هیت با نتیجه 128-102 سلتیکس را پشت سر گذاشت و در فینال شرق 3-0 پیش افتاد

میامی (AP) – گیب وینسنت 29 امتیاز به دست آورد. سری عنوان کنفرانس شرق.

کالب مارتین 18 گل، جیمی باتلر با 16 گل، بام آدبایو 13 و مکس استروس 10 گل برای میامی به ثمر رساندند که این سری را 3-0 پیش می برد. هر تیمی در تاریخ NBA که در سه بازی اول از بهترین های هفت تیم پیروز شده باشد، در نهایت پیروز شده است. هیت در آن شرایط 8-0 است.

جیسون تیتوم 14 گل و جیلن براون 12 گل برای سلتیکس به ثمر رساند، که سه بار در زمین میامی در راه قهرمانی در فینال کنفرانس شرق فصل گذشته – اما به سادگی در این یکی شانسی نداشت و اساساً نیمکت را برای کوارتر چهارم خالی کرد.

گرانت ویلیامز و پیتون پریچارد هر کدام 12 بازی برای بوستون داشتند. بازی 4 سه شنبه در میامی است.

فینال‌های NBA از اول ژوئن آغاز می‌شوند و این به این معناست که این روند به این معناست که لیگ چند روز بدون بازی می‌گذرد. فینال کنفرانس غرب ممکن است دوشنبه به پایان برسد. دنور در آن سری مقابل لس آنجلس لیکرز 3-0 پیش افتاد. و اکنون، فینال شرق می تواند سه شنبه به پایان برسد.

هرگز فصلی نبوده است که هر دو فینال کنفرانس به پایان برسد. این اتفاق در سال 1957 در فینال های بخش بلافاصله قبل از سری قهرمانی رخ داد، زمانی که بوستون سیراکوز را 3-0 و سنت لوئیس مینیاپولیس را 3-0 شکست داد.

از بین تمام امتیازات سری 3-0 در تاریخ NBA، این یکی غیرمنتظره ترین ممکن است – یک شماره 8 در هیت، تیمی که فقط برای حضور در پلی آف تلاش کرد، تیمی که کمتر از سه دقیقه با آن فاصله داشت. در تورنمنت پلی‌این حذف شد، در پنج بازی از میلواکی فاتح برتر، سپس در شش بازی از نیویورک پنجمی گذشت و اکنون در آستانه محرومیت از سلتیکس شماره 2 پیاپی برای کسب دومین تاج شرقی متوالی است.

و گرما به بوستون اطلاع داد چقدر از این یکی لذت می بردند

با توجه به اینکه آل هورفورد بوستون در طول بازی 1، زمانی که سلتیکس در کوارتر دوم جهش داشت تا یک برتری راحت به دست آورد، سیگنال تایم اوت را به سمت نیمکت میامی هدایت کرد، باتلر همین کار را با هورفورد انجام داد، در حالی که هیت در کوارتر سوم بازی فرار می کرد. 3.

علاوه بر این، هیت برای بردن بازی 1 به هر حال جمع شد. در بازی 3 توسط The Heat نیازی به رالی نبود. به سختی یک بار توسط سلتیکس انجام شد.

زمانی که مارکوس اسمارت در نیمه دوم بازی سه امتیازی را در اختیار داشت، بوستون به 61-49 رسید. بقیه همه چیز میامی بود که بلافاصله با یک دوی 28-7 پاسخ داد تا در امتیاز 89-56 برتری 33 امتیازی را باز کند، که باعث شد ساختمان در حال چرخش باشد. پیشتاز آنقدر زیاد بود و زمان زیادی باقی مانده بود که 20088 نفر از جمعیت فروخته شده در واقع تا پایان کار کمی فروکش کردند.

آنها ممکن است فریاد زده شده باشند. یا شاید آنها آن را برای هاکی در دوشنبه شب پس‌انداز می‌کردند، زمانی که فلوریدا پانترز – یکی دیگر از بازیکنان شماره 8 در مسابقه پلی‌آف جادویی در فلوریدای جنوبی – سعی می‌کند در سری فینال‌های شرق خود در برابر کارولینا هاریکنز با نتیجه 3-0 پیش بیفتد.

نکات

سلتیکس: رابرت ویلیامز اولین شوت خود را انجام داد، به این معنی که او 12 ضربه مستقیم برای شروع سری زد. او تلاش دوم خود را از دست داد. … هیت هواداران را تشویق می کند تا در بازی های پلی آف لباس سفید بپوشند، و تیتوم نیز با کت و شلوار تمام سفید وارد شد. … اسمارت در کوارتر سوم ظاهراً مشتی پرتاب کرد، اما از دست داد و پس از بررسی داوران تشخیص دادند که او مستحق یک خطای آشکار یا فنی (که می توانست دومین بازی او در شب باشد) نبود.

هیت: رابینسون 5 پرتاب 3 امتیازی زد و اکنون 124 گل در دوران پس از فصل خود در هیت دارد که بیشترین رکورد را در تاریخ میامی با لبرون جیمز (123) پشت سر گذاشته است. … سرقت باتلر با 7:17 باقی مانده در کوارتر اول 2000مین توپ در تاریخ پس از فصل هیت بود. … شکیل اونیل، در بازی به عنوان بخشی از گروه پخش TNT، به هم تیمی سابق (و اکنون مدیر Heat) آلونزو ماورنینگ سلام کرد و وقتی در تایم اوت یک چهارم دوم معرفی شد، مورد تشویق طولانی قرار گرفت. … بهترین دوران حرفه ای قبلی وینسنت 28 سال بود که در پیروزی 12 ژانویه مقابل میلواکی رقم خورد.

دلفین های گیج؟

مایک مک‌دانیل، مربی دلفین‌های میامی، که به طور منظم در بازی‌های هیت این فصل حضور دارد، سعی کرد با تکان دادن یکی از حوله‌های هدایایی، تماشاگران قبل از بازی را جذب کند. کریستین ویلکینز، خط دفاعی دلفین ها در این بازی حضور داشت – در شبی که میامی در حال بازی با سلتیکس بود، کفش های سبز پوشیده بود، اگرچه باید توجه داشت که او در ماساچوست به دنیا آمد.

عشق صدمه دیده

کوین لاو از میامی پس از آنچه که هیت گفته بود یک آسیب دیدگی نامشخص مچ پا بود، در ساعت 4:47 بازی را بررسی کرد. او برای ارزیابی به رختکن هیت رفت و در نیمه اول به نیمکت برگشت و نیمه دوم را آغاز کرد.

قابل نقل

«فقدان سرسختی ذهنی. شرم آور است… این برای سلتیکس شرم آور بود. – چارلز بارکلی از TNT در نیمه دوم، با بوستون عقب تر از 61-46 و پس از 22 امتیاز.

___

AP NBA: https://apnews.com/hub/NBA و https://twitter.com/AP_Sports

به مکالمه بپیوندید

گفتگوها نظرات خوانندگان ما است و مشمول این است کد رفتار. ستاره این نظرات را تایید نمی کند.