وزیر امنیت عمومی از بودجه Akwesasne پس از مرگ مهاجران خبر داد

کبک – پس از مرگ هشت مهاجر در رودخانه سنت لارنس در اوایل سال جاری، دولت فدرال بودجه ای را برای کمک به منطقه Akwesasne Mohawk برای مبارزه با جرایم سازمان یافته اعلام کرده است.

وزیر ایمنی عمومی مارکو مندیچینو امروز در جامعه حضور دارد و در آنجا بیش از 12 میلیون دلار بودجه برای پلیس و سایر ابتکارات در پنج سال آینده اعلام کرده است.

این پول شامل تمدید بودجه 10.4 میلیون دلاری برای کمک به خدمات پلیس Akwesasne Mohawk در مبارزه با جرایم سازمان‌یافته، و همچنین مبالغ جداگانه برای تجهیزات جدید پلیس و برای گروه‌های اجتماعی است که برای جلوگیری از خشونت کار می‌کنند.

این اعلامیه پس از آن صورت می گیرد که اجساد هشت مهاجر هندی و رومانیایی در اواخر ماه مارس در پی آنچه پلیس گفته بود تلاش ناموفق برای عبور غیرقانونی به ایالات متحده با قایق بود، از رودخانه سنت لارنس بیرون کشیده شد.

مقامات Akwesasne را به دلیل جغرافیایی که در مرزهای بین کبک، انتاریو و ایالت نیویورک قرار دارد، به عنوان یک مکان محبوب برای قاچاق انسان توصیف کرده اند.

پلیس ماه گذشته جستجوی خود را در آب برای یافتن مرد محلی 30 ساله کیسی اوکس، که آخرین بار در حال کار با قایق بود که بعداً در کنار اجساد دو خانواده مهاجر پیدا شد، به حالت تعلیق درآورد.

این گزارش توسط Canadian Press برای اولین بار در 25 می 2023 منتشر شد.

به مکالمه بپیوندید

گفتگوها نظرات خوانندگان ما است و مشمول این است کد رفتار. ستاره این نظرات را تایید نمی کند.