نزدیک به دو ده نفر در اعتراضات ترامپ در واشنگتن دستگیر شدند

واشنگتن – تظاهرات در مورد از دست دادن دونالد ترامپ ، رئیس جمهور در انتخابات ، منجر به اتهام علیه نزدیک به دوازده نفر در واشنگتن شد ، از جمله یک نفر متهم به ایجاد آتش بازی تجاری و چهار نفر متهم در حمله ای که قربانی را در خیابان بیهوش کرد.

این دستگیری ها در جریان و پس از آن صورت گرفت که معترضین و معترضین به ضد درگیری روز شنبه در شمال غربی واشنگتن به راه افتادند. در طول روز چندین هزار نفر در حمایت از ترامپ تجمع کردند ، که اتومبیل آنها صبح روز شنبه به مدت کوتاهی توسط معترضین تجمع در راه باشگاه گلف ویرجینیا شمالی رئیس جمهور حرکت کرد.

طرفداران ترامپ در طی روز از Freedom Plaza به سمت ساختمان دادگاه عالی ، روبروی پایتخت ، حرکت کردند. فعالیت های آنها و ضد مجرمان ضد تنش فزاینده ای به خود گرفت و در اوایل عصر به نوبه خود با خشونت روبرو شد. فیلم های ارسال شده به شبکه های اجتماعی ، حوادث بی شماری از فشار دادن و مشت زدن و همچنین انفجار آتش بازی و مردی را نشان می دهد که یک نفر را قبل از رانده شدن و ضرب و شتم از خود بیهوش می کند ، بیهوش می کند.

اداره پلیس متروپولیتن روز یکشنبه اعلام کرد ، یک مرد 26 ساله در منطقه کلمبیا پس از تخلیه آتش بازی در چندین نفر ، به حمله به یک سلاح خطرناک متهم شد.

پلیس در بیانیه دیگری گفت که چهار نفر ، بجز یک نفر ساکن منطقه ، به اتهامات مختلف مربوط به مردی که توسط یک نفر بیهوش شده بود و سپس توسط دیگران حمله شد ، دستگیر شدند. اینکه آیا آن حادثه در ویدئوی شبکه های اجتماعی به تصویر کشیده شده بود ، مشخص نبود.

پلیس همچنین گزارش داد که یک قربانی چاقو در بیمارستان به دلیل جراحات غیر تهدید کننده حیات تحت درمان قرار گرفته است. این بخش گفت ، چهار افسر پلیس هنگام پاسخ به ناآرامی ها زخمی شدند و هشت قبضه اسلحه گرم بازیابی شدند.

پلیس گفت حداقل 10 نفر از دستگیر شدگان از ناحیه کلمبیا بودند در حالی که دیگران از همسایگان مریلند و ویرجینیا بودند. به گفته پلیس ، برخی از دستگیر شدگان از نیویورک ، نیوجرسی ، کارولینای جنوبی و جورجیا بودند و با بازبینی تصاویر نظارت از سوی مقامات ، مظنونان بیشتری در حال جستجو بودند.

روز شنبه در چندین شهر دیگر شاهد تجمع طرفداران ترامپ بودیم که تمایلی به پذیرش کالج انتخاباتی جو بایدن دموکرات و پیروزی آرا popular مردم در انتخابات ندارند ، از جمله ققنوس. دالاس لاس وگاس؛ آستین ، تگزاس ؛ لانسینگ ، میشیگان؛ و سالم ، اورگان. فریادهای “دزدی را متوقف کنید” و “هر رای را بشمارید” علیرغم فقدان شواهد در مورد تقلب در رای دهندگان یا سایر مشکلات که می تواند نتیجه را معکوس کند ، معمول بود.