‘چرا ما اینقدر متفاوت هستیم؟’: سردرگمی میان صاحبان مشاغل کوچک در مورد محدودیت های قفل تورنتو همچنان ادامه دارد

صاحبان مشاغل کوچک می گویند محدودیت های قفل تورنتو در حالی که اجازه می دهد فروشگاه های جعبه بزرگ باز بمانند ، به محدود کردن ناعادلانه تجارت کوچک ادامه می دهد.

روز جمعه توسط مأموران اجرای قانون از دو مغازه گل فروشی در یک محله بازدید کردند و به آنها گفتند که نمی توانند بیرون از فروشگاه های خود گل و گیاه نشان دهند.

یانگ ، صاحب بازار گل یانگ در خیابان خیابان ، گفت كه یك افسر به او گفت كه اگر نمایشگرهای گل خود را داخل فروشگاه نگذارد ، می تواند تا 10 هزار دلار جریمه شود.

یانگ که فقط یک نام داشت ، گفت که او از افسر در مورد فروشگاههای دیگر مجاز به فروش گل ، مانند مراکز باغ ، از او خواسته است که تفاوت را توضیح دهد اما پاسخ رضایت بخشی دریافت نکرد.

وی گفت: “این كاملاً عادلانه نیست” ، افزود كه مغازه تمام تلاش خود را برای ایمن ماندن انجام می دهد ، اما با محدودیت هایی كه برای مراكز باغ و سایر مشاغل اعمال نمی شود ، ناامیدكننده است.

یاسمین نیکلسون ، صاحب بازار گل جونگ یانگ که فقط چند قدم از بازار یانگ فاصله دارد ، همین تجربه را داشت – او گفت که به او گفته شده است که نمایشگر خارج از منزل آنها را باید داخل ببرند. وی گفت وقتی از افسر آئین نامه در مورد مراکز باغ س askedال کرد ، او پاسخی برای او نداشت.

“چرا ما اینقدر متفاوت هستیم؟” گفت نیکلسون.

وی گفت که از داشتن محدودیت هایی برای حفظ امنیت شهر پشتیبانی می کند ، اما نمی داند که چگونه می توان از فروشگاه های گل کوچک در فروش گل در فضای باز جلوگیری کرد ، وقتی کسی می تواند در مرکز باغ یک فروشگاه بزرگ گل بخرد.

وی گفت: “من واقعاً از این موضوع خسته شده ام.” “بسیار ناامید کننده است.”

طبق صفحه وب شهر در مورد محدودیت های COVID-19 برای فروشگاه های خرده فروشی و مراکز خرید ، مراکز باغ و نهالستان های گیاهان می توانند باز بمانند و خریدهای داخل خانه فقط با قرار ملاقات انجام می شود. بازارهای بیرونی از جمله بازارهای کشاورزان و بازارهای تعطیلات با محدودیت مجاز است.

مطابق صفحه ، اکثر اپراتورهای دیگر خرده فروشی می توانند فقط برای وانت یا تحویل کنار ماشین باز باشند و خرید حضوری مجاز نیست.

روابط رسانه ای شهر تورنتو بلافاصله هنگام تماس با Star جزئیات بیشتری در مورد اجرای آیین نامه و فروشگاه های گل را ارائه نداد.

این آخرین نمونه سردرگمی در مورد آنچه مجاز است و آنچه تحت اقدامات جدید قفل “خاکستری” در تورنتو نیست ، است.

صاحبان مشاغل و رهبران صنعت از باز ماندن فروشگاه های بزرگ و فروش کالاهای غیر ضروری در کنار مواد غذایی و سایر کالاهای ضروری ابراز ناامیدی کرده اند. در همین حال ، فروشگاه های کوچک ویژه باید بسته بمانند و در فصل خرید تعطیلات ، زمانی که بسیاری امیدوار بودند برخی از سودهای از دست رفته خود را پس بگیرند ، به خرید آنلاین و وانت حاشیه دار اعتماد کنند.

بارگذاری…

بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…

نیکلسون گفت که او از حرکت در می سی سیاگا برای محدود کردن فروشگاه های بزرگ جعبه فقط به فروش کالاهای ضروری حمایت می کند ، این حرکت برای کمک به تساوی شرایط بازی برای مشاغل کوچکتر است.

نیکلسون گفت: “این باید در سراسر هیئت مدیره باشد ، با همه باید یکسان رفتار شود.”

روزا صبا