پرستار به پدر پیام می دهد ، تقاضای هواکش می کند و نمونه اولیه آن در شش روز با هم است

ساسکاتون– چند روز پس از اعلام همه گیری جهانی ، جیم بویر از دخترش متنی دریافت کرد. ربکا اکر ، پرستار واحد مراقبت های ویژه بیمارستان رویال دانشگاه. او در حال کار روی دکترای خود با مرکز تحقیقات تنفسی در ساسکاتون است. در نتیجه ، او درک خوبی از آنچه در مورد COVID-19 در معرض خطر بود و دلیل نگران کننده داشت.

خوشبختانه ، Boire رئیس RMD Engineering ، یک شرکت ساسکاتون است که تخصص آن از خطوط تابش برای منبع نور کانادا Synchrotron تا فرآیندهای صنعتی در استخراج پتاس و موارد بسیار زیادی در این زمینه متغیر است. آنها در زمینه اورانیوم ، کشاورزی و بسیاری از تحقیقات و توسعه کار کرده اند. شرکت وی (که بویر با چهار شریک دیگر ، همه کارمندان ، صاحب آن است) از مهارت و توانایی لازم برای انجام کاری در این زمینه برخوردار بود. و همینطور هم کردند.

بویر در تاریخ 3 دسامبر از طریق تلفن گفت: “من متن خود را از دخترم در 18 مارس گرفتم. ما در 24 دسامبر اولین نمونه اولیه خود را ساختیم.” اکنون سازمان بهداشت ساسکاچوان (SHA) در آن روز دسامبر اعلام کرد که تحویل می گیرد از 100 دستگاه تهویه جدید ، به نام EUV-SK1 ، به صورت خلاصه. 20 نفر اول آماده بیرون رفتن از در هستند و این شرکت بیشتر قطعات را برای ساخت تا 1000 واحد آماده کرده است.

شرکت تابعه RMD Engineering Inc. ، One Health Medical Technologies ، اخیراً مجوز تجهیزات پزشکی COVID-19 را از یک دستگاه تهویه داخلی طراحی ، توسعه و تولید شده از Health Canada دریافت کرده است. با همکاری دانشگاه ساسکاچوان و متخصصان موضوع SHA ، مهندسی RMD توانست با موفقیت نمونه ای از دستگاه تهویه استفاده اضطراری برای صدور مجوز بهداشت کانادا تهیه کند.

طبق اعلامیه مطبوعاتی وزارت بهداشت در تاریخ 3 دسامبر ، در حال حاضر تقریباً 650 دستگاه تهویه در سیستم بهداشتی ساسکاچوان موجود است که برای رفع نیاز کافی است. آنها از تهویه های نوع بالا مراقبت های ویژه تا تهویه های تحت حاد اساسی تر هستند. خرید SHA از RMD این تعداد را به حدود 750 افزایش می دهد.

اما رسیدن از یک متن به نمونه اولیه برای یک دستگاه تهویه تأیید شده نه آسان بود و نه کار آن سریع بود.

خیلی زود ، روسای دانشکده مهندسی دانشگاه ساسکاچوان و دانشکده پزشکی درگیر شدند. برای تولید این محصول کاملاً جدید ، کوتاه مدت از فناوری های تنفسی ، تنفسی ، و پرستاران بخش مراقبت ویژه استفاده شد. بویر گفت ، “به محض درخواست کمک از آنها ، آنها با آغوش باز کمک کردند. و شما تیمی شبیه به آن دارید که دقیقاً می داند کاری قرار است انجام شود. و توانایی ساختن چیزی که بتواند این کار را انجام دهد ، سپس تمام آنچه شما نیاز دارید کدها و استانداردها و تجهیزات اعتبار سنجی است تا مطمئن شوید که از سطح کیفی لازم برخوردار است. ”

بویر در پاسخ به این س ifال که آیا این مانند تبدیل شدن به تولید جنگ در سال 1940 است ، گفت: “من به شما خواهم گفت ، این دقیقاً همان روشی است که آغاز شد.

“اگر هرگز در یک عملیات نظامی شرکت می کردم ، احساس یک عملیات نظامی داشتم ، اما این کار را نکردم. با این حال ، به محض اینکه ما از نقطه ای که این قرار است کار کند ، استفاده خواهیم کرد ، این طرح در حال اجرا است ، در اینجا آنچه که اکنون باید انجام دهیم وجود دارد ، گروهی از مردم گفتند: ما آن را دریافت کردیم این مانند یک عملیات نظامی است ، همه در حال انجام این کار هستند ، بیایید فقط برویم برویم.

مطالب جالب  فن بیان و مهارتهای ارتباطی (چطور با طرف مقابلم صحبت کنم؟

“آنها متوقف شدند و گفتند ،” شما می دانید چه چیزی ، احتمالاً اکنون زمان آن رسیده است كه همه به عنوان بزرگترین تلاش بشردوستانه این شركت نگاه كنند. ” و این فقط یک روش عالی برای خارج شدن از آن حالت اطفا حریق بود. و سپس یکی از رهبران سازهای ما گفت: “این یک سرعت نیست. شما بچه ها نمی توانید 18 ساعت در روز به کار خود ادامه دهید. این یک ماراتن خواهد بود. ‘

“و این واقعاً کمک کرد که کل تیم به زمین کشیده شود ، و آنها را از حالت آدرنالین خارج کند ، و واقعاً شروع به تمرکز بر روی خرابی کار ، ساختار در وظایف انجام شده ، و چه کسی مسئول چه چیزی است و این زمان بندی چیست؟ به نظر می رسد و چه زمانی این اتفاق می افتد. ”

اشارات وی به اطفای حریق معتبر است ، زیرا این شرکت تجهیزات پشتیبانی بمب افکن های آبی را ساخته است.

کمبودهای جهانی

آنها به زودی فهمیدند که تمام دنیا در جستجوی بخشهای حیاتی است که تقریباً بلافاصله کمبود پیدا کردند و مورد احتکار قرار گرفتند. برخی از اقلام ، مانند سیم ، شاهد افزایش چشمگیر قیمت ها بودند. بنابراین RMD به سرعت فهمید که باید بی سر و صدا روی این پروژه کار کند و محصولی را تولید کند که از کمبود م criticalلفه های مسیر حیاتی جلوگیری کند.

بویر گفت ، “به جای استفاده از روش توربین متعارف تر ، ما می دانستیم كه این کالاها کالای داغ خواهند بود ، وقتی دنیا اعلام کرد که به بیش از یک میلیون مورد نیاز دارند. همانطور که می توانید تصور کنید ، آن توربین یک تجهیزات پیچیده است. راه دیگر را رفتیم. ما دوباره به سادگی بازگشتیم. ” “ما قطعات متحرک بسیار بسیار کمی در دستگاه خود داریم. چهار قسمت متحرک وجود دارد. ”

وی توضیح داد ، “این یک ونتیلاتور استفاده اضطراری است ، بنابراین لازم است در بیمارستان یا در شرایط اضطراری بیمارستان که دارای هوای پزشکی خطی و اکسیژن خط هستند استفاده شود تا با 50 PSI کار کند. و سپس با سلونوئیدهای متناسب همه چیز را کنترل می کنیم. ”

دو لوله وارد دستگاه می شود که در یک مورد بزرگ پلیکان است و دو لوله خارج می شود. آنها به دلیل یک پروژه دولتی دیگر که روی آن کار می کنند ، آنها را در دست داشتند. درب صفحه نمایش IBM را شامل می شود.

وی گفت: “همه آنها از اجزای قابل اطمینان بالایی هستند.” برق 110 ولت AC متوقف می شود.

شما آن را کنار تخت قرار دهید ، خطوط را وصل کنید ، برق را متصل کنید و نسخه مناسب را بگذارید.

استانداردهای بالا

آنها قبلاً خط تصویربرداری پزشکی برای منبع نور کانادا را ساخته بودند ، اما سازنده دستگاه های پزشکی نبودند. لیست مشخصات ، پروتکل ها و استانداردها گسترده بود.

مطالب جالب  آسه آن ، چین و سایر شرکا بزرگترین پیمان تجارت جهان را تنظیم کردند

و این استانداردها ، از جهاتی ، کارها را ساده می کند. Boire گفت ، “ما هیچ چیز اختصاصی در آنجا نداریم ، بنابراین همه مدارها ، همه نبولایزرها همه چیز را در آنجا قرار می دهند. همه آنچه که در استانداردها پوشش داده شده است. و من فکر می کنم این یکی از بزرگترین چیزهایی است که باید بفهمید این است که وقتی در این مسیر قدم می گذارید ، برای همه موارد بسیار تجویزی است. دستگاه باید تمام استانداردهای لازم را از جمله استانداردهای عملیاتی را رعایت کند. ”

وی اضافه کرد ، “وقتی آنها را کنار هم قرار دهید ، احتمالاً یک پا بلند است ، یک سری استاندارد است. شما باید الزامات الکتریکی ، الزامات عملیاتی ، الزامات ایمنی را برآورده کنید. لازم نیست فقط چیزی را در حیاط خانه خود بسازید و سپس به همه بگویید که آن را دارید. وقتی می روید و به نیازها نگاه می کنید ، وقتی به Health Canada تسلیم می شوید ، بسیار مساعد است. و من فکر می کنم ما فقط حدود 30،000 دلار برای استاندارد هزینه کرده ایم. استانداردهای زیادی وجود دارد که شما باید آنها را رعایت کنید. ”

او گفت ، این بسیار منحصر به فرد است. “ما به اجزای حیاتی مانند جریان سنج ها ، چگونگی اندازه گیری جریان و فشار نگاه کردیم ، زیرا ما در حال صحبت در مورد فشارهای بسیار کمی هستیم که باید بسیار دقیق اندازه گیری شوند.”

این جایی است که مشاوره با تکنسین های تنفسی ، تکنسین های ترمیم کننده بیهوشی از منطقه بهداشت تفاوت ایجاد کرد. او گفت ، از آنجا که تقاضای زیادی برای اجزای هواکش وجود دارد ، “شما باید بفهمید که چگونه این کار را با چیزهایی که در دسترس هستند و بسیار ایمن هستند انجام دهید.”

“بنابراین هنگامی که ما آزمایش تولید خود را شروع کردیم ، مجبور شدیم آزمایشات سریع را روی اجزایی انجام دهیم که در طی دو یا سه هفته ، می توانیم 25 میلیون چرخه موثر بر روی یک قطعه طراحی کنیم.”

در پایان ماه دسامبر ، آنها احتمالاً 80 واحد باقیمانده را آماده خواهند کرد. آنها همچنین یک نسخه آموزشی برای استفاده در مناطق دور افتاده یا آموزش افراد روی بیمار شبیه سازی یا “ریه آزمایش” ساخته اند.

بارگذاری…

بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…بارگذاری…

آنها درخواست خود را در 5 ماه مه به بهداشت كانادا ارائه دادند. بویر گفت: “در آن دوره زمانی كه ما طرح خود را اصلاح كردیم ، آزمایش خود را انجام دادیم و مجبور شدیم آن را برای شخص ثالث ارسال كنیم.

تعهد

وی گفت: اطمینان از کیفیت و ردیابی بسیار مهم بود.

“از ماه مارس ، ما 40،000 تا 45،000 ساعت وقت داریم ، در بخش توسعه و آزمایش و تأیید.”

این درست زمانی اتفاق افتاد که شرکت در اواسط گسترش امکانات خود قرار داشت ، که بیشتر این کار با کارکنان خود انجام شد.

وی گفت: “ما احتمالاً مجبوریم 12 تا 15 نفر دیگر را استخدام كرده و آنها را آموزش دهیم.”

“ما در حال حاضر 15 نفر را در سمت تولید آن و طرف برنامه نویسی و طرف تست داریم.”

آنها در حال کار بر روی گرفتن گواهینامه برنامه حسابرسی واحد تجهیزات پزشکی (MDSAP) خود هستند که وی آن را “برنامه کنترل کیفیت در مورد استروئیدها” می نامد.

مطالب جالب  آموزش زبان انگلیسی صفر تا صد

وی در پاسخ به این س ifال که آیا آنها می خواهند به آن پایبند بمانند ، گفت: “ما می خواهیم به عنوان یک تولید کننده پزشکی باقی بمانیم.”

Boire افزود ، “تولید تجهیزات پزشکی فقط بخشی دیگر از شرکت ما خواهد بود. ما می خواهیم مانند این دستگاه های تهویه نوع اضطراری ، با پایان نامه هایی با استفاده از ونتیلاتورهای ناهموار همراه باشیم. ما قصد نداریم با پاناسونیک یا کسی در فیلیپس ، کسی که تهویه های جریان اصلی و با حجم بالا تولید می کند ، رقابت کنیم. ما با یک ونتیلاتور ناهموار استفاده خواهیم کرد ، زیرا متأسفانه وقتی به اعداد نگاه می کنید و به این نوع ویروس نگاه می کنید ، احساس می کنید که این مسئله می تواند برای مدت طولانی وجود داشته باشد. و دولت در حال تهیه برنامه ای است که در آنهایی که یک دستگاه پزشکی تولید کرده ایم ، ظرف چند سال آینده فرصت داریم آن را به مجوز کامل تجهیزات پزشکی تبدیل کنیم. و ما فقط از این مزیت بهره خواهیم برد تا بتوانیم اطمینان حاصل کنیم که این را در اینجا در ساسکاچوان نگهداری می کنیم. ما قبلاً هزینه کرده ایم. هر اتفاقی که الان بیفتد ، می افتد.

“بنابراین ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که از این فناوری و تخصص خوب برای سالهای آینده استفاده می کنیم ، نه فقط ،” اوه ، دیگر هیچ تهویه ای برای ساخت وجود ندارد ، ما فقط کار دیگری انجام می دهیم. ”

بویر گفت که آنها دریافتند که ساسکاچوان واقعاً باید بیشتر روی معاملات و “آموزش معاملات با چیزهای بالاتر” تمرکز کند.

وی گفت: “ما باید تولید را به ساسکاچوان برگردانیم.”

آنها قصد داشتند این کار را انجام دهند

چرا آنها 1000 واحد را انتخاب کردند؟ بویر توضیح داد ، “ساسکاچوان گفت ،” تعداد ما نشان می دهد که ما به 1000 دستگاه تهویه در ساسکاچوان نیاز داریم. ”

“ما اهل ساسکاچوان هستیم. ما گفتیم که براساس آنچه می توانیم در این استان انجام دهیم ، برای انجام این کار انتخاب می کنیم. و کاری که ما در عوض انجام دادیم این است که ما در حال ساخت این سیستم هستیم ، ما یک سیستم مدیریت پروژه کامل و اساساً یک جعبه ابزار ساخته ایم که در صورت نیاز ، در صورت نیاز به این نوع دستگاه های تهویه در مکان های دیگر ، اکنون سیستمی داریم که می توانیم بروید و با یک شرکت دیگر بسیار شبیه به ما کار کنید ، که توانایی تولید مشابهی دارد و آنها را فعال کنید تا به صورت محلی تولید کنند. ”

بویر گفت: “اگر بفروشیم ، نیمی از آنچه را كه انتظار داشتیم بسازیم ، یکنواخت خواهیم كرد. اما بازهم دلیل این کار ما نیست. ”

وزیر بهداشت پل مریمان در گزارشی گفت: “این ابتکار روحیه همکاری و کارآفرینی را نشان می دهد که ما در استان خود به آن افتخار می کنیم.” “دولت ما کاملاً از این کار پشتیبانی می کند و ما خوشحالیم که ساکنان ساسکاچوان و سراسر کشور در صورت نیاز به این تجهیزات دسترسی خواهند داشت.”