هر چیزی که باید در مورد کرم ضد لک بدانید! – ویرگول

گاهی رنگسازی در قسمتهایی از پوست در اثر مواجهه کم و کوتاهمدت با آفتاب در قسمتهای برجسته صورت دچار تیرگی موضعی می شود.اما برخی داروها و کرمهای موضعی افزایش رنگسازی را کاهش میدهند و باعث برگشت پوست به رنگ طبیعی میشوند. به این مفهوم که هر چقدر پوست یک فرد روشن تر باشد، لکهها کم رنگ تر بوده و زودتر از بین میروند. پیدایش تیرگی و لک های قهوه ای رنگ پوست یکی از شایع ترین نگرانی های افراد در سال های اخیر می باشد. استفاده میشود. آلوئه ورا بعلت داشتن خواص ضد میکروبی و ضد التهابی در درمان بسیاری از زخم ها و جراحت ها و سوختگی ها، اگزما، تاول،گزیدگی زنبور و نیش حشرات، بریدگی، آفتاب سوختگی و آکنه موثر است.

عصاره ریشه گیاه شیرین بیان: عصاره شیرین بیان حاوی تعداد زیادی مواد طبیعی مانند Glabridin و Liquiritin است که تاثیرات مفید متعددی روی پوست دارد که از آن جمله میتوان از خواص روشنکنندگی پوست نام برد. دانستن آنکه کدام نوع کرم برای از بین بردن لک های صورت شما مفید است خود یک موضع جداست و بهتر است برای این کار به یک پزشک متخصص پوست مراجعه کنید.

همچنین حاوی مقادیر قابل توجهی ویتامین محلول در چربی (ویتامین آ و ای)، کلسیم، آهن و اسید فولیک است که برای مبارزه با رادیکال های آزاد مفید می باشد. بر فرض برای افراد بالای چهل سال بهتر است حتی در صورت عدم وجود لک این سری از کرم ها استفاده شود تا به دلیل افزایش سن پوست دچار کک و مک نشود و کرم های ضد لک از زیبایی کرم ضد لک حلزون شما محافظت کند. کرم ضد لک آیسیس، برای استفاده افرادی که پوست حساس دارند، مناسب است و به دلیل داشتنAscorbic Acid 2% از تحریک شدن پوست جلوگیری کرده و ترشح آنزیم تیروزیناز در پوست را مهار می نماید.

در حال حاضر شما می توانید در هر فروشگاهی این محصولات را ببینید. کرم ضد لک یونیتون 4 آیسیس فارما، مناسب جهت پوست های مقاوم به درمان لک های عمقی می باشد.و با تاثیر سریع و نفوذ پذیری عمقی ترکیبات به لا یه های پوست سبب از بین بردن لک ها میگردد. مخصوص شب با خاصیت ضد لک قوی در طول دوره درمان شما لک های پوستی ناشی از بالا رفتن سن، آفتاب یا مصرف داروها را از بین میبرد. ویتامین B3 و کمپلکس اکتیو وایت: نیاسین آمید یا همان ویتامین B3 به همراه کملپس اکتیو وایت به کاهش لکهای قهوهای و داشتن پوستی شفاف و یکدست کمک میکند.