تدریج شروع به کاهش تولید کلاژن مینماید که با رسیدن به سن ۷۰ سالگی سطح تولید کلاژن تا ۸۰ درصد کاهش پیدا میکند.

2 الی 3 روز بعد از جراحی لیفت شقیقه می­توانید حمام کنید؛ اما باید احتیاط کنید تا جای زخم زیاد آب نخورد. خطوط پنجه کلاغ را نرم کرده و اطراف معابد را محکم کنید. خوشبختانه امروزه با روش های نوین لیفت صورت ما شاهد نتایج و خطوط چهره غیرطبیعی نیستیم.در حال حاضر جراحان پلاستیک قادر می باشند که ساختارهای زیرین صورت را با دقت بسیار بالایی بازیابی و پیکربندی نموده و خطوط چهره ای جذاب به وجود آورند.در ضمن این امکان نیز فراهم می باشد که بتوان در کنار لیفت صورت از لیپوساکن نیز برای درمان غبغب ،گردن های گوشتالو و یا درمان نواحی دیگر استفاده نمود.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد لیفت شقیقه در ساری لطفا از صفحه ما بخواهید.